Jesteś tutaj: Katalog noclegów
Poleć |

City Hostel

PolskaHostel Św. Krzyża 21, Kraków, małopolskie
City Hostel Kraków jest najnowszym hostelem w Krakowie. Mieści się w zabytkowej kamienicy w obrębie Plant, 100 metrów od Dworca Głównego, 3 minuty spacerem do Rynku. JAK DOJECHAĆ? Z dworca Na piechotę w 2 minuty! Przejściem podziemnym lewą stroną wychodzimy na Planty, obchodzimy kościół św.

Informacje o cenie:

brak danych

Dodatkowe informacje

Wyposażenie dodatkowe
 
City Hostel Kraków jest najnowszym hostelem w Krakowie. Mieści się w zabytkowej kamienicy w obrębie Plant, 100 metrów od Dworca Głównego, 3 minuty spacerem do Rynku. JAK DOJECHAĆ? Z dworca Na piechotę w 2 minuty! Przejściem podziemnym lewą stroną wychodzimy na Planty, obchodzimy kościół św. Krzyża i skręcamy w ul. św. Krzyża. Po lewej stronie wita nas City Hostel Kraków. Z lotniska Szybkim pociągiem Balice-Dworzec Główny, potem: patrz wskazówki powyżej. Alternatywnie taksówką - kwota za dojazd w dzień powszedni nie powinna przekroczyć 80 zł. Z Rynku Głównego Za kościołem Mariackim przez Mały Rynek skręcamy w lewo ul. św. Krzyża. City Hostel znajdujemy po prawej stronie po przejściu 300 m. Oferujemy 80 miejsc w kameralnych i wieloosobowych pokojach na czterech kondygnacjach. Każdy pokój ma własną łazienkę. Kamienica jest odnowiona, a nowoczesne wnętrza zaprojektowane specjalnie na potrzeby hostelu. Nasze największe atuty: - unikalna lokalizacja - cisza w sercu starego Krakowa - standard trzygwiazdkowego hotelu w cenie hostelu - 15 pokoi rodzinnych 2, 3, 4 i 5-osobowych - hostel przyjazny dużym grupom - jedyny hostel w Krakowie z pokojem dla osób niepełnosprawnych - niezwykły wystrój hostelu - nowoczesność z domieszką żartów estetycznych z lat 70 Wliczone w cenę noclegu: - śniadanie - pościel - dostęp do internetu - zamykane szafki - przechowalnia bagażu - kuchnia do dyspozycji gości - duża sala do dyspozycji gości Inne udogodnienia: - całodobowa recepcja - pralnia - pokój dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych - możliwość płatności kartą kredytową - organizacja zwiedzania miasta i okolic - wynajem rowerów - parking dla rowerów na dziedzińcu hostelu - hostel dla niepalących - podatki wliczone w cenę - hostel otwarty przez 24 godziny na dobę - obiekt monitorowany - automat do zimnych napojów - informacja turystyczna  

Atrakcje w okolicy

Powrót

Przewodniki po okolicy

Powrót
 • Szlakiem Orlich Gniazd, Kraków - Czestochowa urlop

  Zapraszamy ma piękną wycieczkę, gdzie historyczne, zbudowane z białych wapieni, XIV i XV -wieczne zamki przeplatają się z pięknymi zielonymi krajobrazami Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Okazałe ruiny zamku w Ogrodzieńcu są ikoną tego szlaku, ale nie mniej piękny są te w Mirowie, Bobolicach, Olsztynie i inne. Zaczynamy w Krakowie jakby inaczej niż od zwiedzenia Wawelu, następnie ruszamy na szlak, który przebiega przez Ojcowski Park Narodowy, a kończymy na Jasnej Górze. Wycieczka ma niespełna 200 km, można więc przebyć ją i rowerem i samochodem, a i publicznymi środkami transportu.
  Długość: 4 dni
  zobacz plan
 • Zwiedzanie Wawelu

  Wawel należy do najpiękniejszych polskich zabytków doby renesansu. Najprawdopodobniej jest najsłynniejszym polskim zamkiem. Stanowi małe miasto w mieście. Wizyta w grobach królewskich, Kaplicy Zygmunta czy wawelskiej katedrze stanowić może nie tylko żywą lekcję historii, ale także świetną grę wyobraźni (Smok wawelski) i zabawę.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Zabytki Krakowa w jeden dzien

  Kraków jest jednym z ciekawszych i bardziej zabytkowych miejsc w Polsce. Ulice pełne starych kamienic, mnóstwo kawiarni i uliczne kramy zachęcają do spacerów po mieście, a to bogate jest w miejsca, gdzie można odpocząć i się zrelaksować. Będąc w Krakowie jedynie na jeden dzień warto jest obejrzeć główne zabytki miasta i może one zachęca do przyjazdu na dłużej.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Spacer po krakowskim Starym Miescie

  Spacer po krakowskim Starym Mieście warto połączyć ze zwiedzaniem. Największy rynek średniowieczny posiada tak wiele zabytków, że może nie starczyć czasu, by wszystkie je obejrzeć. Proponowana trasa mieści w sobie najbardziej znane atrakcje Krakowa.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Spacer po Krakowie sladami Fryderyka Chopina

  Latem 1829 roku Fryderyk Chopin odwiedził Kraków. Był wówczas w drodze do Wiednia. Jak sam pisał w listach do Tytusa Woyciechowskiego "pierwszy tydzień zszedł na samych spacerach i zwiedzaniu". Przypuszcza się, że pianista zwiedził Rynek Główny w Krakowie oraz zabytki na nim się znajdujące, a także Wawel i Barbakan. Spacerując śladami wielkiego kompozytora warto poznać też zbiory krakowskich muzeum, związane z Chopinem.
  Długość: 2 dni
  zobacz plan
Polska Gliwice

Hotel Diament Economy Gliwice położony jest w cent...

Polecamy
foto
Polska Katowice

Zajazd

foto
Polska Dziwnów

Ośrodek wypoczynkowy