Jesteś tutaj: Katalog noclegów
Poleć |

Kapitan *

PolskaHotel Narutowicza 17d, 70-240 Szczecin, zachodniopomorskie
Hotel Kapitan położony jest w centrum miasta, 1000 metrów od Bramy Portowej, w pobliżu dworca kolejowego i autobusowego oraz szczecińskich wyższych uczelni. Oddalony jest o około 10 km od przejścia granicznego Kołbaskowo-Pomellen.

Informacje o cenie:

brak danych

Dodatkowe informacje

Wyposażenie dodatkowe
 

Hotel Kapitan położony jest w centrum miasta, 1000 metrów od Bramy Portowej, w pobliżu dworca kolejowego i autobusowego oraz szczecińskich wyższych uczelni. Oddalony jest o około 10 km od przejścia granicznego Kołbaskowo-Pomellen. Do dyspozycji gości oddano 72 miejsc noclegowych w 42 pokojach. Pokoje posiadają łazienki oraz są wyposażone w telewizję kablową i radia. Hotel posiada bezprzewodowy dostęp do Internetu. Bezpłatny dostęp do internetu bezprzewodowego. Bezpłatny, niestrzeżony parking. Bufet który serwuje śniadania w godz. 7.00-10.00 w dni powszednie i od 8.00-10.00 w soboty, niedziele i święta.  

Atrakcje w okolicy

Powrót

Przewodniki po okolicy

Powrót
 • Spacer po Szczecinie

  Szczecin jest miastem, które warto zwiedzać przez dłuższy czas. Znaleźć w nim można wiele ciekawych zabytków i miejsc godnych uwagi. Pojawiając się w mieście wyłącznie na weekend warto mieć plan, dzięki któremu uda się zobaczyć, to co w Szczecinie najbardziej godne uwagi. Spacerowiczom, którzy lubią delektować się chwilą, proponujemy trasę rozbić na 2 dni. Tym zaś, których goni czas, obiecujemy, że przy dobrym tempie uda się zobaczyć atrakcje wszystkie atrakcje w ciągu kilku godzin.
  Długość: 2 dni
  zobacz plan
 • Zloty Szlak

  Złoty Szlak to tradycyjna trasa spacerowa Szczecinian. Wiedzie ona od Zamku Książąt Pomorskich, aż do Parku Kasprowicza i Ogrodu Różanego. Trakt spacerowy tu wyznaczony cieszył się sporą popularnością już ponad 100 lat temu. Trasa jest przystosowana do osób niepełnosprawnych, a jej przemierzanie koncentruje się raczej na podziwianiu, niż zwiedzaniu obiektów. Na wycieczkę Złotym Szlakiem można wybrać się także rowerem, tym bardziej, że na trasie znalazło się wiele ciekawych obiektów. Warto zobaczyć je wszystkie, by odkryć jak pięknym miastem jest Szczecin.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Koncertowo w Szczecinie

  Jest to wyprawa dla młodych ludzi, którzy pragną spędzić kilka aktywnych dni w Szczecinie. Klub 13 Muz proponuje niewielki festiwal dla swoich fanów. Koncerty, spotkania i imprezy-tego można oczekiwać podczas 13 sphere.
  Długość: 2 dni
  zobacz plan
 • Romantyczny Szczecin

  Szczecin to jedno z większych miast w Polsce, dlatego poszukując atrakcyjnych miejsc warto wybrać się i tam. W okresie Walentynek w mieście odbędzie się klimatyczny koncert Katarzyny Groniec i z tego powodu polecamy połączenie spacerowego zwiedzania miasta z romantycznym wypadem.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Zachodniopomorskie

  Długość: 7 dni
  zobacz plan
Polska Stare Sady

Hotel Mazurski Dworek jest nowym hotelem (działamy...

Polecamy
foto
Polska Łomża

Hotel

foto
Polska Kraków

Hotel

foto
Polska Ostrzyce

Pensjonat