Jesteś tutaj: Katalog noclegów
Poleć |

Conrad Hotel ****

PolskaHotel Josepha Conrada 29, Kraków, małopolskie
Hotel Conrad oferuje swoim Gościom wysoką jakość świadczonych usług, funkcjonalne wnętrza oraz ciepłą atmosferę. Hotel dysponuje szerokim zakresem usług dodatkowych takich jak organizacja konferencji, bankietów i wesel.

Informacje o cenie:

brak danych

Dodatkowe informacje

Wyposażenie dodatkowe
 
Hotel Conrad oferuje swoim Gościom wysoką jakość świadczonych usług, funkcjonalne wnętrza oraz ciepłą atmosferę. Hotel dysponuje szerokim zakresem usług dodatkowych takich jak organizacja konferencji, bankietów i wesel. Goście w hotelu Conrad mają możliwość skorzystania z sauny i jacuzzi, bezpłatnego internetu. Hotel posiada dwa parkingi: przed hotelem oraz podziemny garaż. Obsługa hotelu dołoży wszelkich starań w zapewnieniu Państwu miłego pobytu w hotelu Conrad i w Krakowie. Będzie nam bardzo miło gościć Państwa w Hotelu Conrad****! Naszym Gościom oferujemy 96 pokoi:-apartamentów -komfortowych pokoi dwuosobowych lub -pokoi dwuosobowych do pojedynczego wykorzystania (w tym pokoje dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową). W trosce o komfort naszych Gości pokoje zostały wyposażone w: - telewizor LCD - 26” , - serwis kawowy, - suszarkę do włosów, - sejf, - telefon, - dostęp do bezpłatnego Internetu Zapraszamy do spędzenia miłego czasu w Drink & Cafe Bar oraz Restauracji Hotelu Conrad Hotel oferuje Państwu bogato wyposażoną,klimatyzowaną salę konferencyjno - bankietową dla 80 osób. Dodatkowo dla mniejszych " imprez biznesowych" oferujemy klimatyzowaną salę ze stołem biznesowym dla ok 25 osób. We wszystkich salach bezpłatny dostęp do szybkiego internetu WiFi. Zapraszamy na chwilę relaksu w saunie i jacuzzi

Atrakcje w okolicy

Powrót

Przewodniki po okolicy

Powrót
 • Zwiedzanie Wawelu

  Wawel należy do najpiękniejszych polskich zabytków doby renesansu. Najprawdopodobniej jest najsłynniejszym polskim zamkiem. Stanowi małe miasto w mieście. Wizyta w grobach królewskich, Kaplicy Zygmunta czy wawelskiej katedrze stanowić może nie tylko żywą lekcję historii, ale także świetną grę wyobraźni (Smok wawelski) i zabawę.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Szlakiem Orlich Gniazd, Kraków - Czestochowa urlop

  Zapraszamy ma piękną wycieczkę, gdzie historyczne, zbudowane z białych wapieni, XIV i XV -wieczne zamki przeplatają się z pięknymi zielonymi krajobrazami Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Okazałe ruiny zamku w Ogrodzieńcu są ikoną tego szlaku, ale nie mniej piękny są te w Mirowie, Bobolicach, Olsztynie i inne. Zaczynamy w Krakowie jakby inaczej niż od zwiedzenia Wawelu, następnie ruszamy na szlak, który przebiega przez Ojcowski Park Narodowy, a kończymy na Jasnej Górze. Wycieczka ma niespełna 200 km, można więc przebyć ją i rowerem i samochodem, a i publicznymi środkami transportu.
  Długość: 4 dni
  zobacz plan
 • Zabytki Krakowa w jeden dzien

  Kraków jest jednym z ciekawszych i bardziej zabytkowych miejsc w Polsce. Ulice pełne starych kamienic, mnóstwo kawiarni i uliczne kramy zachęcają do spacerów po mieście, a to bogate jest w miejsca, gdzie można odpocząć i się zrelaksować. Będąc w Krakowie jedynie na jeden dzień warto jest obejrzeć główne zabytki miasta i może one zachęca do przyjazdu na dłużej.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Sladem Mlodej Polski

  W Krakowie, dawnej stolicy Polski, można zwiedzić najpiękniejsze miejsca epoki Młodej Polski unieśmiertelnione dzięki literaturze, obrazom i wydarzeniom historycznym. Tu brała ślub Jadwiga Mikołajczykówna, bohaterka "Wesela" Wyspiańskiego, którego także witraże można podziwiać m.in. w katedrze wawelskiej.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • "A to Polska wlasnie" Kraków sladami Wyspianskiego

  Zapraszamy na spacer śladami Stanisława Wyspiańskiego - genialnego malarza (ucznia Matejki) i dramaturga. Zaczynamy od obejrzenia przepięknych kwiecistych polichromii i witraży w kościele Franciszkanów. Następnie proponujemy zwiedzić pobliskie muzeum mu poświęcone. Literacka ścieżka wiedzie przez Bronowice. W Rydlówce, gdzie obecnie znajduje się Muzeum Młodej Polskie, odbyło się wesele, które zainspirowało Wyspiańskie do stworzenia dramatu narodowego. Premiera wizjonerskiego "Wesela" odbyła się w Teatrze Słowackiego. Wyspiańskiego pochowani na Krakowskiej Skałce.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
Polska Wałbrzych

Gościniec Nowa Wioska to miejsce, które zos...

Polecamy
foto
Polska Kazimierz Dolny

Hotel

foto
Polska Przemyśl

Hotel

foto
Polska Kraków

Hotel