Jesteś tutaj: Katalog noclegów
Poleć |

Wit Stwosz ***

PolskaHotel Mikołajska 28, Kraków, małopolskie
Hotel Wit Stwosz*** , położony w sercu starego Krakowa (2 minuty-Rynek Główny, 10 minut-Dworzec Główny PKP i PKS, 20 minut-Lotnisko Balice) łączy XVI w. zabytkowe wnętrza z komfortem i nowoczesnością.

Informacje o cenie:

brak danych

Dodatkowe informacje

Wyposażenie dodatkowe
 
Hotel Wit Stwosz*** , położony w sercu starego Krakowa (2 minuty-Rynek Główny, 10 minut-Dworzec Główny PKP i PKS, 20 minut-Lotnisko Balice) łączy XVI w. zabytkowe wnętrza z komfortem i nowoczesnością. Do dyspozycji gości oddajemy 63 miejsca noclegowe w pokojach 1,2, 3-osobowych oraz apartament. Każdy pokój posiada łazienkę z prysznicem, telefon, TV-sat. Dzieci do lat 12 bezpłatnie w pokoju rodziców. Każdy pokój posiada klimatyzację, łazienkę z prysznicem, telefon, TV-sat., bezpłatny dostęp do stacjonarnego i bezprzewodowego internetu. Hotel posiada windę, zapewniamy całodobowy strzeżony parking. W kameralnej, przytulnej atmosferze XVI w piwnic, gorąco zapraszamy do przeżycia niezapomnianych kulinarnych rozkoszy. Zgodnie ze starą maksymą życiową " przez żołądek do serca" dokładamy wiele starań aby nasza kuchnia była rajem dla smakoszy. Restauracja serwuje dania kuchni polskiej i międzynarodowej. Proponujemy również Państwu dania wegetariańskie i dietetyczne. Zatrudniamy wykwalifikowany personel gotowy podjąć się realizacji najbardziej wyszukanych wyzwań kulinarnych. Na życzenie Państwa organizujemy spotkania towarzyskie, rodzinne i biznesowe, a ponadto zjazdy, sympozja, konferencje. Dysponujemy wyposażeniem: . * Konferencyjnym . - rzutnik multimedialny, - rzutnik pisma, folii, rzutnik slajdów, - ekran projekcyjny, - tablica pisma - FLIPCHART . * Bussiness office . - komputer, drukarka, linia telefoniczna, - stały dostęp do internetu - 5 stanowisk (własny laptop), - kserokopiarka i skaner (w sąsiednim pomieszczeniu) - Audio Video - telewizor, magnetowid, odtwarzacz CD, magnetofon

Atrakcje w okolicy

Powrót

Przewodniki po okolicy

Powrót
 • Szlakiem Orlich Gniazd, Kraków - Czestochowa urlop

  Zapraszamy ma piękną wycieczkę, gdzie historyczne, zbudowane z białych wapieni, XIV i XV -wieczne zamki przeplatają się z pięknymi zielonymi krajobrazami Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Okazałe ruiny zamku w Ogrodzieńcu są ikoną tego szlaku, ale nie mniej piękny są te w Mirowie, Bobolicach, Olsztynie i inne. Zaczynamy w Krakowie jakby inaczej niż od zwiedzenia Wawelu, następnie ruszamy na szlak, który przebiega przez Ojcowski Park Narodowy, a kończymy na Jasnej Górze. Wycieczka ma niespełna 200 km, można więc przebyć ją i rowerem i samochodem, a i publicznymi środkami transportu.
  Długość: 4 dni
  zobacz plan
 • Zwiedzanie Wawelu

  Wawel należy do najpiękniejszych polskich zabytków doby renesansu. Najprawdopodobniej jest najsłynniejszym polskim zamkiem. Stanowi małe miasto w mieście. Wizyta w grobach królewskich, Kaplicy Zygmunta czy wawelskiej katedrze stanowić może nie tylko żywą lekcję historii, ale także świetną grę wyobraźni (Smok wawelski) i zabawę.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Zabytki Krakowa w jeden dzien

  Kraków jest jednym z ciekawszych i bardziej zabytkowych miejsc w Polsce. Ulice pełne starych kamienic, mnóstwo kawiarni i uliczne kramy zachęcają do spacerów po mieście, a to bogate jest w miejsca, gdzie można odpocząć i się zrelaksować. Będąc w Krakowie jedynie na jeden dzień warto jest obejrzeć główne zabytki miasta i może one zachęca do przyjazdu na dłużej.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Spacer po krakowskim Starym Miescie

  Spacer po krakowskim Starym Mieście warto połączyć ze zwiedzaniem. Największy rynek średniowieczny posiada tak wiele zabytków, że może nie starczyć czasu, by wszystkie je obejrzeć. Proponowana trasa mieści w sobie najbardziej znane atrakcje Krakowa.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Spacer po Krakowie sladami Fryderyka Chopina

  Latem 1829 roku Fryderyk Chopin odwiedził Kraków. Był wówczas w drodze do Wiednia. Jak sam pisał w listach do Tytusa Woyciechowskiego "pierwszy tydzień zszedł na samych spacerach i zwiedzaniu". Przypuszcza się, że pianista zwiedził Rynek Główny w Krakowie oraz zabytki na nim się znajdujące, a także Wawel i Barbakan. Spacerując śladami wielkiego kompozytora warto poznać też zbiory krakowskich muzeum, związane z Chopinem.
  Długość: 2 dni
  zobacz plan
Polska Łódź

Hotel Focus Łódź został zwycięzcą plebiscytu magaz...

Polecamy
foto
Polska Karłowo

Dom do wynajęcia

foto
Polska Iwonicz-Zdrój

Hotel