Jesteś tutaj: Katalog noclegów
Poleć |

Petrus ***

PolskaHotel Pietrusińskiego 12, Kraków, małopolskie
Znakomita lokalizacja hotelu gwarantuje szybkie dotarcie do oddalonych o 1,5 km najważniejszych zabytków Starego Miasta oraz centrum życia kulturalnego i handlowego. Dodatkowym walorem jest usytuowanie hotelu w pobliżu drogi łączącej centrum miasta z autostradą A-4 i krakowskim lotniskiem " Balice" .

Informacje o cenie:

brak danych

Dodatkowe informacje

Wyposażenie dodatkowe
 
Znakomita lokalizacja hotelu gwarantuje szybkie dotarcie do oddalonych o 1,5 km najważniejszych zabytków Starego Miasta oraz centrum życia kulturalnego i handlowego. Dodatkowym walorem jest usytuowanie hotelu w pobliżu drogi łączącej centrum miasta z autostradą A-4 i krakowskim lotniskiem " Balice" . W cenę pokoju wliczone jest śniadanie, bezpłatny parking, dostęp do Internetu. Do Państwa dyspozycji Hotel oddaje 55 miejsca noclegowe w 27 komfortowo wyposażonych pokojach łazienką, TV satelitarną i telefonem oraz bezprzewodowym internetem Dodatkowe usługi hotelowe wliczone w cenę pobytu: sala kominkowa, dostęp do bezprzewodowego internetu, monitorowany parking, sejf hotelowy oraz letni ogródek piwny. Restauracja hotelowa i drink bar zapewnią pełną obsługę gastronomiczną. Sala konferencyjna wyposażona w profesjonalny sprzęt audiowizualny, przystosowana do organizacji kongresów, szkoleń, sympozjów, zjazdów, bankietów oraz uroczystości rodzinnych i firmowych. W trosce o bezpieczeństwo hotelowych gości zainstalowano niezawodny system alarmowy zarówno na terenie obiektu, jak i parkingu strzeżonego.

Atrakcje w okolicy

Powrót

Przewodniki po okolicy

Powrót
 • Zwiedzanie Wawelu

  Wawel należy do najpiękniejszych polskich zabytków doby renesansu. Najprawdopodobniej jest najsłynniejszym polskim zamkiem. Stanowi małe miasto w mieście. Wizyta w grobach królewskich, Kaplicy Zygmunta czy wawelskiej katedrze stanowić może nie tylko żywą lekcję historii, ale także świetną grę wyobraźni (Smok wawelski) i zabawę.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Szlakiem Orlich Gniazd, Kraków - Czestochowa urlop

  Zapraszamy ma piękną wycieczkę, gdzie historyczne, zbudowane z białych wapieni, XIV i XV -wieczne zamki przeplatają się z pięknymi zielonymi krajobrazami Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Okazałe ruiny zamku w Ogrodzieńcu są ikoną tego szlaku, ale nie mniej piękny są te w Mirowie, Bobolicach, Olsztynie i inne. Zaczynamy w Krakowie jakby inaczej niż od zwiedzenia Wawelu, następnie ruszamy na szlak, który przebiega przez Ojcowski Park Narodowy, a kończymy na Jasnej Górze. Wycieczka ma niespełna 200 km, można więc przebyć ją i rowerem i samochodem, a i publicznymi środkami transportu.
  Długość: 4 dni
  zobacz plan
 • Zabytki Krakowa w jeden dzien

  Kraków jest jednym z ciekawszych i bardziej zabytkowych miejsc w Polsce. Ulice pełne starych kamienic, mnóstwo kawiarni i uliczne kramy zachęcają do spacerów po mieście, a to bogate jest w miejsca, gdzie można odpocząć i się zrelaksować. Będąc w Krakowie jedynie na jeden dzień warto jest obejrzeć główne zabytki miasta i może one zachęca do przyjazdu na dłużej.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Legendy w Krakowie

  Kraków należy do najstarszych polskich miast. Wraz z mijanymi wiekami zdążył obrosnąć w legendy, które szczególnie pobudzają wyobraźnię dzieci. Nie taki smok straszny, jak go malują.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Kraków dla najmlodszych

  Kraków jest miastem, w którym na dzieci czeka zarówno wiele atrakcji historycznych, jak i miejsc stworzonych wręcz do szalonej zabawy. Będąc w Krakowie koniecznie trzeba się wybrać do największego w Polsce Aquaparku, odwiedzić krakowskie zoo, a także Krakowski Park Linowy. Dzieci z całą pewnością zachwycone będą również Wawelem, Wieliczką i związanymi z tymi miejscami atrakcjami.
  Długość: 2 dni
  zobacz plan
Polska Kraków

Ośrodek Szkoleniowo Konferencyjny ZLSP w Krakowie ...

Polecamy
foto
Polska Mrągowo

Pensjonat

foto
Polska Hel

Pokoje gościnne