Jesteś tutaj: Katalog noclegów
Poleć |

Chopin ***

PolskaHotel Przy Rondzie 2, 31-547 Kraków, małopolskie
Nowoczesny hotel położony w centrum Krakowa oferuje komfortowe pokoje oraz miłą i sprawną obsługę. W cenie pokoju otrzymujecie Państwo bogate śniadanie w formie bufetu, bezprzewodowy internet, wstęp do sauny i profesjonalnie urządzonej siłowni.

Informacje o cenie:

brak danych

Dodatkowe informacje

Wyposażenie dodatkowe
 

Nowoczesny hotel położony w centrum Krakowa oferuje komfortowe pokoje oraz miłą i sprawną obsługę. W cenie pokoju otrzymujecie Państwo bogate śniadanie w formie bufetu, bezprzewodowy internet, wstęp do sauny i profesjonalnie urządzonej siłowni. Chopin Hotel *** Cracow mieści się w centrum Krakowa, naprzeciw gmachu Opery Krakowskiej, w pobliżu centrów handlowych, biznesowych i finansowych. Hotel położony jest w zaledwie 900 m od Dworca Głównego oraz kilometr od Starego Miasta. Dzięki swojemu usytuowaniu jest łatwo dostępny zarówno komunikacją publiczną jak i samochodem.

Hotel oferuje: - 219 klimatyzowanych pokoi z łazienką/WC - pokoje dla osób niepełnosprawnych Wszystkie pokoje są nowocześnie wyposażone w telefon, TV sat oraz internet bezprzewodowy. WiFi - szybki, bezprzewodowy Internet dostępny również w pokojach hotelowych - teraz bez żadnych dodatkowych opłat!

Hotel posiada parking. Po pełnym wrażeń, wyczerpującym dniu oczekuje na Państwa oaza wypoczynku w naszym fitness studio. W hotelu znajduje się także salon fryzjerski, sklep z pamiątkami i kiosk. Cały budynek jest klimatyzowany.

W naszej restauracji zaproponujemy Państwu przysmaki polskiej i międzynarodowej kuchni. Zacznijcie Państwo dzień od obfitego bufetu śniadaniowego a zakończcie go na wspaniałej kolacji. Wieczorem zaproponujemy Państwu świetny koktajl w hotelowym drink-barze. Kulinarna rozkosz dla każdego przez cały dzień.

Ze swoją szeroką ofertą konferencyjną, jest Hotel Chopin doskonałym miejscem na seminarium, konferencję czy też imprezę promocyjną. Pięć nowocześnie wyposażonych sal konferencyjnych stoi do Państwa dyspozycji. Największa z nich jest w stanie pomieścić nawet 145 osób. Wszystkie sale są klimatyzowane i wyposażone w łącze telefoniczne i internet bezprzewodowy.

Atrakcje w okolicy

Powrót

Przewodniki po okolicy

Powrót
 • Szlakiem Orlich Gniazd, Kraków - Czestochowa urlop

  Zapraszamy ma piękną wycieczkę, gdzie historyczne, zbudowane z białych wapieni, XIV i XV -wieczne zamki przeplatają się z pięknymi zielonymi krajobrazami Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Okazałe ruiny zamku w Ogrodzieńcu są ikoną tego szlaku, ale nie mniej piękny są te w Mirowie, Bobolicach, Olsztynie i inne. Zaczynamy w Krakowie jakby inaczej niż od zwiedzenia Wawelu, następnie ruszamy na szlak, który przebiega przez Ojcowski Park Narodowy, a kończymy na Jasnej Górze. Wycieczka ma niespełna 200 km, można więc przebyć ją i rowerem i samochodem, a i publicznymi środkami transportu.
  Długość: 4 dni
  zobacz plan
 • Zwiedzanie Wawelu

  Wawel należy do najpiękniejszych polskich zabytków doby renesansu. Najprawdopodobniej jest najsłynniejszym polskim zamkiem. Stanowi małe miasto w mieście. Wizyta w grobach królewskich, Kaplicy Zygmunta czy wawelskiej katedrze stanowić może nie tylko żywą lekcję historii, ale także świetną grę wyobraźni (Smok wawelski) i zabawę.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Zabytki Krakowa w jeden dzien

  Kraków jest jednym z ciekawszych i bardziej zabytkowych miejsc w Polsce. Ulice pełne starych kamienic, mnóstwo kawiarni i uliczne kramy zachęcają do spacerów po mieście, a to bogate jest w miejsca, gdzie można odpocząć i się zrelaksować. Będąc w Krakowie jedynie na jeden dzień warto jest obejrzeć główne zabytki miasta i może one zachęca do przyjazdu na dłużej.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Za Janem Pawlem II w Krakowie

  W Krakowie znajduje się wiele pamiątek po papieżu Janie Pawle II. Tutaj mieści się pierwszy dom Karola Wojtyły (ul Tyniecka 12), grób jego rodziców (na cmentarzu rakowickim), pomniki i muzea.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Kraków dla kobiet

  Na każdą z Pań czeka w Krakowie wiele relaksu i miłego czasu. My proponujemy wypoczynek w hotelu, który w swojej ofercie ma SPA, a następnie zakupy w krakowskich centrach handlowych oraz wizytę w Centrum Sztuki Współczesnej "Solvay".
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
Polska Warszawa

Jest to 4-gwiazdkowy, 7 piętrowy nowoczesny hotel ...