Jesteś tutaj: Katalog noclegów
Poleć |

Niebieski Art Hotel ****

PolskaHotel Flisacka 3, 30-114 Kraków, małopolskie
Starannie wyposażony i wystrojony hotel. Niepowtarzalne położenie, dogodna lokalizacja i standard obiektu, stanowi o jego oryginalności. W tej klasie hoteli Niebieski jest jedynym w swoim rodzaju. Hotel Niebieski położony jest w dzielnicy Salwator, rekreacyjnej zachodniej części Krakowa, w sąsiedztwie Klasztoru Norbertanek, Kopca Kociuszki i Lasku Wolskiego.

Informacje o cenie:

brak danych

Dodatkowe informacje

Wyposażenie dodatkowe
 

Starannie wyposażony i wystrojony hotel. Niepowtarzalne położenie, dogodna lokalizacja i standard obiektu, stanowi o jego oryginalności. W tej klasie hoteli Niebieski jest jedynym w swoim rodzaju. Hotel Niebieski położony jest w dzielnicy Salwator, rekreacyjnej zachodniej części Krakowa, w sąsiedztwie Klasztoru Norbertanek, Kopca Kociuszki i Lasku Wolskiego. Do Zamku Wawelskiego można dotrzeć w ciągu 15 minut spacerując nadwiślańskim bulwarem. Od Rynku Głównego dzieli nas odległość 1,5 km, a do lotniska w podkrakowskich Balicach jest niespełna 10 km. Lokalizacja zapewnia szybkie dotarcie do ścisłego centrum miasta, a w drugą stronę do obwodnicy Krakowa i autostrady A4 z pominięciem miejskich korków.

Hotel oferuje 11 pokoi dwuosobowych gdzie możliwe jest zakwaterowanie 22 osób. Dla dzieci do lat 12 dostawki są bezpłatne. Istnieje możliwość zakwaterowania ze zwierzęciem, za co nie pobieramy dodatkowych opłat.

Standard pokoi jest bardzo wysoki, we wszystkich są łazienki (ogrzewanie podłogowe, suszarki do włosów). Pokoje są wyposżaone w telewizory LCD, telewizję satelitarną, radio, mini bar, telefon, bezprzewodowe łącze internetowe. Większość położona jest od strony południowej, co zapewnia malowniczy widok na Wisłę, Wzgórze Wawelskie, Klasztor Norbertanek, a niektóre z pokoi posiadają balkon.

RESTAURACJA il Fresco, poleca najznakomitsze dania kuchni polskiej oraz mistrzowsko przyrządzone dania kuchni międzynarodowej. W piwnicach starannie przechowujemy najlepsze wina głównie Nowego Świata, jak również tradycyjne polskie trunki. Projekt i wykonanie wnętrz restauracyjnych - sala kominkowa i prowansalska, autorstwa znakomitej malarki i architekta wnętrz Pani Ewy Preisner.

Organizujemy szkolenia, konferencje, narady do 20 osób. Sala spotkań wyposażona jest w rzutnik multimedialny, bezprzewodowe łącze internetowe o dużej prędkości rzutnik pisma, ekran i flipchart. Oczywiście zapewniamy zaplecze gastronomiczne na najwyższym poziomie.

Atrakcje w okolicy

Powrót

Przewodniki po okolicy

Powrót
 • Zwiedzanie Wawelu

  Wawel należy do najpiękniejszych polskich zabytków doby renesansu. Najprawdopodobniej jest najsłynniejszym polskim zamkiem. Stanowi małe miasto w mieście. Wizyta w grobach królewskich, Kaplicy Zygmunta czy wawelskiej katedrze stanowić może nie tylko żywą lekcję historii, ale także świetną grę wyobraźni (Smok wawelski) i zabawę.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Szlakiem Orlich Gniazd, Kraków - Czestochowa urlop

  Zapraszamy ma piękną wycieczkę, gdzie historyczne, zbudowane z białych wapieni, XIV i XV -wieczne zamki przeplatają się z pięknymi zielonymi krajobrazami Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Okazałe ruiny zamku w Ogrodzieńcu są ikoną tego szlaku, ale nie mniej piękny są te w Mirowie, Bobolicach, Olsztynie i inne. Zaczynamy w Krakowie jakby inaczej niż od zwiedzenia Wawelu, następnie ruszamy na szlak, który przebiega przez Ojcowski Park Narodowy, a kończymy na Jasnej Górze. Wycieczka ma niespełna 200 km, można więc przebyć ją i rowerem i samochodem, a i publicznymi środkami transportu.
  Długość: 4 dni
  zobacz plan
 • Zabytki Krakowa w jeden dzien

  Kraków jest jednym z ciekawszych i bardziej zabytkowych miejsc w Polsce. Ulice pełne starych kamienic, mnóstwo kawiarni i uliczne kramy zachęcają do spacerów po mieście, a to bogate jest w miejsca, gdzie można odpocząć i się zrelaksować. Będąc w Krakowie jedynie na jeden dzień warto jest obejrzeć główne zabytki miasta i może one zachęca do przyjazdu na dłużej.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Legendy w Krakowie

  Kraków należy do najstarszych polskich miast. Wraz z mijanymi wiekami zdążył obrosnąć w legendy, które szczególnie pobudzają wyobraźnię dzieci. Nie taki smok straszny, jak go malują.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Kraków dla najmlodszych

  Kraków jest miastem, w którym na dzieci czeka zarówno wiele atrakcji historycznych, jak i miejsc stworzonych wręcz do szalonej zabawy. Będąc w Krakowie koniecznie trzeba się wybrać do największego w Polsce Aquaparku, odwiedzić krakowskie zoo, a także Krakowski Park Linowy. Dzieci z całą pewnością zachwycone będą również Wawelem, Wieliczką i związanymi z tymi miejscami atrakcjami.
  Długość: 2 dni
  zobacz plan
Polska Lublin

Dogodna lokalizacja naszego hotelu w centrum przy ...

Polecamy
foto
Polska Międzyzdroje

SPA

foto
Polska Rydzyna

Zamek/Pałac/Dworek