Jesteś tutaj: Katalog noclegów
Poleć |

ILONN ***

PolskaHotel Szarych Szeregów 16 , Poznań, wielkopolskie
Hotel położony jest w północnej części Poznania, w pobliżu ważnych międzynarodowych szlaków komunikacyjnych z Warszawy do Berlina i ze Szczecina do Pragi, 8 km od centrum miasta, Starego Rynku i Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Informacje o cenie:

brak danych

Dodatkowe informacje

Wyposażenie dodatkowe
 
Hotel położony jest w północnej części Poznania, w pobliżu ważnych międzynarodowych szlaków komunikacyjnych z Warszawy do Berlina i ze Szczecina do Pragi, 8 km od centrum miasta, Starego Rynku i Międzynarodowych Targów Poznańskich. W pobliżu Hotelu znajduje się Centrum Handlowe Plaza, Galeria Pestka, park wodny Octopus gdzie na Gości czeka szeroki wybór sklepów, kino, kręgielnia oraz basen. Hotel jest idealnym miejscem dla podróżujących zarówno w interesach, jak i dla przyjemności. Hotel dysponuje 77 nowymi, komfortowo urządzonymi pokojami, w tym pokojem typu: apartament. Łącznie hotel jest w stanie gościć 153 osób jednocześnie. W każdym pokoju oddajemy Państwu do dyspozycji: przytulną, elegancką i estetyczna łazienkę, nowe, przestronne i wygodne łóżka, najwyższej jakości pościel oraz komfortowe poduszki, nowoczesne i funkcjonalne umeblowanie z przestrzenią do pracy, bezpłatny dostęp do Internetu ( Wi-Fi i szybkie łącze), TV LCD, telefon, zestaw do parzenia kawy i herbaty, oraz sejf. Do Państwa dyspozycji są dwa monitorowane parkingi oraz winda w całym budynku. Do dyspozycji gości jest również ekskluzywne studio sauny do którego wstęp jest bezpłatny. Nowy Ilonn Hotel to obiekt ekologiczny - zastosowanie nowoczesnych technologii znacznie zmniejszyło zużycie energii w stosunku do standardowo konstruowanych budynków tej klasy. Dokładamy też starań, aby produkować minimalną ilość odpadów, które segregujemy i przekazujemy do recyklingu. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej hotelowej restauracji Ilonn Hotel Restaurant. Tam, Szef Kuchni serwuje dania kuchni europejskiej, potrawy, desery i trunki są wyjątkowe i zaspakajające podniebienie nawet najbardziej wymagających Gości. Obfity bufet śniadaniowy pozwoli Państwu z zadowoleniem rozpocząć każdy dzień. Restauracja hotelowa Ilonn Hotel Restaurant jest organizatorem bankietów, szkoleń i imprez okolicznościowych. Ilonn Hotel oddaje do Państwa dyspozycji nowoczesne centrum konferencyjne – łącznie 5 sal konferencyjnych.

Atrakcje w okolicy

Powrót

Przewodniki po okolicy

Powrót
 • Rowerowa wycieczka wzdluz strumienia Bogdanka

  Trasa ok. 20 km w całości w granicach administracyjnych Poznania, zlokalizowana po zachodniej stronie miasta. Bezpieczna, wytyczona trasami po których nie poruszają się samochody. Trasa wiedzie przez goleńciński klin zieleni - ciąg parków i lasów, jeden z najbogatszych przyrodniczo obszarów w mieście. Szlak ten jest najchętniej odwiedzany przez mieszkańców pobliskich Winograd i Sołacza, ale to ciekawa propozycja dla pozostałych mieszkańców miasta. Poprzez ścieżki rowerowymi przebiegające wzdłuż Poznańskiej Cytadeli do punktu startowego bez trudu można dojechać z centrum miasta.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Poznanskie rezerwaty przyrody - rowerem

  Wycieczka po dwóch -jedynych jak na razie- rezerwatach przyrody na terenie Poznania. Oba znajdują się na północy miasta i nie są od siebie zbyt oddalone więc wystarczy nam tak "pół dnia". Startujemy z Żurawińca między ulicą Jasna Rola, a Umultowską. Po zapoznaniu się z nim ulicami: Jasną Rolą, Dzięgielową (Lapidarium UAM), Zagajnikową, Rumiankową, Lewandowskiego dostajemy się drugiego z rezerwatów o wiele "bogatszego" i krajobrazowo, i przyrodniczo. Po obejrzeniu unikalnych w skali Europy kraterów i pięknego naturalnego lasu, proponujemy udać się na najwyższe wzniesienie miasta -Górę Moraską
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Szlakiem poznanskich Bambrów

  Bambrzy - katoliccy imigranci z niemieckiego Bambergu (Frankofoni) przybyli do Poznania w pierwszej połowie XVIII wieku i bardzo szybko zasymilowali się z mieszkańcami miasta. Charakterystyczny strój bamberski powstał ze złożenia cech strojów frankońskich, łużyckich, wielkopolskich. Bambrzy tak głęboko wpisali się w historię miasta, że doczekali się w Poznaniu i pomnika, i muzeum. Zapraszamy też do spróbowania tradycyjnych poznańskich potraw w Zagrodzie Bamberskiej. Jeśli trasę planujesz przemierzyć w sierpniu polecamy festyn - Święto Bambrów (07.08.20010).
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Poznan na rowerze na majowy weekend

  Długi weekend majowy spędzić można w Poznaniu w różny sposób, także na rowerze. Co zobaczyć i jakie miejsca odwiedzić?
  Długość: 2 dni
  zobacz plan
 • Poznan

  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
Polska Chełm

Obiekt położony w pobliżu dworca PKP. Dysponuje 7 ...