Jesteś tutaj: Katalog noclegów
Poleć |

Vivaldi Poznań ****

PolskaHotel Winogrady 9, 61-663 Poznań, wielkopolskie
Czterogwiazdkowy Hotel Vivaldi, jeden z ładniejszych kameralnych obiektów hotelowych Poznania, usytuowany jest na skraju największego parku miejskiego – Cytadeli w centrum Poznania. Jego położenie, zaledwie 2 km od MTP i dworca PKP, a także nieskomplikowany dojazd do portu lotniczego, daje gwarancję szybkiego i dogodnego dotarcia na miejsce, a monitorowany przyhotelowy parking poczucie bezpieczeństwa.

Informacje o cenie:

brak danych

Dodatkowe informacje

Wyposażenie dodatkowe
 

Czterogwiazdkowy Hotel Vivaldi, jeden z ładniejszych kameralnych obiektów hotelowych Poznania, usytuowany jest na skraju największego parku miejskiego – Cytadeli w centrum Poznania. Jego położenie, zaledwie 2 km od MTP i dworca PKP, a także nieskomplikowany dojazd do portu lotniczego, daje gwarancję szybkiego i dogodnego dotarcia na miejsce, a monitorowany przyhotelowy parking poczucie bezpieczeństwa. Doskonale przygotowany do obsługi gości przyjeżdżających w interesach, wspaniale funkcjonuje pełniąc rolę miejsca wypoczynku. VIVALDI może przyjąć 58 gości. Do dyspozycji Państwa oddajemy 48 przytulnych i komfortowo urządzonych pokoi: - 39 jednoosobowych, każdy z możliwością przygotowania dostawki (Ballada) - 3 dwuosobowe z łóżkiem małżeńskim (Preludium) - 2 dwuosobowe z okrągłym łóżkiem (Etiuda) - 3 dwuosobowe z dwoma łóżkami (Sonata) - 1 luksusowy dwupoziomowy apartament z gabinetem, sypialnią oraz aneksem barowym (Toccata) Wszystkie pokoje w naszym hotelu są klimatyzowane, z łazienkami, wyposażone w łącza internetowe, internet wifi, mini bar, telefon, telewizor z możliwością odbioru programów satelitarnych oraz wewnętrzną pay-tv. Mieszcząca się w hotelu restauracja „ Cztery Pory Roku” zaprasza, kusząc różnorodnością i smakiem potraw, podawanych w wyjątkowo urokliwym wnętrzu. Gości zagranicznych fascynuje niespotykany dotąd smak potraw kuchni polskiej i wystrój wnętrza restauracji. Potrawy podawane w naszej restauracji zawsze wyróżniają się właściwą nutą smakową, odpowiednim doborem przypraw i cieszą oko. Vivaldi potrafi być nie tylko wygodnym miejscem wypoczynku, ale i prywatnym biurem. W pokojach zainstalowane są telefony cyfrowe oraz gniazda umożliwiające podłączenie do internetu poprzez kartę sieciową. Najbardziej potrzebny sprzęt biurowy, czyli komputer, drukarka, modem i ksero, znajduje się w Business Center - oddzielnym pokoju oddanym do użytku gości. W hotelu znajdują się dwie sale konferencyjne, wyposażone w nowoczesny sprzęt do prezentacji: Menuet - dla 25 osób - położony na parterze, przy restauracji Cztery Pory Roku, idealne miejsce na nieduże spotkanie lub prywatną uroczystość sala Symfonia - dla 60 osób - znajduje się na IV piętrze. Sale są klimatyzowane i mogą być całkowicie zaciemnione.

Atrakcje w okolicy

Powrót

Przewodniki po okolicy

Powrót
 • Spacer po poznanskiej Cytadeli.

  Spacer po największym kiedyś forcie artyleryjskim w Europie, dziś największym parkiem w Poznaniu, należy do obowiązkowych w trakcie poznawanie dziejów miasta. Na Cytadeli połączyć można przyjemne z pożytecznym - spacer w malowniczej okolicy współgra ze spora dawką historii. Warte zobaczenia jest z całą pewnością Muzeum Uzbrojenia oraz pomniki i cmentarze.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Barokowe koscioly Poznania

  Zabytkowe -barokowe kościoły zachwycają swym bogactwem, kolorami i przepychem. Trasa spacerowa na jedno popołudnie dla turystów i mieszkańców miasta.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Popoludniowy spacer po Poznaniu - Lazarz

  Popołudniowy spacer po jednej z najpiękniejszych dzielnic Poznania, przyłączonej do miasta w roku 1900, w czasach rozkwitu secesji, a rozbudowanej w 1928 z okazji Powszechnej Wystawy Krajowej. Odwiedzając proponowane atrakcje poruszać się będziemy pomiędzy okazałymi kamienicami z początku XX wieku. Jeszcze kilkanaście lat temu podniszczone budynki przyczyniały się do złej sławy dzielnicy, budząc strach także przed ich, rzekomo groźnymi, mieszkańcami. Prowadzona aktualnie rewitalizacja przywraca jednak Łazarzowi reprezentacyjny charakter - warto ją odwiedzić by się o tym przekonać.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Jezycjada. Sladami bohaterów ksiazek Musierowicz

  Bohaterowie książek Małgorzaty Musierowicz chodzą po Poznaniu od ponad 30 lat, nie sposób więc przemierzyć wszystkich ich tras. Pokażemy miejsca najbardziej charakterystyczne oraz te "zamieszkałe" przez Borejków, Żaków, Dmuchawca i innych. W Operze - Teatrze Wielkim rozgrywają się kluczowe sceny "Opium w Rosole". W Teatrze Nowym występuje Józefina , a dorabia też Aniela ("Brulion Bebe"). No i niemal w każdej książce Borejkowie bywają w Kościele Dominikanów.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Spacer szlakiem najwazniejszych zabytków Poznania

  Spacer rozpoczyna się na Ostrowie Tumskim, a kończy na Starym Rynku. Trasa wiedzie przez najważniejsze i najbardziej znane miejsca w centrum miasta - Cytadela, ulica św. Marcin, Plac Wolności i pełen zabytków Stary Rynek...Po 2-3 godzinnej przechadzce warto skosztować smakołyków w którejś z kawiarni na Starym Rynku. Aby z Cytadeli dostać się na Plac Adama Mickiewicza warto iść ulicą Pułaskiego.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
Polska Szklarska Poręba

Obiekty usytuowany w śródmiejskiej enklawie leśnej...

Polecamy
foto
Polska Szklarska Poręba

Pensjonat

foto
Polska Rowy

Kwatera prywatna

foto
Polska Mrągowo

Hotel