Jesteś tutaj: Katalog noclegów
Poleć |

LAST MINUTE *5 *****

PolskaHotel , Warszawa
WITAMY W HOTELU LAST MINUTE Każdej nocy pozostają w warszawskich hotelach niesprzedane pokoje. Chcielibyśmy skorzystać z tej okazji i pomóc Państwu zaoszczędzić aż do 100 USD. Nasz operator znajdzie dla Państwa najlepsze dostępne w danym dniu zakwaterowanie w Warszawie w Hotelu o standardzie 5 *.

Informacje o cenie:

brak danych

Dodatkowe informacje

Wyposażenie dodatkowe
 
WITAMY W HOTELU LAST MINUTE Każdej nocy pozostają w warszawskich hotelach niesprzedane pokoje. Chcielibyśmy skorzystać z tej okazji i pomóc Państwu zaoszczędzić aż do 100 USD. Nasz operator znajdzie dla Państwa najlepsze dostępne w danym dniu zakwaterowanie w Warszawie w Hotelu o standardzie 5 *. UWAGA! Ze względu na atrakcyjnośc naszej oferty oraz ograniczony dostęp do niej, w przypadku jakiejkolwiek anulacji nie zwracamy kosztów za pierwszą dobę. Otrzymają Państwo zakwaterowanie w Hotelu o standardzie 5 gwiazdek. Dokładna nazwę i dane dotyczące Hotelu otrzymaja Państwo wraz z naszym potwierdzeniem, po wcześniejszym otrzymaniu przez nas pełnej gwarancji płatności.  

Atrakcje w okolicy

Powrót

Przewodniki po okolicy

Powrót
 • Warszawa w 3 dni

  Trudno zwiedzić Warszawę w 3 dni, ale można przez te pół tygodnia poczuć jej klimat i zobaczyć jej najważniejsze zabytki. Pierwszy dzień to długi spacer, podczas którego czas poświęcany jest przede wszystkim na podziwianie architektury Starego Miasta. Drugiego dnia warto odwiedzić Trakt Królewski, przejść się Nowym Światem i spędzić czas w Łazienkach. Trzeciego: wizyta w Wilanowie, podziwianie panoramy miasta ze szczytu słynnego zabytku PRL-u oraz zaduma na Powązkach.
  Długość: 3 dni
  zobacz plan
 • Z dziecmi w Warszawie

  Jak spędzić wolny dzień z dzieckiem w stolicy? Zabrać je do zoo, pokazać Zamek Królewski i symbol Warszawy. Wziąć do Bliklego na pączki, obejrzeć miasto niemal z lotu ptaka (a przynajmniej z najlepszego punktu widokowego w centrum Warszawy) i na koniec spacerować po Łazienkach. Na wolną sobotę lub niedzielę.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Spacer po warszawskiej Starówce

  Warto spędzić wolne popołudnie, chodząc po stołecznej Starówce. Początek na Placu Zamkowym - pod Kolumną Zygmunta. Dalej zwiedzanie Zamku Królewskiego, którego historycznego znaczenia nie można przecenić, spacer ulicami Starego Miasta i finał na Podwalu. Warto odwiedzić Muzeum Historyczne przy Rynku Starego Miasta. Jednak w 2010 roku jest zamknięte.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Szlakiem Powstania Listopadowego

  Niezwykle atrakcyjnie zapowiada się spacer po stolicy, obejmujący miejsca, które odegrały ważną rolę w Powstaniu Listopadowym. Jest to połączenie aktywnego odpoczynku ze zwiedzaniem oraz lekcją historii. Przejście trasy zajmuje kilka godzin.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Warszawka w 2 dni

  Długość: 2 dni
  zobacz plan
Polska Sianożęty

Ośrodek zlokalizowany w odległości 150 metrów od p...

Polecamy
foto
Polska Hel

Pokoje gościnne

foto
Polska Sarbinowo

Domek letniskowy