Jesteś tutaj: Katalog noclegów
Poleć |

Kortowo ***

PolskaHotel Kotowo 60, Poznań, wielkopolskie
Hotel znajduje się 10 km od centrum miasta w okolicy umożliwiającej natychmiastowy dojazd z autostrady A2 Berlin-Warszawa, niedaleko znajduje się centrum handlowe Auchan. Hotel dysponuje 1 pokojem jednoosobowym, 10 pokojami dwuosobowymi oraz 1 apartamentem.

Informacje o cenie:

brak danych

Dodatkowe informacje

Wyposażenie dodatkowe
 
Hotel znajduje się 10 km od centrum miasta w okolicy umożliwiającej natychmiastowy dojazd z autostrady A2 Berlin-Warszawa, niedaleko znajduje się centrum handlowe Auchan. Hotel dysponuje 1 pokojem jednoosobowym, 10 pokojami dwuosobowymi oraz 1 apartamentem. Wszystkie wyposażone są w TV Sat, telefon, radio, Internet oraz komfortową łazienkę. Doba hotelowa trwa od godz.14 do godz.12. Gościom, którzy cenią sobie aktywny wypoczynek mamy do zaoferowania sześć profesjonalnych kortów tenisowych oraz tor do gry w bule, dla odprężenia proponujemy wizytę w fińskiej saunie. W ośrodku funkcjonuje też sklep oferujący markowy sprzęt tenisowy oraz centrum testowe gdzie można dobrać najlepszą dla siebie rakietę. W hotelu znajduje się kawiarnia i restauracja serwująca potrawy kuchni polskiej i europejskiej. Restauracja czynna jest od godz.7 do godz.21. Drinkbar od godz.11. Latem serwujemy potrawy także w ogródku, na świeżym powietrzu. Hotel dysponuje salą konferencyjną. Nowoczesna, przeszklona sala na piętrze budynku wyposażona jest w klimatyzację, flipchart, tv, dvd, video, łącza internetowe. Sala przeznaczona jest na spotkania i konferencje do 25 osób.

Atrakcje w okolicy

Powrót

Przewodniki po okolicy

Powrót
 • Rowerem wzdluz Strumienia Junikowskiego

  Przyrodnicza wycieczka dla mieszkańców Poznania i Lubonia. Początek trasy na przecięciu ul. Bukowskiej ze strumieniem (okolice Toru Poznań), a koniec przy ujściu strumienia do Warty na terenie Lubonia. Odwiedzamy trzy tereny gdzie bogactwo przyrody pozwoli nam zapomnieć, że jesteśmy w mieście. Warto mieć ze sobą lornetkę - przyda się przy obserwacji licznie występujących tu ptaków. Także klucze do rozpoznawanie roślin i zwierząt mogą okazać się pomocne, gdy zaciekawi nas któryś z licznie występujących tu gatunków flory i fauny. Na wycieczkę przeznacz 4-6 godzin.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Na rolkach w Poznaniu

  Dla osób, które lubią jeździć na rolkach lub deskorolce, kilka miejsc, do których można się udać, aby poćwiczyć. 2 propozycje skateparków , aby poćwiczyć, uczyć się lub poprawiać umiejętności na rolkach lub deskorolce. Oba są niekryte, konieczna jest więc dobra pogoda. A potem (do wyboru) wybrać 1 z najlepszych terenów rekreacyjnych na uprawianie sportu. Dla poprawienia kondycji i pobijania własnych rekordów.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Poznan z dziecmi na majowy weekend

  Jak spędzić wyjątkowo długi w tym roku majowy weekend w Poznaniu razem z dziećmi? Oto nasza propozycja.
  Długość: 2 dni
  zobacz plan
Polska Kraków

Serdecznie witamy w Hotelu Orient****, któr...

Polecamy
foto
Polska Poznań

Hotel

foto
Polska Wrocław

Hotel