Jesteś tutaj: Katalog noclegów
Poleć |

Senator Starachowice ***

PolskaHotel Krywki 18 , Starachowice, świętokrzyskie
Hotel usytuowany jest w centrum miasta, ale jednocześnie w otoczeniu pięknego starodrzewu, stwarzającego niepowtarzalny klimat do wypoczynku. Starachowice leżą w odległości ok. 150 km. od Warszawy, Krakowa, Łodzi.

Informacje o cenie:

brak danych

Dodatkowe informacje

Wyposażenie dodatkowe
 
Hotel usytuowany jest w centrum miasta, ale jednocześnie w otoczeniu pięknego starodrzewu, stwarzającego niepowtarzalny klimat do wypoczynku. Starachowice leżą w odległości ok. 150 km. od Warszawy, Krakowa, Łodzi. Jest to interesująca lokalizacja z punktu widzenia transferu gości - uczestników wycieczek. Hotel Senator oddaje do dyspozycji Gości 91 pokoi (183 miejsc noclegowych w normalnym układzie i 218 przy wykorzystaniu dostawek)rozmieszczonych na trzech kondygnacjach. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę, telewizor, telefon i możliwość połączeń internetowych. W cenę noclegu wliczone jest śniadanie serwowane w formie " szwedzkiego" stołu. Do dyspozycji Gości hotelowych jest: kryty basen z kaskadą wodną, ścianka wspinaczkowa, jacuzzi, sauna, siłownia,kort tenisowy, ścieżki rowerowe, skuter wodny, łódź motorowa na 8 osób, narty wodne, spadochron. Na terenie hotelu znajduję się fryzjer, kantor wymiany walut i parking monitorowany. Ponadto do dyspozycji gości oddano hotelowe Spa. Dewizą szefa hotelowej kuchni jest powiedzenie G.B. Shawa: " ... Nie ma miłości bardziej uczciwej niż miłość do jedzenia" . Różnorodny zestaw dań jest w stanie zadowolić najbardziej wymagającego klienta. Restauracja oferuje 250 klimatyzowanych miejsc. Na terenie hotelu znajduję się również Club Chillout z kręglami, bilardem, dartem, piłkarzykami, playstation III czynny od 15.00 do ostatniego Gościa. 10 profesjonalnie wyposażonych sal konferencyjnych, w których zapewniono miejsce dla grup od 20 do 350 osób. Sprzęt konferencyjny: rzutnik multimedialny, rzutnik pisma, rzutnik slajdów, sprzęt VHS, flipchart, tablica, mikrofony przewodowe oraz bezprzewodowe, internet.

Atrakcje w okolicy

Powrót

Przewodniki po okolicy

Powrót
 • Szlakiem sakralnych zabytków Ziemi Kieleckiej

  Kielecczyzna kryje wiele cennych zabytków architektury sakralnej. Warto wybrać się chociażby na Święty Krzyż i odwiedzić mieszczące się tam opactwo, czy zobaczyć kościół w Szydłowcu. Wycieczka obejmuje wyłącznie tego typu obiekty. Zaplanowano ją na 2 dni, jednak wszystko zależy od tego, w jakim stopniu zgłębiać chcemy historię świątyń. Do zrealizowania planu niezbędny będzie odpowiedni środek transportu.
  Długość: 2 dni
  zobacz plan
 • Pod znakiem Soltysa, czyli...1 dzien w Wachocku

  Wąchock to miasteczko słynące przede wszystkim z dowcipów o sołtysie. Nie wiesz dlaczego w Wąchocku budują okrągłe domy? Czy zdajesz sobie sprawę z tego, jak wybierają sołtysa w mieście? Nie? To znak, że najwyższa pora odwiedzić to klimatyczne miasteczko. Tym bardziej, że można w nim zobaczyć kilka ciekawych zabytków. Na ich zwiedzenie powinien wystarczyć 1 dzień.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
Polska Pisz

Obiekt dysponuje 11 miejscami noclegowymi w pokoja...