Jesteś tutaj: Katalog noclegów
Poleć |

Aviator ****

PolskaHotel Malczewskiego 18, Radom
Hotel AVIATOR dyskretnie usytuowany w centrum miasta to idealne miejsce na spotkania biznesowe, towarzyskie, czy konferencje.Lokalizacja w śródmieściu umożliwia swobodny dostęp do kluczowych punktów miasta, zabytków, centrów handlowych i rozrywkowych.

Informacje o cenie:

brak danych

Dodatkowe informacje

Wyposażenie dodatkowe
 

Hotel AVIATOR dyskretnie usytuowany w centrum miasta to idealne miejsce na spotkania biznesowe, towarzyskie, czy konferencje.Lokalizacja w śródmieściu umożliwia swobodny dostęp do kluczowych punktów miasta, zabytków, centrów handlowych i rozrywkowych. Nasi klienci mogą liczyć na najwyższy standard usług, na co składają się dbałość o szczegóły, rzetelność i elegancja w każdym calu.

Dzięki przemyślanej koncepcji, zastosowaniu przyjemnej dla oka kolorystyki wnętrz oraz udogodnieniom takim jak: telefon, TV sat, stały dostęp do Internetu, każdy z 34 pokoi jest idealnym miejscem zarówno do pracy jak i wypoczynku. Hotel AVIATOR posiada pokoje: 1-osobowe, 2-osobowe, 2-osobowe Lux i apartament królewskiUsytuowana na parterze restauracja jest dobrze znana z wyśmienitych potraw kuchni polskiej i międzynarodowej. To idealne miejsce gdzie smakowite dania stworzą efektowne tło do najtrudniejszych nawet rozmów służbowych. Bogate menu jest aktualizowane sezonowo aby wciąż zaskakiwać smakoszy i spełniać najbardziej wyrafinowane oczekiwania gości.

Nasze centrum konferencyjne jest w pełni przystosowane do organizacji szkoleń, spotkań towarzyskich, konferencji, bankietów i przyjęć okolicznościowych. Klimatyzowane sale konferencyjne dla ponad 100 osób wyposażone są w rzutnik multimedialny, światło dzienne, zaciemnienie, ekran, flipchart, nagłośnienie i sprzęt audiowizualny.

Atrakcje w okolicy

Powrót

Przewodniki po okolicy

Powrót
 • Radom na rodzinny weekend

  Poznanie Radomia jest doskonałą propozycją na spędzenie interesującego weekendu. W mieście znajduje się wiele zabytkowych, pamiętających odległe wieku zabytków. Warto zobaczyć m.in. XIII-wieczny kościół św. Wacława, Bazylikę Katedralną, a także Grodzisko "Piotrówka" oraz cmentarz żydowski. W mieście znajduje się również jeden z nielicznych tzw. browarów domowych - przy ulicy Limanowskiego. Niezapomniane wrażenia pozostawi także Skansen Wsi Radomskiej.
  Długość: 2 dni
  zobacz plan
 • W Radomiu na pokazach lotniczych

  Radom zmienia się latem w stolicę lotnictwa, a to za sprawą organizowanych tu już od wielu lat Międzynarodowych Pokazów Lotniczych Air Show. To największa w Polsce i jedna z największych w Europie imprez tego typu.
  Długość: 3 dni
  zobacz plan
Polska Puck

Ośrodek dysponuje 148 miejscami noclegowymi w 55 p...