Jesteś tutaj: Katalog noclegów
Poleć |

Diament Katowice ***

PolskaHotel Dworcowa 9, Katowice, śląskie
Hotel " Diament" w Katowicach jest atrakcyjnie położony w samym centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie rynku oraz dworca kolejowego PKP. Wyróżnia się on ciekawym połączeniem nowoczesnej formy z wieloma zabytkowymi elementami architektonicznymi.

Informacje o cenie:

brak danych

Dodatkowe informacje

Wyposażenie dodatkowe
 
Hotel " Diament" w Katowicach jest atrakcyjnie położony w samym centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie rynku oraz dworca kolejowego PKP. Wyróżnia się on ciekawym połączeniem nowoczesnej formy z wieloma zabytkowymi elementami architektonicznymi. Hotel dysponuje 9 pokojami jednoosobowymi, 30 pokojami dwuosobowymi oraz 4 pokojami typu " studio" . Oferuje również swoje usługi osobom niepołnosprawnym ruchowo, dla których posiada specjalne przygotowany pokój. Wszystkie pokoje, nowocześnie i bardzo wygodnie urządzone, wyposażone są w telewizję satelitarną, bezpośrednie łącza telefoniczne, radia oraz łazienki. W hotelu wydzielona jest również strefa pokoi dla gości niepalących. Usługi pralnicze, informacja turystyczna i kulturalna, taxi hotelowe. Restauracja Romantyczna zaprasza w swoje gościnne progi, gdzie goście mają niepowtarzalną okazję rozkoszować się daniami z polskim rodowodem, sporządzonymi w oparciu o tradycyjne przepisy i receptury kuchni staropolskiej. W restauracji przygotowywane są potrawy oparte na zapomnianych recepturach kuchni polskiej i staropolskiej. Doskonale podkreśli ich smak kielich wina z tutejszej winiarni. Restauracja Romantyczna organizuje również konferencje, bankiety i bale oraz wszelkie przyjęcia rodzinne (wesela, komunie, jubileusze). W trzech klimatyzowanych, niezależnie funkcjonujących salach istnieje możliwość organizacji przyjęcia nawet do 150 osób. Dodatkowe atuty to ogródek letni, profesjonalne nagłośnienie sal i dębowy parkiet taneczny. Hotel posiada zróżnicowane pod względem wielkości wielofunkcyjne, klimatyzowane sale konferencyjne z pełnym wyposażeniem audiowizulanym. Pojemność sal zależy od ich ustawienia (od 20 do 80 osób) a wzajemne usytuowanie stwarza możliwość prowadzenie zajęć.

Atrakcje w okolicy

Powrót

Przewodniki po okolicy

Powrót
 • Jesienne Katowice

  Szaro, buro i ponuro? Oto, co mają do zaoferowania Katowice jesienią.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Chorzowska droga do gwiazd

  Tym, którzy z zapałem spoglądają w rozgwieżdżone niebo, lecz nie tylko im, proponujemy wycieczkę do Chorzowa, której celem będzie wizyta w największym w Polsce planetarium. Co warto zobaczyć przy okazji?
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Kopalnie w Katowicach

  Miasto Katowice to duża metropolia stanowiąca centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Znajduje się tutaj wiele kopalń wartych obejrzenia, stanowiące relikt przemysłowej przeszłości oraz obrazujące styl w jakim zostały one wybudowane.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
Polska Gorzów Wielkopolski

SZANOWNI PAŃSTWO z dumą zapraszamy do odwiedzin Ho...

Polecamy
foto
Polska Piła

Pensjonat

foto
Polska Warszawa

Apartamenty/B&B

foto
Polska Mory

Hotel