Jesteś tutaj: Katalog noclegów
Poleć |

Iskra ***

PolskaHotel Planty 4, 26-600 Radom, mazowieckie
Hotel usytuowany jest w centrum miasta, 100 m od dworca PKP i 300m od dworca PKS. Korzystna lokalizacja z boku arterii komunikacyjnych, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych gwarantuje doskonałe warunki wypoczynku i pracy.

Informacje o cenie:

brak danych

Dodatkowe informacje

Wyposażenie dodatkowe
 

Hotel usytuowany jest w centrum miasta, 100 m od dworca PKP i 300m od dworca PKS. Korzystna lokalizacja z boku arterii komunikacyjnych, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych gwarantuje doskonałe warunki wypoczynku i pracy. Iskra - jest najdłużej działającym hotelem w Radomiu. W latach 1999-2004 przeszedł gruntowną modernizację . Stał się obiektem nowoczesnym, przystosowanym do świadczenia usług na wysokim poziomie także dla osób niepełnosprawnych. Wnętrza są nowoczesne, funkcjonalne, odpowiadające standardom światowym.

Hotel ISKRA posiada 50 pokoi z 100 miejscami noclegowymi wg struktury : 2 pokoje Studio 2 osobowe, 1 pokój 2-osobowy dla osób sprawnych inaczej, 7 pokoi 1-osobowych, 33 pokoje 2-osobowe, 7 pokoi 3-osobowych, Każdy pokój posiada linię telefoniczną z bezpośrednim wyjściem na miasto, radioodbiornik, telewizor z odbiorem programow satelitarnych, nowocześnie wyposażone łazienki. Większość pokoi posiada bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu (Wi-Fi)

Obiekt posiada system telewizji dozorowej, nowoczesny system przeciwpożarowy i chroniony jest przez profesjonalną agencję ochrony. Parking monitorowany (samochody osobowe, Bus). Winda.

Restauracja serwująca dania kuchni włoskiej i polskiej, dania rybne własnej hodowli. Możliwość dokupienia pakietu gastronomicznego.

Sala konferencyjna na ok. 22 osoby w ustawieniu bankietowym. Dodatkowe wyposażenie płatne (rzutnik multimedialny, flipchart, radiomagnetofon/CD, telewizor+video)

Atrakcje w okolicy

Powrót

Przewodniki po okolicy

Powrót
 • Radom na rodzinny weekend

  Poznanie Radomia jest doskonałą propozycją na spędzenie interesującego weekendu. W mieście znajduje się wiele zabytkowych, pamiętających odległe wieku zabytków. Warto zobaczyć m.in. XIII-wieczny kościół św. Wacława, Bazylikę Katedralną, a także Grodzisko "Piotrówka" oraz cmentarz żydowski. W mieście znajduje się również jeden z nielicznych tzw. browarów domowych - przy ulicy Limanowskiego. Niezapomniane wrażenia pozostawi także Skansen Wsi Radomskiej.
  Długość: 2 dni
  zobacz plan
 • W Radomiu na pokazach lotniczych

  Radom zmienia się latem w stolicę lotnictwa, a to za sprawą organizowanych tu już od wielu lat Międzynarodowych Pokazów Lotniczych Air Show. To największa w Polsce i jedna z największych w Europie imprez tego typu.
  Długość: 3 dni
  zobacz plan
Polska Brodnica

Pałac rodziny Mańkowskich w Brodnicy został wybudo...