Jesteś tutaj: Katalog noclegów
Poleć |

Ester ****

PolskaHotel Szeroka 20, 31-053 Kraków, małopolskie
Hotel Ester położony jest w samym sercu krakowskiego Kazimierza w obszarze uznanym za pomnik historii, w obrębie dawnego miasta Kazimierza ze Stradomiem wpisanego do rejestru zabytków oraz na Listę Dziedzictwa Światowego.

Informacje o cenie:

brak danych

Dodatkowe informacje

Wyposażenie dodatkowe
 

Hotel Ester położony jest w samym sercu krakowskiego Kazimierza w obszarze uznanym za pomnik historii, w obrębie dawnego miasta Kazimierza ze Stradomiem wpisanego do rejestru zabytków oraz na Listę Dziedzictwa Światowego. Dzięki doskonałemu usytuowaniu zapewnia chwile spokoju i odpoczynku, a jednocześnie bliskość do tętniącego życiem centrum Krakowa.

Dla Gości z całego świata, chcących doświadczyć niepowtarzalnej atmosfery tego miejsca hotel udostępnia 30 pokoi w tym pokoje dwu i jednoosobowe, pokoje o podwyższonym standardzie i Apartament. Bez względu na typ pokoju, wszystkie zostały zaprojektowane i wyposażone z myślą o zapewnieniu gościom wysokiego standardu do wypoczynku i pracy. Hotel Ester łączy w sobie nowoczesne rozwiązania wraz z tradycyjnymi wartościami, Chce przyciągać i przyciąga tych, dla których komfort za rozsądną cenę i przyjazna atmosfera ma bardzo duże znaczenie.

Wszystkie pokoje posiadają wygodne łazienki z prysznicem lub wanną do wyboru, indywidualnie sterowaną klimatyzację, sejf, TV-Sat, telefon. We wszystkich pokojach i na terenie całego obiektu, a także w ogrodzie kawiarnianym dostępne jest bezpłatne, bezprzewodowe łącze internetowe.Pokoje są podzielone dla Gości palących i wyłącznie dla niepalących.

Restauracja Ester zaprasza na dania kuchni polskiej i żydowskiej, bogaty wybór win, a także cieszące się dużym powodzeniem - wieczory z muzyką na żywo. Długie, ciepłe wieczory można spędzić w pełnym zieleni i kwiatów ogrodzie kawiarnianym. Lokalizacja i wystrój Hotelu Ester jest jego niezwykle cenna zaletą. Przez cały rok nie brakuje chętnych, którzy organizują tu wszelkiego rodzaju uroczystości i konferencje. Klimatyzowana sala konferencyjno-bankietowa, a także zespół mniejszych sal sprawdzających się na potrzeby kameralnych spotkań biznesowych czy w gronie przyjaciół, znajdują się w stylizowanych podziemiach, a ich zabytkowy charakter nadaje subtelny klimat każdemu spotkaniu czy uroczystości.

W stylizowanych podziemiach hotelu mieści się klimatyzowana sala konferencyjno-bankietowa wyposażona w najwyższej jakości sprzęt multimedialny i nagłaśniający.Dostępne są tu także mniejsze sale sprawdzające się na potrzeby kameralnych spotkań biznesowych czy w gronie przyjaciół.

Dla osób przebywających w Krakowie w celach turystycznych, hotel udostępnia szeroki wachlarz wycieczek fakultatywnych: Wieliczka, Oświęcim, Częstochowa, Zakopane, Spływ na Dunajcu, a dla wszystkich spragnionych odpoczynku i chcących zregenerować swe siły hotel poleca w swej ofercie zabiegi relaksacyjne twarzy i ciała m.in: masaż polinezyjski, aromaterapia, refleksologia. Zaplecze rekreacyjne z sauną urządzone jest na najwyższej kondygnacji, skąd też można podziwiać panoramę Wawelu.

Atrakcje w okolicy

Powrót

Przewodniki po okolicy

Powrót
 • Szlakiem Orlich Gniazd, Kraków - Czestochowa urlop

  Zapraszamy ma piękną wycieczkę, gdzie historyczne, zbudowane z białych wapieni, XIV i XV -wieczne zamki przeplatają się z pięknymi zielonymi krajobrazami Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Okazałe ruiny zamku w Ogrodzieńcu są ikoną tego szlaku, ale nie mniej piękny są te w Mirowie, Bobolicach, Olsztynie i inne. Zaczynamy w Krakowie jakby inaczej niż od zwiedzenia Wawelu, następnie ruszamy na szlak, który przebiega przez Ojcowski Park Narodowy, a kończymy na Jasnej Górze. Wycieczka ma niespełna 200 km, można więc przebyć ją i rowerem i samochodem, a i publicznymi środkami transportu.
  Długość: 4 dni
  zobacz plan
 • Zwiedzanie Wawelu

  Wawel należy do najpiękniejszych polskich zabytków doby renesansu. Najprawdopodobniej jest najsłynniejszym polskim zamkiem. Stanowi małe miasto w mieście. Wizyta w grobach królewskich, Kaplicy Zygmunta czy wawelskiej katedrze stanowić może nie tylko żywą lekcję historii, ale także świetną grę wyobraźni (Smok wawelski) i zabawę.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Zabytki Krakowa w jeden dzien

  Kraków jest jednym z ciekawszych i bardziej zabytkowych miejsc w Polsce. Ulice pełne starych kamienic, mnóstwo kawiarni i uliczne kramy zachęcają do spacerów po mieście, a to bogate jest w miejsca, gdzie można odpocząć i się zrelaksować. Będąc w Krakowie jedynie na jeden dzień warto jest obejrzeć główne zabytki miasta i może one zachęca do przyjazdu na dłużej.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Zydowskie zabytki Krakowa

  Żadna wycieczka do Krakowa nie powinna się odbywać bez zwiedzania żydowskiej części miasta. Atrakcje Krakowa, to nie tylko Wawel ale też bogate zabytki kultury żydowskiej. Zabierając ze sobą przewodnik Krakowa warto udać się na Kazimierz i obejrzeć zabytkowe synagogi.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Na styku polsko-zydowskiej kultury w Krakowie

  Krakowski Kazimierz zamieszkany był dawniej przez gminę żydowską. Mimo iż obecnie nie mieszkają tu Żydzi, pozostały po nich piękne zabytki. Szlak wyznaczają stare synagogi oraz kościoły. Będąc w Krakowie, warto obejrzeć miejsca, w którym współistniały obok siebie dwa narody tworzące wspólnie jedną historię i kulturę.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
Polska Poznań

Zapraszamy do hotelu Campanile** Sen, relaks lub w...