Jesteś tutaj: Katalog noclegów
Poleć |

Promień

PolskaHotel Legionów 106, Skarżysko-Kamienna
Hotel PROMIEŃ znajdujący się w Skarżysku Kamiennej dysponuje pokojami i apartamentami o wysokim standardzie. Aby czuli się Państwo u nas zawsze dobrze, oferujemy wysoki standard naszych pokoi urządzonych zgodnie z duchem czasu.

Informacje o cenie:

brak danych

Dodatkowe informacje

Wyposażenie dodatkowe
 
Hotel PROMIEŃ znajdujący się w Skarżysku Kamiennej dysponuje pokojami i apartamentami o wysokim standardzie. Aby czuli się Państwo u nas zawsze dobrze, oferujemy wysoki standard naszych pokoi urządzonych zgodnie z duchem czasu. Obiekt usytuowany przy trasie Warszawa - Kilce. Stanowi dogodne miejsce noclegowe dla turystów biznesowych załatwiających interesy w Kielcach. Przytulne pokoje jedno, dwu, trzy osobowe oraz apartamenty, zapewniają spokój i miłą atmosferę.Do dyspozycji naszych gości oddajemy 25 pokoi z 40-45 miejscami noclegowymi. Hotel organizuje przyjęcia weselne oraz imprezy okolicznościowe. Informacja na miejscu.Koszt przyjęcia weselnego od jednej osoby wynosi od 85 do 90 zł. (w zależności od wyboru menu). W cenę noclegu wliczone jest śniadanie. Posiadamy dogodne warunki do zorganizowania konferencji negocjacji, szkolenia a przy okazji organizowania takiego spotkania umożliwiamy wynajęcie pokoi hotelowych dla gości w specjalnych cenach. Podczas konferencji oczywiście obsługa kelnerska. Do dyspozycji oddajemy: 3 sale konferencyjne dla 40 osób oraz jedna na 120 osób Wyposażenie: nagłośnienie, rzutnik.

Atrakcje w okolicy

Powrót

Przewodniki po okolicy

Powrót
 • Skarzysko-Kamienna na 1 dzien

  Skarżysko-Kamienna leżąca na Kielecczyźnie to miasto wszechstronne. Warto spędzić w nim 1 dzień, by osobiście się o tym przekonać. Znaleźć tu można zarówno coś dla tych, którzy czas lubią spędzać aktywnie, jak i dla tych, którzy gustują w historycznych miejscach. Plan przewidziano na 7-8 godzin, jednak można wycieczkę wydłużyć.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Okolice Skarzyska-Kamiennej

  Okolica Skarżyska-Kamiennej kryje kilka miejsc, które warto odwiedzić. Należą do nich Starachowice, Wąchock i Szydłowiec. W planie wycieczki wskazano na atrakcje najbardziej godne uwagi w tym regionie. Na ich odkrycie powinien wystarczyć 1 dzień, jeśli jednak dysponujemy większą ilością czasu, tym lepiej. Warto wycieczkę odbywać samochodem, lub rowerem.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Okolice Kielc z rodzina

  Odwiedzając Ziemię Kielecką choćby przejazdem, warto poświęcić 1 dzień na zapoznawanie się z regionem i odkrywanie jego tajemnic. Plan obejmuje godne polecenia, a zarazem interesujące miejsca - przygotowano go z myślą o całej rodzinie. Coś dla siebie znajdą tu zarówno dorośli, jak i dzieci. Wycieczkę, ze względu na odległości dzielące miejsca, trzeba odbywać odpowiednim środkiem transportu - najlepiej samochodem.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Ziemia Kielecka pelna historii

  Odwiedzając Kielecczyznę w weekend warto poświęcić trochę czasu, by zapoznać się z historią regionu. Najlepiej zrobić to odwiedzając miejsca związane z tradycją i kulturą regionu, a także zabytki, które w dziejach Ziemi Kieleckiej odegrały niezwykłą rolę. Wycieczkę przygotowano na 2 dni, można jednak dowolnie ją modyfikować, w zależności od czasu, którym dysponujemy.
  Długość: 2 dni
  zobacz plan
Polska Piaseczno

Idealna lokalizacja poza centrum miasta to prawdzi...