Jesteś tutaj: Katalog noclegów
Poleć |

Alf **

PolskaHotel Klimeckiego 24, Kraków, małopolskie
Niewątpliwie dużym plusem jest lokalizacja naszego hotelu, która stanowi doskonałą bazę wypadową do głównych atrakcji Krakowa, oraz Wieliczki, Oświęcimia i Zakopanego. HOTEL ALF** oferuje: - 190 miejsc noclegowych - pokoje 1, 2 lub 3 osobowe wszystkie z łazienkami i TV.

Informacje o cenie:

brak danych

Dodatkowe informacje

Wyposażenie dodatkowe
 
Niewątpliwie dużym plusem jest lokalizacja naszego hotelu, która stanowi doskonałą bazę wypadową do głównych atrakcji Krakowa, oraz Wieliczki, Oświęcimia i Zakopanego. HOTEL ALF** oferuje: - 190 miejsc noclegowych - pokoje 1, 2 lub 3 osobowe wszystkie z łazienkami i TV. - luksusowy apratament Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa do naszej Restauracji, gdzie czekają na Gości smaczne dania kuchni polskiej i międzynarodowej, miły wystrój, nastrojowa muzyka, sympatyczna i fachowa obsługa. 3 sale szkoleniowe, imprezy rodzinne, bankiety, spotkania integracyjne ( szcególne rabaty dla gości i grup hotelowych)

Atrakcje w okolicy

Powrót

Przewodniki po okolicy

Powrót
 • Szlakiem Orlich Gniazd, Kraków - Czestochowa urlop

  Zapraszamy ma piękną wycieczkę, gdzie historyczne, zbudowane z białych wapieni, XIV i XV -wieczne zamki przeplatają się z pięknymi zielonymi krajobrazami Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Okazałe ruiny zamku w Ogrodzieńcu są ikoną tego szlaku, ale nie mniej piękny są te w Mirowie, Bobolicach, Olsztynie i inne. Zaczynamy w Krakowie jakby inaczej niż od zwiedzenia Wawelu, następnie ruszamy na szlak, który przebiega przez Ojcowski Park Narodowy, a kończymy na Jasnej Górze. Wycieczka ma niespełna 200 km, można więc przebyć ją i rowerem i samochodem, a i publicznymi środkami transportu.
  Długość: 4 dni
  zobacz plan
 • Zwiedzanie Wawelu

  Wawel należy do najpiękniejszych polskich zabytków doby renesansu. Najprawdopodobniej jest najsłynniejszym polskim zamkiem. Stanowi małe miasto w mieście. Wizyta w grobach królewskich, Kaplicy Zygmunta czy wawelskiej katedrze stanowić może nie tylko żywą lekcję historii, ale także świetną grę wyobraźni (Smok wawelski) i zabawę.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Zabytki Krakowa w jeden dzien

  Kraków jest jednym z ciekawszych i bardziej zabytkowych miejsc w Polsce. Ulice pełne starych kamienic, mnóstwo kawiarni i uliczne kramy zachęcają do spacerów po mieście, a to bogate jest w miejsca, gdzie można odpocząć i się zrelaksować. Będąc w Krakowie jedynie na jeden dzień warto jest obejrzeć główne zabytki miasta i może one zachęca do przyjazdu na dłużej.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Zwiedzanie krakowskiego getta

  Kraków był miastem, w którym schronienie znalazło wielu żydów. Przez wieki współtworzyli oni kulturę, która tak bardzo widoczna jest na Kazimierzu. Było to miejsce, w którym znajdowało się duże skupisko żydów, dlatego w obrębie miasta założono getto, gdzie dokonano zagłady.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Kraków dla kobiet

  Na każdą z Pań czeka w Krakowie wiele relaksu i miłego czasu. My proponujemy wypoczynek w hotelu, który w swojej ofercie ma SPA, a następnie zakupy w krakowskich centrach handlowych oraz wizytę w Centrum Sztuki Współczesnej "Solvay".
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
Polska Łódź

To nowoczesny, trzygwiazdkowy, klimatyzowany hotel...

Polecamy
foto
Polska Sianożęty

Ośrodek wypoczynkowy

foto
Polska Rumia

Pensjonat

foto
Polska Wrocław

Apartamenty/B&B