Jesteś tutaj: Katalog noclegów
Poleć |

Rezydencja Krasickiego 24

PolskaHotel Krasickiego 24, 30-503 Kraków, małopolskie
Rezydencja Krasickiego 24 mieści się w secesyjnej kamienicy dzielnicy Podgórze w Krakowie. Tutaj czeka na Państwa 14 ciekawie urządzonych pokoi. Lokalizacja 2,5 km od Rynku Głównego 2,5 km od dworca PKP/PKS 0,5 km od dzielnicy Kazimierz 2,5 km od Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie Łagiewnikach 11 km od portu lotniczego Balice

Tematyka pokoi ukazuje kontrasty treści ujęte w nowoczesnej formie.

Informacje o cenie:

brak danych

Dodatkowe informacje

Wyposażenie dodatkowe
 

Rezydencja Krasickiego 24 mieści się w secesyjnej kamienicy dzielnicy Podgórze w Krakowie. Tutaj czeka na Państwa 14 ciekawie urządzonych pokoi. Lokalizacja 2,5 km od Rynku Głównego 2,5 km od dworca PKP/PKS 0,5 km od dzielnicy Kazimierz 2,5 km od Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie Łagiewnikach 11 km od portu lotniczego Balice

Tematyka pokoi ukazuje kontrasty treści ujęte w nowoczesnej formie. Łączy nutę polskiego romantyzmu, historię opowiedzianą zdjęciami, esencję kultury, nauki i sztuki. Ukazuje ludzi, ich idee i twórczość. Każdy pokój posiada własną duszę. 50 miejsc noclegowych 14 pokoi, w tym: 4 pokoi 1-osobowych, 8 pokoi 2-osobowych, apartament, pojedyncze i małżeńskie łóżka, możliwość dostawki Pokoje wyposażone są w: łóżko, stolik, krzesła, szafka nocna, lampka, garderoba, bagażnik, łazienka, radio, zestaw do parzenia kawy i herbaty, łącze internetowe również WIFI

Parking, sejf, bezpłatny punkt emailowy, pranie i prasowanie na zamówienie. Darmowy Internet przewodowy oraz wifi.

Śniadania 15 zł od osoby.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie sale konferencyjne. Pomieszczenia idealnie nadają się do organizacji szkoleń, konferencji, bankietów, a także spotkań biznesowych. Pomieszczenia zostały zaprojektowane w nowoczesny sposób łącząc elegancję, styl oraz funkcjonalność. Możliwość podzielenia sali, Internet przewodowy, bezprzewodowy, Projektor multimedialny, Ekran, Sieć audio, Modułowe stoły.

Atrakcje w okolicy

Powrót

Przewodniki po okolicy

Powrót
 • Szlakiem Orlich Gniazd, Kraków - Czestochowa urlop

  Zapraszamy ma piękną wycieczkę, gdzie historyczne, zbudowane z białych wapieni, XIV i XV -wieczne zamki przeplatają się z pięknymi zielonymi krajobrazami Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Okazałe ruiny zamku w Ogrodzieńcu są ikoną tego szlaku, ale nie mniej piękny są te w Mirowie, Bobolicach, Olsztynie i inne. Zaczynamy w Krakowie jakby inaczej niż od zwiedzenia Wawelu, następnie ruszamy na szlak, który przebiega przez Ojcowski Park Narodowy, a kończymy na Jasnej Górze. Wycieczka ma niespełna 200 km, można więc przebyć ją i rowerem i samochodem, a i publicznymi środkami transportu.
  Długość: 4 dni
  zobacz plan
 • Zwiedzanie Wawelu

  Wawel należy do najpiękniejszych polskich zabytków doby renesansu. Najprawdopodobniej jest najsłynniejszym polskim zamkiem. Stanowi małe miasto w mieście. Wizyta w grobach królewskich, Kaplicy Zygmunta czy wawelskiej katedrze stanowić może nie tylko żywą lekcję historii, ale także świetną grę wyobraźni (Smok wawelski) i zabawę.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Zabytki Krakowa w jeden dzien

  Kraków jest jednym z ciekawszych i bardziej zabytkowych miejsc w Polsce. Ulice pełne starych kamienic, mnóstwo kawiarni i uliczne kramy zachęcają do spacerów po mieście, a to bogate jest w miejsca, gdzie można odpocząć i się zrelaksować. Będąc w Krakowie jedynie na jeden dzień warto jest obejrzeć główne zabytki miasta i może one zachęca do przyjazdu na dłużej.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Koscioly krakowskiego Kazimierza

  Krakowski Kazimierz znany jest przede wszystkim jako dawna enklawa żydowska. Tu znajduje się wiele wybitnych zabytków tej społeczności. Kazimierz był przede wszystkim miejscem, w którym przenikały się kultury - chrześcijańska (polska) i żydowska, dlatego obok siebie współistnieją synagogi i kościoły. Te ostatnie stanowią prawdziwe dzieła sztuki.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Krakowscy Swieci

  Kraków to miasto świętych i królów. Zapraszamy na spojrzenia na historię Polski maszerując śladami Świętych: Jadwigi Królowa -dobrodziejki Akademii Krakowskiej, Jana Kantego - patrona studentów, Stanisława Biskupa - patrona Polski, Świętego Jacek - założyciela polskich dominikanów, a także współczesnych Świętych: Brat Albert - dobroczyńcy bezdomnych i Siostrę Faustynę - Apostołka Bożego Miłosierdzia.
  Długość: 2 dni
  zobacz plan
Polska Bydgoszcz

Holiday Inn Bydgoszcz Hotel jest położony w sąsied...

Polecamy
foto
Polska Piwniczna-Zdrój

Apartamenty/B&B

foto
Polska Węgorzewo

Pokoje gościnne