Jesteś tutaj: Katalog noclegów
Poleć |

Montemarco ***

PolskaHotel Dźwigowa 43, 00-002 Warszawa, mazowieckie
Kameralny i elegancki Hotel Montemarco usytuowany jest w pobliżu trasy poznańskiej, w odległości zaledwie 15 minut jazdy od centrum Warszawy i 10 minut od międzynarodowego lotniska Warszawa- Okęcie.

Informacje o cenie:

brak danych

Dodatkowe informacje

Wyposażenie dodatkowe
 

Kameralny i elegancki Hotel Montemarco usytuowany jest w pobliżu trasy poznańskiej, w odległości zaledwie 15 minut jazdy od centrum Warszawy i 10 minut od międzynarodowego lotniska Warszawa- Okęcie. Hotel oferuje Panstwu 21 wygodnych pokoi, w tym 2 apartamenty. Wszystkie pokoje mają łazienkę, telefon oraz telewizję satelitarną. Room service, wypożyczalnia samochodów, pralnia chemiczna, klub nocny. Szef kuchni poleca Państwu najlepsze dania z polskiej i francuskiej tradycji kulinarnej, uwzględniając indywidualne zamówienia gości. Profesjonalnie wyposażone zaplecze gastronomiczne oferuje Panstwu wszechstronną usługę cateringową w każdym miejscu i o każdej porze. Sala konferencyjna stanowi atrakcyjne uzupełnienie naszej oferty, dając możliwość organizowania szkoleń, narad i konferencji dla grup liczących do 40 osób.

Atrakcje w okolicy

Powrót

Przewodniki po okolicy

Powrót
  • Szlakiem Powstania Listopadowego

    Niezwykle atrakcyjnie zapowiada się spacer po stolicy, obejmujący miejsca, które odegrały ważną rolę w Powstaniu Listopadowym. Jest to połączenie aktywnego odpoczynku ze zwiedzaniem oraz lekcją historii. Przejście trasy zajmuje kilka godzin.
    Długość: 1 dzień
    zobacz plan
Polska Toruń

Wszystkie apartamenty znajdują się w zabytkowej ka...

Polecamy
foto
Polska Przemyśl

Schronisko

foto
Polska EŁK / SĘDKI

Agroturystyka

foto
Polska Toruń

Hotel