Jesteś tutaj: Katalog noclegów
Poleć |

Filtruj noclegi

Nazwa:

Miasto, region, województwo

Cena za osobę (od - do)

opcje dodatkowe
Opole   
usuń filtry

Lista noclegów

wyników: 4
sortuj wg:
Aby zaznaczyć obszar, kliknij lewym przyciskiem myszy na mapie. Przesuń kursor, tak aby zaznaczyć fragment mapy, a następnie ponownie kliknij lewym przyciskiem myszy. Aby odznaczyć obszar kliknij myszką w dowolnym miejscu na mapie.

Szukasz najlepszego noclegu w Opolu?


Okazje noclegowe

Teraz:

30 PLN

Wypoczynek

Suwałki, podlaskie

foto
Hotel Festival Sp. z o.o. jest trzygwiazdkowym hotelem posiadającym doskonałą lokalizację. Położony blisko centrum jest idealnym miejscem pobytu zarówno dla podróżujących w interesach, jak i w celach turystycznych.
Oleska 86
foto
Hotel Mercure Opole położony w centrum kulturalno-handlowym miasta, w pobliżu jego historycznej części. Do głównych atrakcji należą: Stary Rynek, Ratusz, Katedra, Wieża Piastowska i Amfiteatr.
Krakowska 57-59
foto
„ By każdy dzień był wyjątkowy. By życie prawdziwie słodko smakowało. By zasypiać w sercu Opola. Pragniemy zaprosić Państwa do trzygwiazdkowego hotelu „ Szara Willa” w Opolu, jednocześnie zapewniając, iż dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Państwa życzenia i oczekiwania.
Oleska 11
foto
Hotel Weneda posiada doskonałą lokalizację. Położony jest w centrum stolicy Śląska Opolskiego, w odległości 500 m. od dworca głównego PKP i PKS. Niedaleko hotelu usytuowane są przystanki komunikacji miejskiej MZK.
1 Maja 77
Nie znalazłeś odpowiedniej okazji dla siebie?
Złóż zapytanie
Polska Ustroń

Spa & Wellness Hotel Diament Ustroń **** jest ...

Polska Łódź

Obiekt wyposażony jest w sześć nowo urządzonych k...

Polecamy
foto
Polska Płock

Pokoje gościnne

foto
Polska Kraków

Mieszkania do wynajęcia

foto
Polska Wrocław

Hotel