Jesteś tutaj: Katalog noclegów
Poleć |

Krakus ***

PolskaHotel Nowohucka 35, Kraków, małopolskie
Hotel KRAKUS*** położony jest w prawobrzeżnej dzielnicy Krakowa - Podgórzu, w pobliżu tras wylotowych do Wieliczki, Tarnowa i Zakopanego. Naszym gościom proponujemy dojazd do centrum Starego Miasta komunikacją miejską lub współpracującą z nami siecią taksówkarską.

Informacje o cenie:

brak danych

Dodatkowe informacje

Wyposażenie dodatkowe
 
Hotel KRAKUS*** położony jest w prawobrzeżnej dzielnicy Krakowa - Podgórzu, w pobliżu tras wylotowych do Wieliczki, Tarnowa i Zakopanego. Naszym gościom proponujemy dojazd do centrum Starego Miasta komunikacją miejską lub współpracującą z nami siecią taksówkarską. Przy hotelu znajduje się parking monitorowany dla autokarów i samochodów osobowych (samochody osobowe bezpłatnie). W przypadku autokarów wymagana jest wcześniejsza rezerwacja miejsca. Hotel KRAKUS*** oferuje Państwu 199 miejsc w pokojach standard oraz standard plus: - 23 pokoje jednoosobowe - 76 pokoi dwuosobowych, - 6 pokoi trzyosobowych - 6 pokoi klasy LUX o podwyższonym standardzie. We wszystkich pokojach znajduje się łazienka, TV-SAT, telefon i radio. Bezpłatny bezprzewodowy internet. Restauracja hotelu KRAKUS*** czynna jest w godzinach od 7 do 22, serwuje głównie dania kuchni polskiej i europejskiej. Proponuje wyżywienie w postaci śniadań bufetowych, obiadów i kolacji. Istnieje także możliwość organizacji bankietów i imprez integracyjnych. Przy restauracji usytuowany jest drink-bar czynny w godzinach od 7 do 23, który zachęca do spotkań towarzyskich proponując szeroką gamę napojów i alkoholi. Do dyspozycji gości oddajemy dwie sale konferencyjne o powierzchni 36 m2 każda. Sala A z przeznaczeniem na spotkania biznesowe i konferencyjne dla maksymalnej ilości audytorium 20 osób o konferencyjnym układzie krzeseł. Sala B głównie przeznaczona na szkolenia dla maksymalnej ilości audytorium 30 osób o teatralnym układzie krzeseł. Wyposażenie - rzutnik folii, flipchart, ekran.

Atrakcje w okolicy

Powrót

Przewodniki po okolicy

Powrót
 • Szlakiem Orlich Gniazd, Kraków - Czestochowa urlop

  Zapraszamy ma piękną wycieczkę, gdzie historyczne, zbudowane z białych wapieni, XIV i XV -wieczne zamki przeplatają się z pięknymi zielonymi krajobrazami Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Okazałe ruiny zamku w Ogrodzieńcu są ikoną tego szlaku, ale nie mniej piękny są te w Mirowie, Bobolicach, Olsztynie i inne. Zaczynamy w Krakowie jakby inaczej niż od zwiedzenia Wawelu, następnie ruszamy na szlak, który przebiega przez Ojcowski Park Narodowy, a kończymy na Jasnej Górze. Wycieczka ma niespełna 200 km, można więc przebyć ją i rowerem i samochodem, a i publicznymi środkami transportu.
  Długość: 4 dni
  zobacz plan
 • Zwiedzanie Wawelu

  Wawel należy do najpiękniejszych polskich zabytków doby renesansu. Najprawdopodobniej jest najsłynniejszym polskim zamkiem. Stanowi małe miasto w mieście. Wizyta w grobach królewskich, Kaplicy Zygmunta czy wawelskiej katedrze stanowić może nie tylko żywą lekcję historii, ale także świetną grę wyobraźni (Smok wawelski) i zabawę.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Zabytki Krakowa w jeden dzien

  Kraków jest jednym z ciekawszych i bardziej zabytkowych miejsc w Polsce. Ulice pełne starych kamienic, mnóstwo kawiarni i uliczne kramy zachęcają do spacerów po mieście, a to bogate jest w miejsca, gdzie można odpocząć i się zrelaksować. Będąc w Krakowie jedynie na jeden dzień warto jest obejrzeć główne zabytki miasta i może one zachęca do przyjazdu na dłużej.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Baw sie i ucz sie

  Interaktywne muzea, wystawy i parku nauki stają się coraz popularniejsze. Obecnie pragnienie nauki poprzez doświadczanie zjawisk oraz praktyczne zdobywanie wiedzy jest bardziej pociągające niż teoretyczna wiedza. Krakowski Park Doświadczeń oraz Aquarium pozwalają poznać zjawiska fizyki, techniki oraz biologii, a inwałdzki Park Miniatur ułatwia poznawanie historii i licznych zabytków urozmaicone ich oglądaniem. Wycieczka przygotowana jest dla mieszkańców Krakowa oraz okolic, którzy pragną jednocześnie uczyć i bawić dzieci.
  Długość: 2 dni
  zobacz plan
 • Kraków dla kobiet

  Na każdą z Pań czeka w Krakowie wiele relaksu i miłego czasu. My proponujemy wypoczynek w hotelu, który w swojej ofercie ma SPA, a następnie zakupy w krakowskich centrach handlowych oraz wizytę w Centrum Sztuki Współczesnej "Solvay".
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
Polska Lublin

Obiekt zlokalizowany przy trasie Lublin - Warszawa...

Polecamy
foto
Polska Dziwnów

Ośrodek wypoczynkowy

foto
Polska Piła

Hotel