Jesteś tutaj: Katalog noclegów
Poleć |

Apartament Lwowski apartament

PolskaApartamenty/B&B Rynek 2 m 7, Wrocław, dolnośląskie
Apartament zlokalizowany w zachodnim skrzydle Rynku, w zabytkowej kamienicy " Pod Gryfami" z restauracją o tej samej nazwie. Apartament został w pełni wyposażony i dostosowany do potrzeb naszych Gości.

Informacje o cenie:

brak danych

Dodatkowe informacje

Wyposażenie dodatkowe
 
Apartament zlokalizowany w zachodnim skrzydle Rynku, w zabytkowej kamienicy " Pod Gryfami" z restauracją o tej samej nazwie. Apartament został w pełni wyposażony i dostosowany do potrzeb naszych Gości. Składa się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki z toaletą. Hotel posiada recepcję czynną w tygodniu w godzinach 9.00-22.00 pod adresem Rynek 18/4, gdzie prosimy odbierać klucze od apartamentu. W przypadku przyjazdu o innej porze prosimy o kontakt pod numerem telefonu (+48) 888 750 888. Styl i duża powierzchnia apartamentu zapewniają poczucie komfortu i luksusu. Duże okna, wychodzące wprost na fontannę, Ratusz i pobliskie restauracje, pozwolą w pełni poczuć niezwykłą atmosferę tego nieprzerwanie tętniącego życiem miejsca. Dodatkową zaletą jest to, że Rynek zupełnie wyłączony jest z ruchu kołowego. Jedyne dźwięki, jakie goście słyszą w apartamencie przez otwarte okna to szmer fontanny i gwar biesiadników w pobliskich restauracjach.W apartamencie jest dostępny bezprzewodowy Internet AS Apartments. W dwóch, bardzo dużych pokojach znajdują się 4 wygodne, nowoczesne, rozkładane podwójne kanapy, stoliki kawowy oraz komoda. W jednym z pokoi jest również plazmowy telewizor. W kuchni znajdują się wszystkie sztućce i naczynia, które przydadzą się Gościom planującym ewolucje kulinarne. Cena noclegu nie obejmuje śniadania.Każdy apartament posiada w pełni wyposażoną kuchnię. Dzięki czemu mogą Państwo przygotowywać posiłki we własnym zakresie.Dla tych, którzy chcą w pełni wypocząć oferujemy śniadania w cenie 21 zł za dobę/ za osobę w restauracji Moloco we Wrocławiu przy ul. Więziennej 21 www.moloco.pl.Proszę o zawarcie w uwagach do rezerwacji informacji czy życzą sobie Państwo śniadanie lub poinformować pracownika biura AS Apartments o tym fakcie na miejscu w dniu przybycia.  

Atrakcje w okolicy

Powrót

Przewodniki po okolicy

Powrót
 • Wroclaw w pigulce dla niecierpliwych

  Jeśli spędzamy we Wrocławiu tylko 1 dzień, warto choć po części przeznaczyć go na zwiedzanie obowiązkowych punktów miasta. Ten plan kierujemy właśnie do takich "ekspresowych" turystów. Atrakcje i zabytki w nim zamieszczone, to absolutne minimum, które zobaczyć trzeba koniecznie. Na plan warto przeznaczyć 5-6 godzin.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • W poszukiwaniu wroclawskich krasnali

  Wrocław od wielu lat słynie jako miasto Krasnali. Zwiedzając je zdarza nam się o tym zapomnieć. W końcu Krasnoludki są niewidzialne... Czy jednak na pewno? Proponujemy, by zwiedzając Wrocław z dzieckiem skupić się na tych malutkich mieszkańcach miasta. Wszędzie ich pełno - trzeba tylko umiejętnie szukać. Nasza propozycja skierowana jest do wszystkich, którzy mają w sobie jeszcze odrobinę z dziecka. Zapraszamy na szlak Krasnali. Wycieczkę z małym dzieckiem proponujemy rozłożyć na 2-3 dni.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Mosty wroclawskie

  Wrocław słynie z Panoramy Racławickiej, krasnali, cennych zabytków, bogatej historii i wielu innych elementów. Jednym z nich, często niedocenianym są mosty. Wąskie, szerokie, długie, krótkie, wysokie, betonowe, metalowe... "Dla każdego coś miłego". Proponujemy poświęcić choć część dnia na zapoznanie się z nimi. Ich odwiedzaniu, sprzyjać będzie pora późnopopołudniowo-wieczorna, gdyż większość z mostów jest efektownie oświetlona.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Wroclawskie Ogrody

  We Wrocławiu znaleźć można sporo terenów zielonych, rozmaicie zagospodarowanych. Warto poświęcić choć 1 dzień pobytu w mieście na ich odwiedzenie. Tym bardziej, że jest co oglądać. Dużą atrakcją dla dzieci będzie niewątpliwie wizyta we wrocławskim zoo - najstarszym ogrodzie zoologicznym w Polsce. Warto odwiedzić też Ogród Botaniczny, oraz Park Szczytnicki z oryginalnym Ogrodem Japońskim.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Wroclawski weekend wokól Nocy Swietojanskiej

  Uczestnicząc w Nocy Świętojańskiej odbywającej się na wrocławskiej Wyspie Słodowej zwiedzić można najważniejsze zabytki miasta. Sama impreza należy do kultowych już w regionie i organizowana jest co roku z wielkim rozmachem. Urok Ostrowa Tumskiego, zabytki Rynku wraz z wrocławskimi krasnoludkami spotęgują wrażenia Świętojańskiej Nocy.
  Długość: 2 dni
  zobacz plan
Polska Kraków

Ciekawe mieszkanie o zróżnicowanych pozioma...

Polecamy
foto
Polska Kretowiny / Morąg

Pensjonat

foto
Polska Warszawa

Hotel