Jesteś tutaj: Katalog noclegów
Poleć |

Airport Hotel Okęcie ****

PolskaHotel 17 Stycznia 24, Warszawa
Jest to 4-gwiazdkowy, 7 piętrowy nowoczesny hotel z rozbudowanym parterem i podziemnym parkingiem, położony zaledwie 800 m od Międzynarodowego Portu Lotniczego Warszawa - Okęcie i 4,5 km od centrum Warszawy.

Informacje o cenie:

brak danych

Dodatkowe informacje

Wyposażenie dodatkowe
 
Jest to 4-gwiazdkowy, 7 piętrowy nowoczesny hotel z rozbudowanym parterem i podziemnym parkingiem, położony zaledwie 800 m od Międzynarodowego Portu Lotniczego Warszawa - Okęcie i 4,5 km od centrum Warszawy. Z nowoczesną architekturą harmonizuje elegancja wnętrza, która nawiązuje do atmosfery i stylu lat 30-tych XX wieku i wspaniałych tradycji przedwojennego lotnictwa polskiego. Hotel oferuje 170 w pełni wyposażonych, wygodnych pokoi: 127 pokoi dwuosobowych typu STANDARD, 10 pokoi jednoosobowych typu STANDARD, 16 pokoi typu SUPERIOR i 7 APARTAMENTÓW. Wszystkie pokoje posiadają mini bar, serwis kawowy, TV sat, dostęp do bezpłatnego, bezprzewodowego internetu i podgrzewaną podłogę w łazience. Za niewielką dopłatą mogą Państwo przyjechać do hotelu ze swoim czworonożnym pupilem. Hotelowe Centrum Rekreacji zaprasza wszystkich gości do siłowni, sauny oraz jacuzzi. Hotel posiada nowoczesne kryte korty tenisowe. Hotel posiada shuttle busa kursującego na trasiehotel-lotnisko średnio co 30 minut. W Hotelu znajdują się dwie przestronne i eleganckie restauracje serwujące wspaniałe dania i potrawy z całego świata - restauracja Mirage oraz Klubowa, a także bary: Jet Bar na parterze i Sky Bar na 7 piętrze, skąd można podziwiać startujące z Okęcia samoloty. Hotel dysponuje 10 wielofunkcyjnymi, w pełni wyposażonymi salami konferencyjnymi mogącymi pomieścić do 200 osób, z możliwością gastronomicznej obsługi grup liczących do 200 gości. W przyległej do hotelu Galerii Sportowej, obiekcie o powierzchni użytkowej 1300 m2 organizujemy imprezy okolicznościowe, firmowe, integracyjne, pikniki, bankiety.

Atrakcje w okolicy

Powrót

Przewodniki po okolicy

Powrót
 • Szlakiem Powstania Listopadowego

  Niezwykle atrakcyjnie zapowiada się spacer po stolicy, obejmujący miejsca, które odegrały ważną rolę w Powstaniu Listopadowym. Jest to połączenie aktywnego odpoczynku ze zwiedzaniem oraz lekcją historii. Przejście trasy zajmuje kilka godzin.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Warszawka w 2 dni

  Długość: 2 dni
  zobacz plan
Polska Białowieża

Wejmutka - synonim komfortowego pobytu oraz bliski...