Jesteś tutaj: Katalog noclegów
Poleć |

Gromada Radom Centrum ***

PolskaHotel Narutowicza 9, 26-600 Radom, mazowieckie
Radom to miasto o bogatej historii, położone na skrzyżowaniu tras: Gdańsk - Warszawa - Kraków - Budapeszt oraz Lublin - Łódź. Hotel położony jest w centrum miasta, w pobliżu dworca PKP i PKS (ok.

Informacje o cenie:

brak danych

Dodatkowe informacje

Wyposażenie dodatkowe
 

Radom to miasto o bogatej historii, położone na skrzyżowaniu tras: Gdańsk - Warszawa - Kraków - Budapeszt oraz Lublin - Łódź. Hotel położony jest w centrum miasta, w pobliżu dworca PKP i PKS (ok. 400 m). Dużą atrakcją dla gości przebywających w hotelu jest bliskie usytuowanie hali widowiskowo - sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Hotel oddaje do dyspozycji swoich gości: 1 pokój 1-osobowy przystosowany dla osoby niepełnosprawnej, 45 pokoi 2-osobowych i 4 apartamenty. Wyposażenie pokoi: łazienka, TV-SAT, telefon.Restauracja hotelowa - 100 miejsc, drink bar - 12 miejsc.

Sala I - 40 - 120 miejsc, Sala II - 30 - 60 miejsc, Sala III - 15 - 40 miejsc. Wyposażenie: rzutnik pisma i slajdów, flipchart, TV + Video, ekran, nagłośnienie, komputer i drukarka, xero, telefon, fax.

Atrakcje w okolicy

Powrót

Przewodniki po okolicy

Powrót
 • Radom na rodzinny weekend

  Poznanie Radomia jest doskonałą propozycją na spędzenie interesującego weekendu. W mieście znajduje się wiele zabytkowych, pamiętających odległe wieku zabytków. Warto zobaczyć m.in. XIII-wieczny kościół św. Wacława, Bazylikę Katedralną, a także Grodzisko "Piotrówka" oraz cmentarz żydowski. W mieście znajduje się również jeden z nielicznych tzw. browarów domowych - przy ulicy Limanowskiego. Niezapomniane wrażenia pozostawi także Skansen Wsi Radomskiej.
  Długość: 2 dni
  zobacz plan
 • W Radomiu na pokazach lotniczych

  Radom zmienia się latem w stolicę lotnictwa, a to za sprawą organizowanych tu już od wielu lat Międzynarodowych Pokazów Lotniczych Air Show. To największa w Polsce i jedna z największych w Europie imprez tego typu.
  Długość: 3 dni
  zobacz plan
Polska Poznań

Hotel NH Poznań znajduje się w samym sercu Poznani...