Jesteś tutaj: Katalog noclegów
Poleć |

500 Św. Lipka **

PolskaHotel Św. Lipka 16 , Św. Lipka
Hotel zlokalizowany jest w uroczym zakątku Polski, na pograniczu Warmii i Mazur, między jeziorami Dejnowo i Wirowe. Stąd zaledwie 5 km do Reszla i 21 km do Mrągowa. Ten mały, kameralny hotelik, to wymarzone miejsce na spokojny wypoczynek wśród zielonych, mazurskich wzgórz i jezior, to także doskonała baza wypadowa do zwiedzania całego Pojezierza Mazurskiego.

Informacje o cenie:

brak danych

Dodatkowe informacje

Wyposażenie dodatkowe
 

Hotel zlokalizowany jest w uroczym zakątku Polski, na pograniczu Warmii i Mazur, między jeziorami Dejnowo i Wirowe. Stąd zaledwie 5 km do Reszla i 21 km do Mrągowa. Ten mały, kameralny hotelik, to wymarzone miejsce na spokojny wypoczynek wśród zielonych, mazurskich wzgórz i jezior, to także doskonała baza wypadowa do zwiedzania całego Pojezierza Mazurskiego. Hotel położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie znanego Sanktuarium Maryjnego, często nazywanego " Częstochową Północy" , które już od XV wieku przyciąga tysiące pielgrzymów z Polski i zagranicy.

Hotel ma 59 miejsc noclegowych w 30 pokojach. Wszystkie pokoje są z łazienkami i wyposażone są w telewizor oraz telefon. Aranżacja pokoi stwarza kameralny, spokojny nastrój, co sprzyja relaksowi i refleksji. Jeden z pokoi przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych, zadbano także o osoby niepalące.

Dla bezpieczeństwa Gości oferujemy strzeżony parking.

W hotelu do dyspozycji Gości jest restauracja, serwująca potrawy polskiej kuchni tradycyjnej oraz regionalnej, bar, nastrojowy salon kominkowy, weranda oraz ogródek grillowy, skąd roztacza się widok na Bazylikę. Chętnie przyjmujemy zlecenia na różnego rodzaju kameralne imprezy - biznesowe oraz prywatne.

Hotel z przyjemnością przyjmuje zlecenia na różnego rodzaju małe (do 60 osób), kameralne szkolenia i konferencje oraz inne spotkania biznesowe.

Atrakcje w okolicy

Powrót

Przewodniki po okolicy

Powrót
Polska Olsztyn

W hotelu do Państwa dyspozycji 99 dwuosobowych pok...

Polecamy
foto
Polska Opole

Hotel

foto
Polska Częstochowa

Apartamenty/B&B

foto
Polska Warszawa

Hotel