Jesteś tutaj: Katalog noclegów
Poleć |

Saski ***

PolskaHotel Sławkowska 3, Kraków, małopolskie
Hotel Saski usytuowany jest w samym sercu Krakowa, w odległości 50m od Rynku Głównego 1 km od Dworca PKP/PKS oraz 15 km od Lotniska im. Jana Pawła II w Balicach. Hotel Saski tworzą trzy kamienice, przyległe do ulic Św.

Informacje o cenie:

brak danych

Dodatkowe informacje

Wyposażenie dodatkowe
 
Hotel Saski usytuowany jest w samym sercu Krakowa, w odległości 50m od Rynku Głównego 1 km od Dworca PKP/PKS oraz 15 km od Lotniska im. Jana Pawła II w Balicach. Hotel Saski tworzą trzy kamienice, przyległe do ulic Św. Jana, Św. Tomasza oraz ul. Sławkowskiej. Hotel posiada wydzielone przy ul. Tomasza miejsca parkingowe umożliwiające postój do 30 minut na czas rozładunku bagaży. Gościom, którzy zdecydują się przyjechać do Krakowa własnym samochodem, proponujemy skorzystać z jednego z parkingów strzeżonych, mieszczących się w obrębie Starego Miasta. Do dyspozycji naszych gości oddajemy: - 4 pokoje jednoosobowe - pokoje dwuosobowe - pokoje trzyosobowe Wyposażenie pokoju " standard" obejmuje m.in.: - telefon - radio - TV-satelitarną (kanały w języku polskim, angielskim, niemieckim, francuskim) - łazienkę z prysznicem lub wanną - suszarkę do włosów Wyobraź sobie, że ukryłeś się przed miejskim zgiełkiem, będąc dokładnie w centrum. że znalazłeś się we współczesnej stylowej restauracji, pełnej wysmakowanych kolorów i nowoczesnych form. że już teraz jesteś w METROPOLITAN. 7.30 zapraszamy na śniadanie. Najważniejszy posiłek dnia serwujemy w taki sposób, byś mógł nasycić swój apetyt. Możesz również wybrać klasyczne śniadanie w stylu angielskim, amerykańskim lub kontynentalnym. 12.00 od samego południa serwujemy zestawy lunchowe. Potrawy, które inspirują również Twój umysł. Możesz być pewny, że obsługa i przygotowanie potraw odbywa się bardzo sprawnie. Szanujemy Twój czas. 18.00 nadchodzi czas celebracji. Potrawy pełne tradycyjnych smaków, ale w egzotycznych zestawieniach. Szef Kuchni przygotowuje dania kuchni współczesnej. Wyśmienite. Szczególnie polecamy Listę Win, na której znajdziesz największy w Krakowie wybór win pochodzących z krajów Nowego Świata. Metropolitan Bar jedyny w swoim rodzaju. Fakt potwierdzony każdym detalem. Jest najgorętszym miejscem spotkań nawet w najzimniejszym Krakowie. A w upalne wieczory znajdziesz tu najbardziej zmrożoną Margaritę i mocno schłodzone alkohole. Oto przestrzeń oddana Ci do dyspozycji, byś mógł odpocząć, zostawiając cały świat za drzwiami. Serdecznie zapraszamy do organizowania konferencji, zjazdów, szkoleń i wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych w Hotelu Saskim. Dysponujemy salą konferencyjną dla 30 osób, wyposażoną w: - komputer wraz ze stałym łączem internetowym - flipchart - rzutnik folii - rzutnik multimedialny - ekran

Atrakcje w okolicy

Powrót

Przewodniki po okolicy

Powrót
 • Szlakiem Orlich Gniazd, Kraków - Czestochowa urlop

  Zapraszamy ma piękną wycieczkę, gdzie historyczne, zbudowane z białych wapieni, XIV i XV -wieczne zamki przeplatają się z pięknymi zielonymi krajobrazami Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Okazałe ruiny zamku w Ogrodzieńcu są ikoną tego szlaku, ale nie mniej piękny są te w Mirowie, Bobolicach, Olsztynie i inne. Zaczynamy w Krakowie jakby inaczej niż od zwiedzenia Wawelu, następnie ruszamy na szlak, który przebiega przez Ojcowski Park Narodowy, a kończymy na Jasnej Górze. Wycieczka ma niespełna 200 km, można więc przebyć ją i rowerem i samochodem, a i publicznymi środkami transportu.
  Długość: 4 dni
  zobacz plan
 • Zwiedzanie Wawelu

  Wawel należy do najpiękniejszych polskich zabytków doby renesansu. Najprawdopodobniej jest najsłynniejszym polskim zamkiem. Stanowi małe miasto w mieście. Wizyta w grobach królewskich, Kaplicy Zygmunta czy wawelskiej katedrze stanowić może nie tylko żywą lekcję historii, ale także świetną grę wyobraźni (Smok wawelski) i zabawę.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Zabytki Krakowa w jeden dzien

  Kraków jest jednym z ciekawszych i bardziej zabytkowych miejsc w Polsce. Ulice pełne starych kamienic, mnóstwo kawiarni i uliczne kramy zachęcają do spacerów po mieście, a to bogate jest w miejsca, gdzie można odpocząć i się zrelaksować. Będąc w Krakowie jedynie na jeden dzień warto jest obejrzeć główne zabytki miasta i może one zachęca do przyjazdu na dłużej.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Sladem Mlodej Polski

  W Krakowie, dawnej stolicy Polski, można zwiedzić najpiękniejsze miejsca epoki Młodej Polski unieśmiertelnione dzięki literaturze, obrazom i wydarzeniom historycznym. Tu brała ślub Jadwiga Mikołajczykówna, bohaterka "Wesela" Wyspiańskiego, którego także witraże można podziwiać m.in. w katedrze wawelskiej.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • "A to Polska wlasnie" Kraków sladami Wyspianskiego

  Zapraszamy na spacer śladami Stanisława Wyspiańskiego - genialnego malarza (ucznia Matejki) i dramaturga. Zaczynamy od obejrzenia przepięknych kwiecistych polichromii i witraży w kościele Franciszkanów. Następnie proponujemy zwiedzić pobliskie muzeum mu poświęcone. Literacka ścieżka wiedzie przez Bronowice. W Rydlówce, gdzie obecnie znajduje się Muzeum Młodej Polskie, odbyło się wesele, które zainspirowało Wyspiańskie do stworzenia dramatu narodowego. Premiera wizjonerskiego "Wesela" odbyła się w Teatrze Słowackiego. Wyspiańskiego pochowani na Krakowskiej Skałce.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
Polska Ustronie Morskie

Obiekt zlokalizowany 350 metrów od morza. W oferci...

Polecamy
foto
Polska Opole

Hotel

foto
Polska Poznań

Hotel

foto
Polska Mrągowo

Hotel