Jesteś tutaj: Katalog noclegów
Poleć |

Światowit ***

PolskaHotel al. Kościuszki 68, Łódź, łódzkie
Przebywających w wygodnych, sklimatyzowanych wnętrzach hotelu gości dzieli zaledwie kilka kroków od reprezentacyjnej ulicy Piotrkowskiej, zabytkowego deptaku kuszącej mnogością wielokulturowych restauracji, pubów itp.

Informacje o cenie:

brak danych

Dodatkowe informacje

Wyposażenie dodatkowe
 
Przebywających w wygodnych, sklimatyzowanych wnętrzach hotelu gości dzieli zaledwie kilka kroków od reprezentacyjnej ulicy Piotrkowskiej, zabytkowego deptaku kuszącej mnogością wielokulturowych restauracji, pubów itp. W pobliżu znajduje sie większość siedzib poważnych firm, tereny targowo - wystawiennicze oraz centra handlowe. Hotel posiada 270 miejsc noclegowych w apartamentach i pokojach 1- i 2- osobowych. Przed hotelem znajduje się parking, niestrzeżony, bezpłatny dla Gości hotelowych. Dodatkowe usługi świadczone w hotelu to - salon fryzjerski oraz solarium. Goście obsługiwaniu są w języku polskim, angielskim, niemieckim, rosyjskim. W hotelu znajduje się również restauracja serwująca najlepsze dania kuchni polskiej, francuskiej oraz włoskiej. Wieczorem polecamy coctail bar. W budynku znajdują się również sale konferencyjne dla 8, 14, 30 i 60 osób, które są znakomitym miejscem do zorganizowania seminarium lub prezentacji.

Atrakcje w okolicy

Powrót

Przewodniki po okolicy

Powrót
 • Zabytki Lodzi

  Plan intensywnego zwiedzania zabytków Łodzi. Jest miastem z ciekawostkami (stąd wizyta w muzeum bajek), silnie kojarzonym z filmem (dla kinomaniaków coś interesującego), a także z architektonicznymi zabytkami oraz muzeami. Szybki przegląd, który można dowolnie wydłużać w trakcie weekendowego pobytu.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Lódz na jeden dzien

  Będąc w Łodzi jeden dzień koniecznie odwiedzić trzeba Teatr im. Stefana Jaracza, Ratusz Miejski, a także kilka z łódzkich muzeów. Również najmłodsi znajdą w mieście coś dla siebie - w mieście warto spędzić czas w zoo oraz w Centralnym Muzeum Włókiennictwa.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Hiszpanskie klimaty w Lodzi

  Udział w festiwalu to ogromna atrakcja dla wszystkich wielbicieli hiszpańskich rytmów. Festiwal kultury hiszpańskojęzycznej, odbywa się corocznie w Łodzi od 2002 roku. Podczas festiwalu organizowane są warsztaty i pokazy tańca flamenco, spektakle teatralne, dni kina hiszpańskiego, wystawy fotografii, degustacje kuchni hiszpańskiej, pokazy mody czy koncerty. Festiwal odbywa się latem i trwa około 10 dni.
  Długość: 2 dni
  zobacz plan
Polska Szklarska Poręba

Obiekty usytuowany w śródmiejskiej enklawie leśnej...

Polecamy
foto
Polska Szklarska Poręba

Pensjonat

foto
Polska Legnica

Hotel

foto
Polska Stryszawa

Agroturystyka