Jesteś tutaj: Katalog noclegów
Poleć |

ApartmentsApart Kraków apartament

PolskaApartamenty/B&B Dietla 75/1a , Kraków, małopolskie

Informacje o cenie:

brak danych

Dodatkowe informacje

Wyposażenie dodatkowe
 

Atrakcje w okolicy

Powrót

Przewodniki po okolicy

Powrót
 • Szlakiem Orlich Gniazd, Kraków - Czestochowa urlop

  Zapraszamy ma piękną wycieczkę, gdzie historyczne, zbudowane z białych wapieni, XIV i XV -wieczne zamki przeplatają się z pięknymi zielonymi krajobrazami Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Okazałe ruiny zamku w Ogrodzieńcu są ikoną tego szlaku, ale nie mniej piękny są te w Mirowie, Bobolicach, Olsztynie i inne. Zaczynamy w Krakowie jakby inaczej niż od zwiedzenia Wawelu, następnie ruszamy na szlak, który przebiega przez Ojcowski Park Narodowy, a kończymy na Jasnej Górze. Wycieczka ma niespełna 200 km, można więc przebyć ją i rowerem i samochodem, a i publicznymi środkami transportu.
  Długość: 4 dni
  zobacz plan
 • Zwiedzanie Wawelu

  Wawel należy do najpiękniejszych polskich zabytków doby renesansu. Najprawdopodobniej jest najsłynniejszym polskim zamkiem. Stanowi małe miasto w mieście. Wizyta w grobach królewskich, Kaplicy Zygmunta czy wawelskiej katedrze stanowić może nie tylko żywą lekcję historii, ale także świetną grę wyobraźni (Smok wawelski) i zabawę.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Zabytki Krakowa w jeden dzien

  Kraków jest jednym z ciekawszych i bardziej zabytkowych miejsc w Polsce. Ulice pełne starych kamienic, mnóstwo kawiarni i uliczne kramy zachęcają do spacerów po mieście, a to bogate jest w miejsca, gdzie można odpocząć i się zrelaksować. Będąc w Krakowie jedynie na jeden dzień warto jest obejrzeć główne zabytki miasta i może one zachęca do przyjazdu na dłużej.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Na styku polsko-zydowskiej kultury w Krakowie

  Krakowski Kazimierz zamieszkany był dawniej przez gminę żydowską. Mimo iż obecnie nie mieszkają tu Żydzi, pozostały po nich piękne zabytki. Szlak wyznaczają stare synagogi oraz kościoły. Będąc w Krakowie, warto obejrzeć miejsca, w którym współistniały obok siebie dwa narody tworzące wspólnie jedną historię i kulturę.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Chwila relaksu w Krakowie

  Po zapytaniu turystów z czym kojarzą Kraków, można być niemal pewnym, że będzie to Wawel. Tym razem proponuję wycieczkę po Krakowie i okolicach, która pokazuje Wawel z innej strony. Miłośnicy miasta z pewnością docenią możliwość zwiedzania Smoczej Jamy i spędzenia relaksującego popołudnia na Kazimierzu. Polecam także zwiedzanie Jaskini Wierzchowskiej znajdującej się niedaleko Krakowa, doceni ją każdy miłośnik tego typu miejsc.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
Polska Zielona Góra

Apartamenty mieszczą się w zabytkowej, wolno stoją...