Jesteś tutaj: Katalog noclegów
Poleć |

Holiday Inn Express ***

PolskaHotel Opolska 14, 31-323 Kraków, małopolskie
Hotel Holiday Inn Express*** w Krakowie położony jest w północnej części Krakowa, przy ulicy Opolskiej, jednym z głównych szlaków komunikacyjnych w mieście, co gwarantuje dobre połączenie z wieloma ważnymi punktami Krakowa w pobliżu głównych dróg dojazdowych do Warszawy (E77), Zakopanego, Katowic i Wrocławia (autostrada A4).

Informacje o cenie:

brak danych

Dodatkowe informacje

Wyposażenie dodatkowe
 

Hotel Holiday Inn Express*** w Krakowie położony jest w północnej części Krakowa, przy ulicy Opolskiej, jednym z głównych szlaków komunikacyjnych w mieście, co gwarantuje dobre połączenie z wieloma ważnymi punktami Krakowa w pobliżu głównych dróg dojazdowych do Warszawy (E77), Zakopanego, Katowic i Wrocławia (autostrada A4). Niedaleko znajduje się Międzynarodowy Port Lotniczy w Balicach, stacja kolejowa Kraków-Łobzów, sklepy Makro Cash and Carry i IKEA. Jest to nowoczesny i komfortowy hotel, przyjmujący Gości od 2003 r. Należy on do znanej sieci Holiday Inn Express, zarządzanej przez największą firmę hotelarską na świecie - InterContinental Hotels Group. Obiekt jest przeznaczony zarówno dla turystów, jak i osób podróżujących służbowo, indywidualnie lub grupowo. Hotel oferuje wysoką jakość usług w zamian za umiarkowaną cenę."

W hotelu znajdą Państwo 182 nowoczesne, klimatyzowane dwuosobowe pokoje z łazienką (typu twin - z dwoma osobnymi łóżkami oraz typu double - z łożem małżeńskim i rozkładaną sofą). Część z nich jest przeznaczona tylko dla osób niepalących, obiekt posiada również pokoje dla osób niepełnosprawnych, a także pokoje łączone. Na wyposażeniu każdego pokoju znajduje się m.in.: telewizor, radio, telefon, dostęp do internetu, zestaw do parzenia kawy i herbaty, suszarka.W cenie noclegu przygotowaliśmy dla Państwa wyśmienite śniadanie w formie bufetu.

> 182 pokoje (370 miejsc) > restauracja i Lobby Bar > 6 sal konferencyjnych (łącznie dla 200 Gości) > parking dla 120 samochodów (3PLN/h, 30PLN/doba) i 5 autokarów (6PLN/h, 60PLN/doba)

Restauracja hotelowa oferuje wspaniałe posiłki kuchni polskiej i międzynarodowej - śniadania bufetowe, lunche, kolacje biznesowe, kolacje dla grup turystycznych, przerwy kawowe oraz gastronomiczną obsługę imprez okolicznościowych. Lobby Bar zapewnia duży wybór napojów oraz alkoholi.

Hotel Holiday Inn Express*** oddaje do Państwa dyspozycji 6 przestronnych, nowoczesnych, wielofunkcyjnych sal konferencyjnych, mogących pomieścić 200 Gości. Są to sale: - Mała (15 m2) - Błękitna (43 m2) - Słoneczna (46 m2) - Piaskowa (65 m2) - Kryształowa (120 m2) - Piaskowa + Kryształowa (190 m2)

Atrakcje w okolicy

Powrót

Przewodniki po okolicy

Powrót
 • Zwiedzanie Wawelu

  Wawel należy do najpiękniejszych polskich zabytków doby renesansu. Najprawdopodobniej jest najsłynniejszym polskim zamkiem. Stanowi małe miasto w mieście. Wizyta w grobach królewskich, Kaplicy Zygmunta czy wawelskiej katedrze stanowić może nie tylko żywą lekcję historii, ale także świetną grę wyobraźni (Smok wawelski) i zabawę.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Szlakiem Orlich Gniazd, Kraków - Czestochowa urlop

  Zapraszamy ma piękną wycieczkę, gdzie historyczne, zbudowane z białych wapieni, XIV i XV -wieczne zamki przeplatają się z pięknymi zielonymi krajobrazami Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Okazałe ruiny zamku w Ogrodzieńcu są ikoną tego szlaku, ale nie mniej piękny są te w Mirowie, Bobolicach, Olsztynie i inne. Zaczynamy w Krakowie jakby inaczej niż od zwiedzenia Wawelu, następnie ruszamy na szlak, który przebiega przez Ojcowski Park Narodowy, a kończymy na Jasnej Górze. Wycieczka ma niespełna 200 km, można więc przebyć ją i rowerem i samochodem, a i publicznymi środkami transportu.
  Długość: 4 dni
  zobacz plan
 • Zabytki Krakowa w jeden dzien

  Kraków jest jednym z ciekawszych i bardziej zabytkowych miejsc w Polsce. Ulice pełne starych kamienic, mnóstwo kawiarni i uliczne kramy zachęcają do spacerów po mieście, a to bogate jest w miejsca, gdzie można odpocząć i się zrelaksować. Będąc w Krakowie jedynie na jeden dzień warto jest obejrzeć główne zabytki miasta i może one zachęca do przyjazdu na dłużej.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Sladem Mlodej Polski

  W Krakowie, dawnej stolicy Polski, można zwiedzić najpiękniejsze miejsca epoki Młodej Polski unieśmiertelnione dzięki literaturze, obrazom i wydarzeniom historycznym. Tu brała ślub Jadwiga Mikołajczykówna, bohaterka "Wesela" Wyspiańskiego, którego także witraże można podziwiać m.in. w katedrze wawelskiej.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • "A to Polska wlasnie" Kraków sladami Wyspianskiego

  Zapraszamy na spacer śladami Stanisława Wyspiańskiego - genialnego malarza (ucznia Matejki) i dramaturga. Zaczynamy od obejrzenia przepięknych kwiecistych polichromii i witraży w kościele Franciszkanów. Następnie proponujemy zwiedzić pobliskie muzeum mu poświęcone. Literacka ścieżka wiedzie przez Bronowice. W Rydlówce, gdzie obecnie znajduje się Muzeum Młodej Polskie, odbyło się wesele, które zainspirowało Wyspiańskie do stworzenia dramatu narodowego. Premiera wizjonerskiego "Wesela" odbyła się w Teatrze Słowackiego. Wyspiańskiego pochowani na Krakowskiej Skałce.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
Polska Szczecin

Hotel Kapitan położony jest w centrum miasta, 1000...