Jesteś tutaj: Katalog noclegów
Poleć |

Agroturystyka Pod Jałowcem

PolskaAgroturystyka 533, 34-205 Stryszawa, małopolskie
Zapraszamy do naszego gospodarstwa agroturystycznego w Stryszawie, wioski położonej w Beskidzie Małym, u podnóża Beskidu Żywieckiego, Babiej Góry i Jałowca, 15km od Suchej Beskidzkiej. Naszym gościom zapewniamy domową atmosferę, spokojny odpoczynek, ciszę, przepiękne widoki oraz wiele innych atrakcj.

Informacje o cenie:

 • Cena od:
 • Liczba pokoi:
 • 35 PLN za osobę za dobę
 • 5

Dodatkowe informacje

Wyposażenie dodatkowe
                 
Rekreacja i wypoczynek

W obiekcie

basen, boisko sportowe, grill, miejsce na ognisko

Jeśli szukasz ciszy i spokoju, lubisz podziwiać przyrodę, zwierzęta leśne, posłuchać śpiewu ptaków i oddychać czystym powietrzem zapraszamy do Stryszawy, wioski położonej w Beskidzie Małym, u podnóża Beskidu Żywieckiego, Babiej Góry i Jałowca, 15km od Suchej Beskidzkiej. Naszym gościom zapewniamy domową atmosferę, spokojny odpoczynek, ciszę, przepiękne widoki oraz wiele innych atrakcji.

Nasz obiekt agroturystyczny znajduje się na niewielkim pagórku porośniętym lasem. Wokół jest mnóstwo wolnej przestrzeni co sprzyja turystyce pieszej i rowerowej, które można uprawiać na przygotowanych trasach i szlakach turystycznych. Zimą, panują tu idealne warunki do zjazdów saneczkowych. oraz organizowanych przez nas, kuligów zakończonych ogniskiem. Cisza, spokój, czyste, górskie powietrze to jedne z największych zalet naszego regionu.

Wypoczywającym u nas gościom oferujemy 7 pokoi (2-,3-,4- osobowymi) z łazienkami, balkonami i dostępem do WiFi, kuchni i przestronnego salonu z kominkiem i TV. Proponujemy smaczne posiłki z tradycyjnej kuchni polskiej w oparciu o produkty z własnego gospodarstwa (mleko, jaja, ser itp).

Oferujemy także:

*bezpłatny parking

*kryty i odgrzewany solarnie basen

*plac zabaw dla dzieci( piaskownica, huśtawki)

* miejsce na ognisko

* tenis stołowy

*grę ,, cymbergaj”, szachy

*przestronną altanę

*leżaki

*boisko do gry w siatkówkę, koszykówkę i piłkę nożną

*dostęp do sieci bezprzewodowej WiFi

*przestronny salon z kominkiem i TV

* w zimie możliwość wypożyczenia sanek

* możliwość zakupu własnych produktów tj. mleko, śmietana, ser, jaja.

Tak może wyglądać prezentacja Twojego obiektu

Atrakcje w okolicy

Powrót

Przewodniki po okolicy

Powrót
 • Trasa suska Szlaku Tradycyjnego Rzemiosla

  Szlak Tradycyjnego Rzemiosła jest unikalnym przedsięwzięciem połączenia wolnego czasu i możliwości poznania dawnych rzemiosł. Szlak obejmuje swoim zasięgiem miejscowości małopolskie i podkarpackie, jednak ze względu na ich mnogość proponujemy zwiedzanie poszczególnych tras szlaku. Trasa suska znajduje się w Małopolsce, prowadzi od Stryszawy do Rabki, obejmuje okolice Zawoi, Makowa Podhalańskiego, Jordanowa. Podążając jej szlakiem poznamy rzemiosła takie, jak: bibułkarstwo, rzeźba ludowa, garncarstwo i zabawkarstwo.
  Długość: 2 dni
  zobacz plan
Polska Mielno

Plażowanie, wędkowanie, spokojny wypoczynek, blisk...