Jesteś tutaj: Katalog noclegów
Poleć |

Ikar Poznań ***

PolskaHotel Kościuszki 118, Poznań, wielkopolskie
Hotel „ IKAR” jest obiektem trzygwiazdkowym, położonym w centrum Poznania, przy zbiegu ul. Solnej i al. Niepodległości. Nieopodal znajduje się Stary Rynek (10min) oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie (20min).

Informacje o cenie:

brak danych

Dodatkowe informacje

Wyposażenie dodatkowe
 
Hotel „ IKAR” jest obiektem trzygwiazdkowym, położonym w centrum Poznania, przy zbiegu ul. Solnej i al. Niepodległości. Nieopodal znajduje się Stary Rynek (10min) oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie (20min). Jest to zatem idealna lokalizacja zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i turystów zwiedzających miasto. W hotelu do dyspozycji gości są 144 komfortowo wyposażone pokoje (231 miejsc noclegowych), w tym: 57 pokoi 1-osobowych, 80 pokoi 2-osobowych oraz 7 apartamentów. 2 pokoje przystosowane są dla osób niepełnosprawnych. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę z prysznicem, telewizję kablową, telefon z bezpośrednim wyjściem na miasto oraz mini lodówkę . W każdym pokoju zapewniony jest bezpłatny dostęp do Internetu, a część pokoi jest klimatyzowana. Na życzenie gościa dostępne są łóżeczka dla dzieci.W całym Hotelu obowiązuje zakaz palenia. * bezpłatny internet * telewizja kablowa * telefon * lodówka Bar otwarty jest codziennie od godziny 13.00 oraz restauracja hotelowa czynna od rana do ostatniego gościa, oferująca wyśmienite dania kuchni polskiej i międzynarodowej. Ponadto - na życzenie - posiłki są podawane do pokoi przez obsługę hotelową. śniadania w weekend 7.00-10.00 sala konferencyjna: układ kinowy 200 osób, układ szkolny: 100 rzutnik multimedialny, ekran, nagłośnienie, flipchart, zaciemnienie sali, internet sala bankietowa: układ kinowy: 80 osób, układ szkolny: 50 rzutnik multimedialny, ekran, nagłośnienie, flipchart, zaciemnienie sali, internet sala klubowa : układ kinowy: 18 osób, układ szkolny: 14 osób rzutnik multimedialny, ekran, flipchart, internet sala słoneczna: układ kinowy: 12 osób, układ szkolny: 10 osób rzutnik multimedialny, ekran, flipchart, internet sala biznesowa: układ kinowy: 10, układ szkolny: 8 osób rzutnik multimedialny, ekran, flipchart, internet

Atrakcje w okolicy

Powrót

Przewodniki po okolicy

Powrót
 • Spacer po poznanskiej Cytadeli.

  Spacer po największym kiedyś forcie artyleryjskim w Europie, dziś największym parkiem w Poznaniu, należy do obowiązkowych w trakcie poznawanie dziejów miasta. Na Cytadeli połączyć można przyjemne z pożytecznym - spacer w malowniczej okolicy współgra ze spora dawką historii. Warte zobaczenia jest z całą pewnością Muzeum Uzbrojenia oraz pomniki i cmentarze.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Barokowe koscioly Poznania

  Zabytkowe -barokowe kościoły zachwycają swym bogactwem, kolorami i przepychem. Trasa spacerowa na jedno popołudnie dla turystów i mieszkańców miasta.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Popoludniowy spacer po Poznaniu - Lazarz

  Popołudniowy spacer po jednej z najpiękniejszych dzielnic Poznania, przyłączonej do miasta w roku 1900, w czasach rozkwitu secesji, a rozbudowanej w 1928 z okazji Powszechnej Wystawy Krajowej. Odwiedzając proponowane atrakcje poruszać się będziemy pomiędzy okazałymi kamienicami z początku XX wieku. Jeszcze kilkanaście lat temu podniszczone budynki przyczyniały się do złej sławy dzielnicy, budząc strach także przed ich, rzekomo groźnymi, mieszkańcami. Prowadzona aktualnie rewitalizacja przywraca jednak Łazarzowi reprezentacyjny charakter - warto ją odwiedzić by się o tym przekonać.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Spacer szlakiem najwazniejszych zabytków Poznania

  Spacer rozpoczyna się na Ostrowie Tumskim, a kończy na Starym Rynku. Trasa wiedzie przez najważniejsze i najbardziej znane miejsca w centrum miasta - Cytadela, ulica św. Marcin, Plac Wolności i pełen zabytków Stary Rynek...Po 2-3 godzinnej przechadzce warto skosztować smakołyków w którejś z kawiarni na Starym Rynku. Aby z Cytadeli dostać się na Plac Adama Mickiewicza warto iść ulicą Pułaskiego.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Jezycjada. Sladami bohaterów ksiazek Musierowicz

  Bohaterowie książek Małgorzaty Musierowicz chodzą po Poznaniu od ponad 30 lat, nie sposób więc przemierzyć wszystkich ich tras. Pokażemy miejsca najbardziej charakterystyczne oraz te "zamieszkałe" przez Borejków, Żaków, Dmuchawca i innych. W Operze - Teatrze Wielkim rozgrywają się kluczowe sceny "Opium w Rosole". W Teatrze Nowym występuje Józefina , a dorabia też Aniela ("Brulion Bebe"). No i niemal w każdej książce Borejkowie bywają w Kościele Dominikanów.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
Polska Rzeszów

Grand Hotel Rzeszów usytuowany jest w samym centru...

Polecamy
foto
Polska Suwałki

Dom do wynajęcia

foto
Polska Łódź

Hotel

foto
Polska Kraków

Hotel