Jesteś tutaj: Katalog noclegów
Poleć |

Castle Inn

PolskaPensjonat Świętojańska 2, Warszawa
Na terenie tętniącej życiem warszawskiej Starówki w pięknie usytuowanej kamienicy Kościelskich mieści się nasz nowy pensjonat Castle Inn by Oki Doki. Kamienica jest widoczna na wszystkich pocztówkach pokazujących Zamek Królewski do którego mamy 10 metrów.

Informacje o cenie:

brak danych

Dodatkowe informacje

Wyposażenie dodatkowe
 
Na terenie tętniącej życiem warszawskiej Starówki w pięknie usytuowanej kamienicy Kościelskich mieści się nasz nowy pensjonat Castle Inn by Oki Doki. Kamienica jest widoczna na wszystkich pocztówkach pokazujących Zamek Królewski do którego mamy 10 metrów. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą się znaleźć w samym centrum wydarzeń - Zamek Królewski i Kolumnę Zygmunta podziwiać mogą Państwo z okien, od Rynku Starego Miasta dzieli Państwa zaledwie 2 minutowy spacer, a od współczesnego centrum Warszawy - 15-minutowy. Oferujemy 22 pokoje o wysokim standardzie, wszystkie z komfortowymi łazienkami i o wyjątkowych wnętrzach, z których każde projektowane jest przez innego artystę. Z każdego pokoju możemy podziwiać Plac Zamkowy z Kolumną Zygmunta lub Katedrę. Dysponujemy pokojami jedno- dwu- i trzyosobowymi w dwóch standardach: stndadr oraz de luxe. - minibary w pokojach o podwyższonym standardzie de luxe Oferujemy śniadanie w naszej sali śniadaniowej, w cenie 32 zł za osobę (35 zł od sierpnia 2011r.). Przestronna i widna sala spotkań na około 15 osób.

Atrakcje w okolicy

Powrót

Przewodniki po okolicy

Powrót
 • Warszawa w 3 dni

  Trudno zwiedzić Warszawę w 3 dni, ale można przez te pół tygodnia poczuć jej klimat i zobaczyć jej najważniejsze zabytki. Pierwszy dzień to długi spacer, podczas którego czas poświęcany jest przede wszystkim na podziwianie architektury Starego Miasta. Drugiego dnia warto odwiedzić Trakt Królewski, przejść się Nowym Światem i spędzić czas w Łazienkach. Trzeciego: wizyta w Wilanowie, podziwianie panoramy miasta ze szczytu słynnego zabytku PRL-u oraz zaduma na Powązkach.
  Długość: 3 dni
  zobacz plan
 • Z dziecmi w Warszawie

  Jak spędzić wolny dzień z dzieckiem w stolicy? Zabrać je do zoo, pokazać Zamek Królewski i symbol Warszawy. Wziąć do Bliklego na pączki, obejrzeć miasto niemal z lotu ptaka (a przynajmniej z najlepszego punktu widokowego w centrum Warszawy) i na koniec spacerować po Łazienkach. Na wolną sobotę lub niedzielę.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Spacer po warszawskiej Starówce

  Warto spędzić wolne popołudnie, chodząc po stołecznej Starówce. Początek na Placu Zamkowym - pod Kolumną Zygmunta. Dalej zwiedzanie Zamku Królewskiego, którego historycznego znaczenia nie można przecenić, spacer ulicami Starego Miasta i finał na Podwalu. Warto odwiedzić Muzeum Historyczne przy Rynku Starego Miasta. Jednak w 2010 roku jest zamknięte.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Warszawka w 2 dni

  Długość: 2 dni
  zobacz plan
 • Warszawski Bal Mistrzów Sportu

  W okresie karnawałowym w Warszawie organizowany jest wyjątkowy Bal Mistrzów Sportu. Impreza będzie z pewnością ciekawa i zapewni wiele atrakcji i wrażeń. Warto przy tej okazji nieco zwiedzić miasto i jego najważniejsze miejsca.
  Długość: 2 dni
  zobacz plan
Polska Kętrzyn

Hotel położony jest w Krainie Wielkich Jezior Mazu...

Polecamy
foto
Polska Częstochowa

Hotel

foto
Polska Wrocław

Apartamenty/B&B

foto
Polska Wrocław

Apartamenty/B&B