Jesteś tutaj: Katalog noclegów
Poleć |

Huzar ***

PolskaHotel Spadochroniarzy 9, Lublin, lubelskie
Gruntownie zmodernizowany Hotel Huzar, położony w centralnej, a jednak cichej części Lublina, oferuje swoim gościom luksusowo wyposażone, duże i wygodne pokoje. Hotel - otoczony kasztanowcami - stanowi enklawę ciszy i spokoju.

Informacje o cenie:

brak danych

Dodatkowe informacje

Wyposażenie dodatkowe
 
Gruntownie zmodernizowany Hotel Huzar, położony w centralnej, a jednak cichej części Lublina, oferuje swoim gościom luksusowo wyposażone, duże i wygodne pokoje. Hotel - otoczony kasztanowcami - stanowi enklawę ciszy i spokoju. Doskonałe miejsce do pracy i wypoczynku. Stąd wszędzie blisko!!! Łatwy dojazd: jadąc od strony Warszawy i Rzeszowa w kierunku centrum Lublina skręcić za rondem w pierwszą ulicę w prawo. Każdy pokój wyposażony jest w pełny węzeł sanitarny, telewizor (TV+TV SAT), telefon, zestaw do parzenia kawy/herbaty z czajnikiem elektrycznym, miejsce do spania i do pracy oraz bezprzewodowy internet. W wybranych pokojach lodówka, suszarka do włosów.W chwili obecnej hotel dysponuje następującymi rodzajami pokoi: apartament 1– osob., apartament 2-osob., studio, pokój dla niepełnosprawnych, pokój 1-osob., pokój 2-osob. Restauracja, salonik prasowy, monitorowane zaplecze hotelu lub parking strzeżony, 2 garaże dostępne dla gości hotelowych, w pełni wyposażone sale konferencyjne, internet, możliwość grillowania w zielonym ogrodzie hotelowym. W piątki i soboty na dancingach przygrywa orkiestra. Restauracja serwuje dania obiadowe, śniadania dla gości hotelowych, organizuje przyjęcia okolicznościowe, bankiety itp. Kuchnia babuni, kuchnia regionalna i orientalna. Restauracja podłączona jest do telefonicznej sieci hotelowej pod numerem 635, dzięki czemu gość hotelowy może zamówić posiłek do pokoju. Hotel posiada następujące sale konferencyjne udostępniane odpłatnie na konferencje, sympozja, narady, szkolenia, spotkania, itp. Sala duża - 80-133 miejsc, wyposażona w klimatyzację, instalację mikrofonową, audio-video, ekran zwijany elektrycznie, internet. Sala średnia - 36-40 miejsc, wyposażona w klimatyzację, ekran zwijany, internet. Sala mała - 25-30 miejsc, wyposażona w klimatyzację, internet, ekran i flipchart Gabinet - 10-20 miejsc siedzących wyposażone w klimatyzację,internet, ekran, flipchart Dodatkowe wyposażenie sal konferencyjnych udostępniane nieodpłatnie na życzenie klienta to: telewizor, magnetowid, rzutnik foliogramów, rzutnik przeźroczy, tablica z kartami do wyrywania, ekran, rzutnik multimedialny.

Atrakcje w okolicy

Powrót

Przewodniki po okolicy

Powrót
 • Spacer po Starym Miescie w Lublinie

  Stare Miasto to bez wątpienia najstarsza część Lublina, a jednocześnie jego wizytówka. Mieści się tu wiele cennych zabytków, które warto zobaczyć. Spacerując zabytkowymi uliczkami, wznieśmy wzrok w górę, na tutejsze kamienice, bramy miejskie, zamek i kościoły. Na każdym kroku zobaczyć można coś interesującego. Zachęcamy do wycieczki szlakiem staromiejskich zabytków Lublina.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Rodzinna Noc Swietojanska w Lublinie

  Do Lublina warto pojechać w czerwcu - wówczas w mieście organizowana jest Noc Świętojańska, nawiązująca do Święta Kupały. Jeden weekend wystarczy, by poznać najciekawsze zabytki i miejsca ważne historycznie w mieście. Oprócz Placu po Farze, na którym organizowane są występy w ramach Nocy Świętojańskiej, uroku wycieczce doda z pewnością lubelska starówka i położone przy niej kamienice. Ważnym punktem wizyty w mieście może też być zwiedzanie Muzeum w Majdanku.
  Długość: 2 dni
  zobacz plan
 • Slady kultury zydowskiej w Lublinie

  Lublin to nie od dziś miasto wielu kultur. Obok siebie mieszkają katolicy, protestanci, żydzi, prawosławni i muzułmanie. Proponujemy udać się na wycieczkę w poszukiwaniu śladów kultury żydowskiej w mieście. Tym bardziej, że jest ich więcej, niż mogłoby się wydawać. Plan przez nas przygotowany to idealny pomysł na aktywne spędzenie połowy dnia.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
Polska Warszawa

Hotel Mazowiecki to obiekt klasy turystycznej usyt...

Polecamy
foto
Polska Ustronie Morskie

Pokoje gościnne

foto
Polska Poznań

Apartamenty/B&B

foto
Polska Kraków

Hotel