Jesteś tutaj: Katalog noclegów
Poleć |

Classic ***

PolskaHotel Św. Tomasza 32, Kraków, małopolskie
Hotel rekomendowany przez MICHELIN GUIDE 2010 oraz MICHELIN GUIDE 2011 Hotel Classic położony jest w starej części Krakowa. W kilka minut spacerem można dotrzeć do Rynku Głównego, Sukiennic, kościoła Mariackiego oraz najbardziej atrakcyjnych miejsc Krakowa.

Informacje o cenie:

brak danych

Dodatkowe informacje

Wyposażenie dodatkowe
 
Hotel rekomendowany przez MICHELIN GUIDE 2010 oraz MICHELIN GUIDE 2011 Hotel Classic położony jest w starej części Krakowa. W kilka minut spacerem można dotrzeć do Rynku Głównego, Sukiennic, kościoła Mariackiego oraz najbardziej atrakcyjnych miejsc Krakowa. Hotel oferuje: 5 apartamentów, 25 pokoi 1 lub 2 osobowych. Wszystkie pokoje posiadają: telefon, tv satelitarną/kablową, podłączenie do internetu, klimatyzację. Room service. Restauracja hotelowa oraz bar.  

Atrakcje w okolicy

Powrót

Przewodniki po okolicy

Powrót
 • Szlakiem Orlich Gniazd, Kraków - Czestochowa urlop

  Zapraszamy ma piękną wycieczkę, gdzie historyczne, zbudowane z białych wapieni, XIV i XV -wieczne zamki przeplatają się z pięknymi zielonymi krajobrazami Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Okazałe ruiny zamku w Ogrodzieńcu są ikoną tego szlaku, ale nie mniej piękny są te w Mirowie, Bobolicach, Olsztynie i inne. Zaczynamy w Krakowie jakby inaczej niż od zwiedzenia Wawelu, następnie ruszamy na szlak, który przebiega przez Ojcowski Park Narodowy, a kończymy na Jasnej Górze. Wycieczka ma niespełna 200 km, można więc przebyć ją i rowerem i samochodem, a i publicznymi środkami transportu.
  Długość: 4 dni
  zobacz plan
 • Zwiedzanie Wawelu

  Wawel należy do najpiękniejszych polskich zabytków doby renesansu. Najprawdopodobniej jest najsłynniejszym polskim zamkiem. Stanowi małe miasto w mieście. Wizyta w grobach królewskich, Kaplicy Zygmunta czy wawelskiej katedrze stanowić może nie tylko żywą lekcję historii, ale także świetną grę wyobraźni (Smok wawelski) i zabawę.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Zabytki Krakowa w jeden dzien

  Kraków jest jednym z ciekawszych i bardziej zabytkowych miejsc w Polsce. Ulice pełne starych kamienic, mnóstwo kawiarni i uliczne kramy zachęcają do spacerów po mieście, a to bogate jest w miejsca, gdzie można odpocząć i się zrelaksować. Będąc w Krakowie jedynie na jeden dzień warto jest obejrzeć główne zabytki miasta i może one zachęca do przyjazdu na dłużej.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Spacer po krakowskim Starym Miescie

  Spacer po krakowskim Starym Mieście warto połączyć ze zwiedzaniem. Największy rynek średniowieczny posiada tak wiele zabytków, że może nie starczyć czasu, by wszystkie je obejrzeć. Proponowana trasa mieści w sobie najbardziej znane atrakcje Krakowa.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Spacer po Krakowie sladami Fryderyka Chopina

  Latem 1829 roku Fryderyk Chopin odwiedził Kraków. Był wówczas w drodze do Wiednia. Jak sam pisał w listach do Tytusa Woyciechowskiego "pierwszy tydzień zszedł na samych spacerach i zwiedzaniu". Przypuszcza się, że pianista zwiedził Rynek Główny w Krakowie oraz zabytki na nim się znajdujące, a także Wawel i Barbakan. Spacerując śladami wielkiego kompozytora warto poznać też zbiory krakowskich muzeum, związane z Chopinem.
  Długość: 2 dni
  zobacz plan
Polska Katowice

Nasz hotel jest pierwszym w Aglomeracji Śląskiej o...