Jesteś tutaj: Katalog noclegów
Poleć |

Belwederski ***

PolskaHotel Sułkiewicza 11, 00-758 Warszawa, mazowieckie
Hotel Belwederski to nowoczesny obiekt w centrum Warszawy, położony w pobliżu najpiękniejszego warszawskiego parku – Łazienek Królewskich. - Blisko centrum - Łazienki Królewskie – 0,1km - Dworzec PKP – 4km - Lotnisko – 9kmOferujemy pokoje hotelowe dla Gości ceniących sobie spokój, ciszę i komfortowe warunki wypoczynku.

Informacje o cenie:

brak danych

Dodatkowe informacje

Wyposażenie dodatkowe
 

Hotel Belwederski to nowoczesny obiekt w centrum Warszawy, położony w pobliżu najpiękniejszego warszawskiego parku – Łazienek Królewskich. - Blisko centrum - Łazienki Królewskie – 0,1km - Dworzec PKP – 4km - Lotnisko – 9km Oferujemy pokoje hotelowe dla Gości ceniących sobie spokój, ciszę i komfortowe warunki wypoczynku. Do dyspozycji Gości przeznaczonych jest 53 pokoi, łącznie 85 miejsc noclegowych. Pokoje wyposażone są w wygodne łóżka, telewizory LCD z TV-sat, radio, Wi-FI, telefon, suszarkę do włosów oraz lodówkę. Na terenie całego hotelu obowiązuje zakaz palenia papierosów, zwierzęta akceptowane za dodatkową opłatą. W hotelu znajduje się restauracja „ Obsesja” . Śniadania dla Gości hotelowych serwowane są w postaci szwedzkiego bufetu. Pozostałe posiłki – a la carte. Hotel dysponuje salami konferencyjnymi, z których największa może pomieścić 65 osób (przy stołach) i do 80 osób (w ustawieniu kinowym). Sale są wyposażone w sprzęt audiowizualny, profesjonalne nagłośnienie i WI-FI. Zapewniamy naszym gościom sprzęt techniczny.

Atrakcje w okolicy

Powrót

Przewodniki po okolicy

Powrót
 • Warszawa w 3 dni

  Trudno zwiedzić Warszawę w 3 dni, ale można przez te pół tygodnia poczuć jej klimat i zobaczyć jej najważniejsze zabytki. Pierwszy dzień to długi spacer, podczas którego czas poświęcany jest przede wszystkim na podziwianie architektury Starego Miasta. Drugiego dnia warto odwiedzić Trakt Królewski, przejść się Nowym Światem i spędzić czas w Łazienkach. Trzeciego: wizyta w Wilanowie, podziwianie panoramy miasta ze szczytu słynnego zabytku PRL-u oraz zaduma na Powązkach.
  Długość: 3 dni
  zobacz plan
 • Z dziecmi w Warszawie

  Jak spędzić wolny dzień z dzieckiem w stolicy? Zabrać je do zoo, pokazać Zamek Królewski i symbol Warszawy. Wziąć do Bliklego na pączki, obejrzeć miasto niemal z lotu ptaka (a przynajmniej z najlepszego punktu widokowego w centrum Warszawy) i na koniec spacerować po Łazienkach. Na wolną sobotę lub niedzielę.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Spacer po warszawskiej Starówce

  Warto spędzić wolne popołudnie, chodząc po stołecznej Starówce. Początek na Placu Zamkowym - pod Kolumną Zygmunta. Dalej zwiedzanie Zamku Królewskiego, którego historycznego znaczenia nie można przecenić, spacer ulicami Starego Miasta i finał na Podwalu. Warto odwiedzić Muzeum Historyczne przy Rynku Starego Miasta. Jednak w 2010 roku jest zamknięte.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Warszawka w 2 dni

  Długość: 2 dni
  zobacz plan
 • Szlak Multimedialnych Laweczek Chopina w Warszawie

  Szlak multimedialnych ławeczek z muzyką Fryderyka Chopina powstał w związku z 200. rocznicą urodzin kompozytora. Ławeczki rozmieszczone są w miejscach, powiązanych z obecnością w Warszawie Chopina. Na każdej ławce umieszczony jest przycisk, który wystarczy nacisnąć by posłuchać najsłynniejszych utworów polskiego pianisty. Spacer szlakiem Fryderyka Chopina jest propozycją jedyną w swoim rodzaju.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
Polska Kraków

Niewątpliwie dużym plusem jest lokalizacja naszego...

Polecamy
foto
Polska Suwałki

Dom do wynajęcia

foto
Polska Warszawa

Hotel