Jesteś tutaj: Katalog noclegów
Poleć |

The Secret Garden Hostel

PolskaHostel Skawińska 7, Kraków, małopolskie
Znajdujemy się w centrum miasta przy jednej z zacisznych ulic Starego Kazimierza - co oznacza, że wszędzie jest blisko! Bulwary wiślane tuż za rogiem, do Wawelu spacerkiem zaledwie parę minut, kilka przecznic dalej pl.

Informacje o cenie:

 • Cena od:
 • Liczba pokoi:
 • 75 PLN za osobę za dobę przy wynajmie dla 2 osób (150 PLN pokój)
 • 30

Dodatkowe informacje

Wyposażenie dodatkowe
         

Znajdujemy się w centrum miasta przy jednej z zacisznych ulic Starego Kazimierza - co oznacza, że wszędzie jest blisko! Bulwary wiślane tuż za rogiem, do Wawelu spacerkiem zaledwie parę minut, kilka przecznic dalej pl. Nowy tętniący życiem całą dobę od którego już tylko parę kroków do Serca Krakowa czyli Rynku Głównego. Proponujemy zakwaterowanie w kameralnych, przytulnych pokojach,a każdy z nich posiada nazwę która odzwierciedla się w jego wystroju. W ofercie posiadamy pokoje standartowe z łazienkami ogólnodostępnymi na korytarzach jak i pokoje o podwyższonym standardzie z łazienką prywatną i TV. Do dyspozycji gości oddajemy „ fioletowy” TV room, w którym znajdują się wygodne sofy, komputery z dostępem do Internetu, TV, DVD, kolekcja filmów, mała biblioteczka i prasa. Przed hostelem znajduje się ogród z miejscem na grilla. Jadalnia w której wydajemy śniadania, połączona jest z w pełni wyposażoną kuchnią - dostępna przez 24h dla naszych gości.Profesjonalny i przyjazny personel jest do Państwa dyspozycji przez 24h.W recepcji można odebrać bezpłatne mapy i przewodniki po mieście. Śniadanie kontynentalne w formie bufetu.  

Atrakcje w okolicy

Powrót

Przewodniki po okolicy

Powrót
 • Szlakiem Orlich Gniazd, Kraków - Czestochowa urlop

  Zapraszamy ma piękną wycieczkę, gdzie historyczne, zbudowane z białych wapieni, XIV i XV -wieczne zamki przeplatają się z pięknymi zielonymi krajobrazami Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Okazałe ruiny zamku w Ogrodzieńcu są ikoną tego szlaku, ale nie mniej piękny są te w Mirowie, Bobolicach, Olsztynie i inne. Zaczynamy w Krakowie jakby inaczej niż od zwiedzenia Wawelu, następnie ruszamy na szlak, który przebiega przez Ojcowski Park Narodowy, a kończymy na Jasnej Górze. Wycieczka ma niespełna 200 km, można więc przebyć ją i rowerem i samochodem, a i publicznymi środkami transportu.
  Długość: 4 dni
  zobacz plan
 • Zwiedzanie Wawelu

  Wawel należy do najpiękniejszych polskich zabytków doby renesansu. Najprawdopodobniej jest najsłynniejszym polskim zamkiem. Stanowi małe miasto w mieście. Wizyta w grobach królewskich, Kaplicy Zygmunta czy wawelskiej katedrze stanowić może nie tylko żywą lekcję historii, ale także świetną grę wyobraźni (Smok wawelski) i zabawę.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Zabytki Krakowa w jeden dzien

  Kraków jest jednym z ciekawszych i bardziej zabytkowych miejsc w Polsce. Ulice pełne starych kamienic, mnóstwo kawiarni i uliczne kramy zachęcają do spacerów po mieście, a to bogate jest w miejsca, gdzie można odpocząć i się zrelaksować. Będąc w Krakowie jedynie na jeden dzień warto jest obejrzeć główne zabytki miasta i może one zachęca do przyjazdu na dłużej.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Koscioly krakowskiego Kazimierza

  Krakowski Kazimierz znany jest przede wszystkim jako dawna enklawa żydowska. Tu znajduje się wiele wybitnych zabytków tej społeczności. Kazimierz był przede wszystkim miejscem, w którym przenikały się kultury - chrześcijańska (polska) i żydowska, dlatego obok siebie współistnieją synagogi i kościoły. Te ostatnie stanowią prawdziwe dzieła sztuki.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Krakowscy Swieci

  Kraków to miasto świętych i królów. Zapraszamy na spojrzenia na historię Polski maszerując śladami Świętych: Jadwigi Królowa -dobrodziejki Akademii Krakowskiej, Jana Kantego - patrona studentów, Stanisława Biskupa - patrona Polski, Świętego Jacek - założyciela polskich dominikanów, a także współczesnych Świętych: Brat Albert - dobroczyńcy bezdomnych i Siostrę Faustynę - Apostołka Bożego Miłosierdzia.
  Długość: 2 dni
  zobacz plan
Polska Giżycko

Hotel ,,Mazury“ położony jest w Giżycku, samym se...