Jesteś tutaj: Katalog noclegów
Poleć |

Hotel i Restauracja Zagroda Bamberska ***

PolskaHotel Koscielna 43, Poznań, wielkopolskie
Hotel i restauracja mieszczą się w zabytkowych budynkach, których historia sięga XIX wieku, wybudowanych niegdyś we wsi Jeżyce. Obecnie Zagroda Bamberska położona jest niemal w centrum miasta, u zbiegu ulic Kościelnej i Świętego Wawrzyńca, w bliskim sąsiedztwie Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz Starego Rynku.

Informacje o cenie:

brak danych

Dodatkowe informacje

Wyposażenie dodatkowe
 
Hotel i restauracja mieszczą się w zabytkowych budynkach, których historia sięga XIX wieku, wybudowanych niegdyś we wsi Jeżyce. Obecnie Zagroda Bamberska położona jest niemal w centrum miasta, u zbiegu ulic Kościelnej i Świętego Wawrzyńca, w bliskim sąsiedztwie Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz Starego Rynku. Jednocześnie własny ogród i bliskość przepięknego parku Sołackiego pozwala zapomnieć o zgiełku wielkiego miasta i jest gwarancją wypoczynku wśród zieleni. W Dworku, Stajni, Chlewiku i Kurniku urządziliśmy dla Państwa 10, komfortowo wyposażonych, dwuosobowych, pokoi, które oczarują Państwa swoją elegancję i przytulną atmosferą. Każdy z nich wyposażony jest w TV Sat, telefon oraz własny zestaw kawowo-herbaciany. W każdym z pokoi jest również bezpłatny dostęp do internetu bezprzewodowego. Jeżeli są Państwo zmęczeni zgiełkiem wielkiego miasta Zagroda Bamberska jest miejscem idealnym dla Państwa. W pięknym zielonym ogrodzie w samym centrum miasta odnajdą Państwo spokój zielonych wiejskich pejzaży. Szybki, pyszny lunch pod markizami, Ploteczki z przyjaciółkami przy przepysznej włoskiej kawie i delikatnym deserze? A może najprawdziwszy piknik wraz z rodziną i przyjaciółmi? Zapraszamy na piknikowanie w Zagrodzie Bamberskiej!Do Państwa dyspozycji mamy małe grille elektryczne, koce oraz prawdziwe kosze piknikowe, w których Szef Kuchni Roman Kosmalski ukrywa dla Państwa prawdziwe smakołyki. O poranku będzie na Państwa czekać smakowite śniadanie w formie bufetu szwedzkiego oraz przepyszna włoska kawa. W Zagrodzie Bamberskiej Zajmujemy się kompleksową organizacją wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych. Posiadamy głowy pełne pomysłów i z przyjemnością stawiamy czoła nowym wyzwaniom. Położona 3 minuty od centrum, w pobliżu targów Zagroda Bamberska jest miejscem idealnym nie tylko do odpoczynku lecz również do pracy. Z przepięknym, dużym ogrodem pozwala w centrum miasta odnaleźć ciszę i spokój niezbędne by przyjaznej atmosferze przeprowadzić nawet najtrudniejsze negocjacje. Posiadamy dwie sale konferencyjne. Mała sala konferencyjna do 8 osób, jest miejscem idealnym na kameralne spotkania biznesowe. Wyposażona w nowoczesny sprzęt multimedialny z pełną, profesjonalną obsługą kelnerską jest gwarantem spokojnych, kameralnych obrad w przyjaznym, eleganckim wnętrzu. Natomiast nasza duża sala konferencyjna oczaruje Państwa miłym klimatem, ciepłą kolorystyką i elegancją.Sala o powierzchni 60 m2 (11,5 x 5,2m) dostosowana jest do spotkań grup liczących od 30 do 60 osób. Wyposażona jest w klimatyzację oraz nowoczesny sprzęt konferencyjny: Ekran LCD Rzutnik multimedialny z ekranem Magnetowid VCR, DVD Internet beprzewodowy TV Flipchart

Atrakcje w okolicy

Powrót

Przewodniki po okolicy

Powrót
 • Spacer po poznanskiej Cytadeli.

  Spacer po największym kiedyś forcie artyleryjskim w Europie, dziś największym parkiem w Poznaniu, należy do obowiązkowych w trakcie poznawanie dziejów miasta. Na Cytadeli połączyć można przyjemne z pożytecznym - spacer w malowniczej okolicy współgra ze spora dawką historii. Warte zobaczenia jest z całą pewnością Muzeum Uzbrojenia oraz pomniki i cmentarze.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Barokowe koscioly Poznania

  Zabytkowe -barokowe kościoły zachwycają swym bogactwem, kolorami i przepychem. Trasa spacerowa na jedno popołudnie dla turystów i mieszkańców miasta.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Popoludniowy spacer po Poznaniu - Lazarz

  Popołudniowy spacer po jednej z najpiękniejszych dzielnic Poznania, przyłączonej do miasta w roku 1900, w czasach rozkwitu secesji, a rozbudowanej w 1928 z okazji Powszechnej Wystawy Krajowej. Odwiedzając proponowane atrakcje poruszać się będziemy pomiędzy okazałymi kamienicami z początku XX wieku. Jeszcze kilkanaście lat temu podniszczone budynki przyczyniały się do złej sławy dzielnicy, budząc strach także przed ich, rzekomo groźnymi, mieszkańcami. Prowadzona aktualnie rewitalizacja przywraca jednak Łazarzowi reprezentacyjny charakter - warto ją odwiedzić by się o tym przekonać.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Jezycjada. Sladami bohaterów ksiazek Musierowicz

  Bohaterowie książek Małgorzaty Musierowicz chodzą po Poznaniu od ponad 30 lat, nie sposób więc przemierzyć wszystkich ich tras. Pokażemy miejsca najbardziej charakterystyczne oraz te "zamieszkałe" przez Borejków, Żaków, Dmuchawca i innych. W Operze - Teatrze Wielkim rozgrywają się kluczowe sceny "Opium w Rosole". W Teatrze Nowym występuje Józefina , a dorabia też Aniela ("Brulion Bebe"). No i niemal w każdej książce Borejkowie bywają w Kościele Dominikanów.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Spacer szlakiem najwazniejszych zabytków Poznania

  Spacer rozpoczyna się na Ostrowie Tumskim, a kończy na Starym Rynku. Trasa wiedzie przez najważniejsze i najbardziej znane miejsca w centrum miasta - Cytadela, ulica św. Marcin, Plac Wolności i pełen zabytków Stary Rynek...Po 2-3 godzinnej przechadzce warto skosztować smakołyków w którejś z kawiarni na Starym Rynku. Aby z Cytadeli dostać się na Plac Adama Mickiewicza warto iść ulicą Pułaskiego.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
Polska Warszawa

Hotel HARENDA zlokalizowany jest niedaleko Starego...