Jesteś tutaj: Katalog noclegów
Poleć |

Twardowski ****

PolskaHotel Głogowska 358a, 60-004 Poznań, wielkopolskie
Hotel Twardowski to nowopowstały obiekt o dogodnej lokalizacji – przy ulicy Głogowskiej, zaledwie 6 km od centrum miasta, MTP oraz 2 minuty drogi od autostrady A2 Warszawa – Berlin.

Dla naszych Gości przygotowaliśmy 58 nowocześnie urządzonych pokoi typu Classic oraz 4 apartamenty, w tym luksusowy apartament prezydencki.

Informacje o cenie:

brak danych

Dodatkowe informacje

Wyposażenie dodatkowe
 

Hotel Twardowski to nowopowstały obiekt o dogodnej lokalizacji – przy ulicy Głogowskiej, zaledwie 6 km od centrum miasta, MTP oraz 2 minuty drogi od autostrady A2 Warszawa – Berlin.

Dla naszych Gości przygotowaliśmy 58 nowocześnie urządzonych pokoi typu Classic oraz 4 apartamenty, w tym luksusowy apartament prezydencki. Wszystkie pokoje są w pełni wyposażone posiadają łazienkę z prysznicem, suszarką do włosów i wysokiej jakości kosmetykami, telefon, mini-bar, indywidualnie sterowaną klimatyzację, radio, telewizję satelitarną, telewizory LCD, szybki dostęp do Internetu.

Centrum Spa&Wellness z basenem, jacuzzi, siłownią, salą fitness, sauną, salonem masażu.

Wielbicieli dobrej kuchni zapraszamy do restauracji „ Pani Twardowska” , oferującej dania kuchni polskiej oraz śródziemnomorskiej, a wieczorem na drinka i taniec do Music Pub’ u.

Hotel Twardowski posiada również bogate zaplecze bankietowo - konferencyjne. Dysponujemy trzema wielofunkcyjnymi salami wyposażonymi w nowoczesny sprzęt do prezentacji multimedialnych, klimatyzację oraz Internet, o łącznej powierzchni 220m2, mogące pomieścić w sumie 300 osób (ustawienie teatralne).

Atrakcje w okolicy

Powrót

Przewodniki po okolicy

Powrót
 • Popoludniowy spacer po Poznaniu - Lazarz

  Popołudniowy spacer po jednej z najpiękniejszych dzielnic Poznania, przyłączonej do miasta w roku 1900, w czasach rozkwitu secesji, a rozbudowanej w 1928 z okazji Powszechnej Wystawy Krajowej. Odwiedzając proponowane atrakcje poruszać się będziemy pomiędzy okazałymi kamienicami z początku XX wieku. Jeszcze kilkanaście lat temu podniszczone budynki przyczyniały się do złej sławy dzielnicy, budząc strach także przed ich, rzekomo groźnymi, mieszkańcami. Prowadzona aktualnie rewitalizacja przywraca jednak Łazarzowi reprezentacyjny charakter - warto ją odwiedzić by się o tym przekonać.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Rowerem wzdluz Strumienia Junikowskiego

  Przyrodnicza wycieczka dla mieszkańców Poznania i Lubonia. Początek trasy na przecięciu ul. Bukowskiej ze strumieniem (okolice Toru Poznań), a koniec przy ujściu strumienia do Warty na terenie Lubonia. Odwiedzamy trzy tereny gdzie bogactwo przyrody pozwoli nam zapomnieć, że jesteśmy w mieście. Warto mieć ze sobą lornetkę - przyda się przy obserwacji licznie występujących tu ptaków. Także klucze do rozpoznawanie roślin i zwierząt mogą okazać się pomocne, gdy zaciekawi nas któryś z licznie występujących tu gatunków flory i fauny. Na wycieczkę przeznacz 4-6 godzin.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Na rolkach w Poznaniu

  Dla osób, które lubią jeździć na rolkach lub deskorolce, kilka miejsc, do których można się udać, aby poćwiczyć. 2 propozycje skateparków , aby poćwiczyć, uczyć się lub poprawiać umiejętności na rolkach lub deskorolce. Oba są niekryte, konieczna jest więc dobra pogoda. A potem (do wyboru) wybrać 1 z najlepszych terenów rekreacyjnych na uprawianie sportu. Dla poprawienia kondycji i pobijania własnych rekordów.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Swiatynie róznych wyznan na poznanskim Grunwaldzie

  Zapraszamy do odwiedzenia 7 kościołów 5 chrześcijańskich wyznań, a dla uzupełnienia trasy, także dawnego cmentarza żydowskiego. Wycieczkę najlepiej zaplanować na niedzielny ranek, gdy w kościołach tych odbywają się nabożeństwa i będziemy mieć okazje wejść do środka. Nastawiając się na poruszanie się spokojnym, spacerowym tempem na wycieczkę przeznaczmy 2-3 godziny.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Park Wilsona w Poznaniu - popoludniowy spacer.

  Popołudniowy spacer po pięknym łazarskim parku. Wraz ze zwiedzaniem Palmiarni Poznańskiej i innych obiektów - pozostałości po zorganizowanej w 1929, w 10 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, Powszechnej Wystawie Krajowej.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
Polska Wrocław

Sofitel Wrocław Old Town jest usytuowany w sercu s...

Polecamy
foto
Polska Białystok

Hotel

foto
Polska Gdynia

Willa

foto
Polska Giżycko

Hotel