Jesteś tutaj: Katalog noclegów
Poleć |

Stare Miasto ***

PolskaHotel Rybaki 36, 61-884 Poznań, wielkopolskie
Witamy serdecznie w samym sercu Starego Poznania w nowo wybudowanym hotelu, który dzięki kameralnej atmosferze i nowoczesnym rozwiązaniom funkcjonalnym, zapewni Państwu komfortowy pobyt w stolicy Wielkopolski.

Informacje o cenie:

brak danych

Dodatkowe informacje

Wyposażenie dodatkowe
 

Witamy serdecznie w samym sercu Starego Poznania w nowo wybudowanym hotelu, który dzięki kameralnej atmosferze i nowoczesnym rozwiązaniom funkcjonalnym, zapewni Państwu komfortowy pobyt w stolicy Wielkopolski. Lokalizacja w samym centrum Poznania pozwala na łatwy i szybki dostęp do wszystkich ważniejszych obiektów i instytucji: - Stary Rynek - 400m - Targi Poznańskie - 1,5 km - Dworzec PKP - 1,5 km - Galerie Handlowe Stary Browar, Kupiec Poznański - 200m a także łatwy dojazd samochodem, praktycznie z każdego kierunku. Bezpośrednie sąsiedztwo (2 minuty pieszo) urokliwego Starego Rynku z renesansowym Ratuszem Poznańskim i otaczającymi go zabytkowymi kamieniczkami to główny atut położenia hotelu. Stary Rynek i liczne odchodzące od niego uliczki to nie tylko zabytki historyczne, lecz również tętniące życiem dziesiątki lokali gastronomicznych od zwykłych studenckich pubów poprzez romantyczne kawiearenki, miejsca z muzyką jazzową do ekskluzywnych restauracji. Warto odwiedzić też rozmaite galerie ze sztuką dawną i współczesną. Poznań jest jednym z najbardziej prężnych miast targowych z wielowiekowymi tradycjami kupieckimi. Odzwierciedleniem tego są dwa duże obiekty handlowe zlokalizowane również w najbliższym sąsiedztwie (2 minuty pieszo) - Kupiec Poznański i niezwykle atrakcyjne centrum-galeria Stary Browar.

Do Państwa dyspozycji oddano: - 3 pokoje jednoosobowe - 18 pokoi dwuosobowych - 1 apartament - 1 pokój Studio Wszystkie pokoje są komfortowo wyposażone w łazienkę z prysznicem lub wanna, telewizję satelitarną, telefon z bezpłatnym dostępem do Internetu. Łatwe poruszanie po piętrach hotelu zapewni Państwu winda.

Hotel posiada bezpłatny parking (parking strzeżony płatny dodatkowo).

Drink Bar, kawiarnia. W cenie noclegu zawarte jest śniadanie.

Sala konferencyjna na 40 osób (do 70 osób za dodatkową opłatą).

Atrakcje w okolicy

Powrót

Przewodniki po okolicy

Powrót
 • Spacer po poznanskiej Cytadeli.

  Spacer po największym kiedyś forcie artyleryjskim w Europie, dziś największym parkiem w Poznaniu, należy do obowiązkowych w trakcie poznawanie dziejów miasta. Na Cytadeli połączyć można przyjemne z pożytecznym - spacer w malowniczej okolicy współgra ze spora dawką historii. Warte zobaczenia jest z całą pewnością Muzeum Uzbrojenia oraz pomniki i cmentarze.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Barokowe koscioly Poznania

  Zabytkowe -barokowe kościoły zachwycają swym bogactwem, kolorami i przepychem. Trasa spacerowa na jedno popołudnie dla turystów i mieszkańców miasta.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Popoludniowy spacer po Poznaniu - Lazarz

  Popołudniowy spacer po jednej z najpiękniejszych dzielnic Poznania, przyłączonej do miasta w roku 1900, w czasach rozkwitu secesji, a rozbudowanej w 1928 z okazji Powszechnej Wystawy Krajowej. Odwiedzając proponowane atrakcje poruszać się będziemy pomiędzy okazałymi kamienicami z początku XX wieku. Jeszcze kilkanaście lat temu podniszczone budynki przyczyniały się do złej sławy dzielnicy, budząc strach także przed ich, rzekomo groźnymi, mieszkańcami. Prowadzona aktualnie rewitalizacja przywraca jednak Łazarzowi reprezentacyjny charakter - warto ją odwiedzić by się o tym przekonać.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Spacer szlakiem najwazniejszych zabytków Poznania

  Spacer rozpoczyna się na Ostrowie Tumskim, a kończy na Starym Rynku. Trasa wiedzie przez najważniejsze i najbardziej znane miejsca w centrum miasta - Cytadela, ulica św. Marcin, Plac Wolności i pełen zabytków Stary Rynek...Po 2-3 godzinnej przechadzce warto skosztować smakołyków w którejś z kawiarni na Starym Rynku. Aby z Cytadeli dostać się na Plac Adama Mickiewicza warto iść ulicą Pułaskiego.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Jezycjada. Sladami bohaterów ksiazek Musierowicz

  Bohaterowie książek Małgorzaty Musierowicz chodzą po Poznaniu od ponad 30 lat, nie sposób więc przemierzyć wszystkich ich tras. Pokażemy miejsca najbardziej charakterystyczne oraz te "zamieszkałe" przez Borejków, Żaków, Dmuchawca i innych. W Operze - Teatrze Wielkim rozgrywają się kluczowe sceny "Opium w Rosole". W Teatrze Nowym występuje Józefina , a dorabia też Aniela ("Brulion Bebe"). No i niemal w każdej książce Borejkowie bywają w Kościele Dominikanów.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
Polska Cieszyn

Hotel położony jest u podnóża Beskidów, w pobliżu ...

Polecamy
foto
Polska Międzyzdroje

Willa

foto
Polska Krasiczyn

Zamek/Pałac/Dworek

foto
Polska Augustów

Pensjonat