Jesteś tutaj: Katalog noclegów
Poleć |

Solny Wieliczka ***

PolskaHotel Grottgera 27, Wieliczka, małopolskie
Hotel Solny został otwarty w 2007 r. Położony w Wieliczce przy ul.Grottgera usytuowany jest w otoczeniu domków jednorodzinnych, z dala od wielkomiejskiego hałasu, w pobliżu obwodnicy krakowskiej.

Informacje o cenie:

brak danych

Dodatkowe informacje

Wyposażenie dodatkowe
 
Hotel Solny został otwarty w 2007 r. Położony w Wieliczce przy ul.Grottgera usytuowany jest w otoczeniu domków jednorodzinnych, z dala od wielkomiejskiego hałasu, w pobliżu obwodnicy krakowskiej. Atrakcyjność hotelu zwiększa bliskość do Kopalni soli w Wieliczce a także dobry dojazd do centrum Krakowa, jak i na Międzynarodowe lotnisko w podkrakowskich Balicach (22km). Naszym celem jest sprawić, by Państwa wakacje lub pobyt służbowy w Krakowie były niezapomniane. Wierzymy, że miejsce zakwaterowania jest równie ważne jak miejsce, które Państwo odwiedzają. Oferujemy eleganckie, ciepło urządzone i komfortowe pokoje z łazienkami i bezpłatnym dostępem do Internetu. Mogą Państwo również zrelaksować się w hotelowej saunie, przy drinku w barze po kolacji w restauracji lub zagrać w bilard. Hotel dysponuje pokojami dwuosobowymi i jednoosobowymi. Każdy pokój posiada łazienkę, balkon, TV, telefon. We wszystkich pokojach goście mają dostęp do Internetu. W hotelu znajduje się sauna, w której po pracowitym dniu goście mogą korzystać z chwili relaksu. Hotel dysponuje także: - salą bilardową, - restauracją dla gości hotelowych, - barem, - dwiema salami konferencyjnymi które pomieszczą do 100 osób.  

Atrakcje w okolicy

Powrót

Przewodniki po okolicy

Powrót
 • Dyskoteki w kopalni soli

  Kopalnia soli w Wieliczce na pewno nie jest kojarzona z zabawą i balami. Zazwyczaj zwiedzana, wieczorami zamienia się w miejsce tańców i śmiechów. Kopalnia w Wieliczce zachęca głównie mieszkańców miasta do skorzystania z tej niepowtarzalnej okazji do zabawy.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Najwieksze atrakcje rodzinne w Polsce...w Krakowie

  Pomysł na niesztampowy, weekendowy dzień dla całej rodziny. Pokażmy dzieciom największe w Polsce Muzeum Etnograficzne, zaprowadźmy je do największego w Polsce Muzeum Farmacji... a potem, żeby połączyć naukę z dobrą zabawą, wybierzmy się wspólnie do największego w Polsce aquaparku. Bo część największych atrakcji w Polsce znajduje się w Krakowie:).
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
Polska Bobolin

Rodzinne domki letniskowe nad morzem Jantar Boboli...

Polecamy
foto
Polska Szklarska Poręba

Pensjonat

foto
Polska Kołobrzeg

Ośrodek wypoczynkowy

foto
Polska Wolbrom

brak danych