Jesteś tutaj: Katalog noclegów
Poleć |

Apartament Belwederska

PolskaApartamenty/B&B Belwederska 27/10, Warszawa
Studio " Belwederska" usytuowane jest w dzielnicy Mokotów, blisko ul.Belwederskiej i na przeciwko Parku Łazienki Królewskie. To bardzo ładne, ciche i przytulne mieszkanie o powierzchni 25m, znajduję się na drugim piętrze w dwu piętrowej kamienicy, osiedle jest ogrodzone.

Informacje o cenie:

brak danych

Dodatkowe informacje

Wyposażenie dodatkowe
 
Studio " Belwederska" usytuowane jest w dzielnicy Mokotów, blisko ul.Belwederskiej i na przeciwko Parku Łazienki Królewskie. To bardzo ładne, ciche i przytulne mieszkanie o powierzchni 25m, znajduję się na drugim piętrze w dwu piętrowej kamienicy, osiedle jest ogrodzone. Wyposażone całkowicie w sprzęt AGD, TV kablową, oraz ładną łazienkę. Pokój jest duży, jansy z przestronymi oknami do podłogi, z możliwością wyjścia na taras, w który wchodzi piękna, wysoka " sosna" . Studio jest w samym centrum Warszawy. Stąd wszędzie blisko- do Belwederu, Sejmu, Traktu Królewskiego, Parku Łazienek Królewskich, Pl. IIIKrzyży, muzeów, oraz wielu centrów businessowych i hadnowych. Kilku minutowy spacer pieszo umożliwia dojście do cnetrum miasta, a komunikacja miejska umożliwia szybki dostęp do wszystkich dzielnic Warszawy.  

Atrakcje w okolicy

Powrót

Przewodniki po okolicy

Powrót
 • Warszawa w 3 dni

  Trudno zwiedzić Warszawę w 3 dni, ale można przez te pół tygodnia poczuć jej klimat i zobaczyć jej najważniejsze zabytki. Pierwszy dzień to długi spacer, podczas którego czas poświęcany jest przede wszystkim na podziwianie architektury Starego Miasta. Drugiego dnia warto odwiedzić Trakt Królewski, przejść się Nowym Światem i spędzić czas w Łazienkach. Trzeciego: wizyta w Wilanowie, podziwianie panoramy miasta ze szczytu słynnego zabytku PRL-u oraz zaduma na Powązkach.
  Długość: 3 dni
  zobacz plan
 • Warszawka w 2 dni

  Długość: 2 dni
  zobacz plan
 • Szlak Multimedialnych Laweczek Chopina w Warszawie

  Szlak multimedialnych ławeczek z muzyką Fryderyka Chopina powstał w związku z 200. rocznicą urodzin kompozytora. Ławeczki rozmieszczone są w miejscach, powiązanych z obecnością w Warszawie Chopina. Na każdej ławce umieszczony jest przycisk, który wystarczy nacisnąć by posłuchać najsłynniejszych utworów polskiego pianisty. Spacer szlakiem Fryderyka Chopina jest propozycją jedyną w swoim rodzaju.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Zielona Warszawa

  Aby zobaczyć najciekawsze zielone atrakcje stolicy, potrzeba co najmniej 2 dni. Propozycja dla całej rodziny, która chętnie spędzi wolny czas na świeżym powietrzu. Z Placu Piłsudskiego przechodzimy do Ogrodu Saskiego, a stamtąd do Łazienek, w których pozwiedzamy ogród botaniczny. Drugiego dnia od rana wybieramy się do zoo, a popołudni będziemy spacerować po Wilanowie.
  Długość: 2 dni
  zobacz plan
 • Warszawa dla "Kobiet Sukcesu"

  Tydzień Kobiet Sukcesu to kolejna edycja spotkań i warsztatów dla kobiet. Impreza ma swoje zwolenniczki i cały czas zyskuje nowe. Będąc w Warszawie w trakcie jej trwania warto się wybrać na kilka spotkań i przy okazji spędzić trochę czasu na rozrywkach kulturalnych lub odpocząć przy kawie na Placu Trzech Krzyży.
  Długość: 2 dni
  zobacz plan
Polska Sianożęty

Ośrodek zlokalizowany w odległości 150 metrów od p...

Polecamy
foto
Polska Kraków

Hotel

foto
Polska Elbląg

Hotel

foto
Polska Częstochowa

Hotel