Jesteś tutaj: Katalog noclegów
Poleć |

Cieplice ***

PolskaHotel Cervi 11, Jelenia Góra, dolnośląskie
Hotel Cieplice w Jeleniej Górze jest położony w centrum uzdrowiska, w pobliżu parku zdrojowego. Do Hotelu Cieplice dojeżdża autobus nr. 9 z głównej stacji PKP. Z lotniska kursuje autobus A4.

Informacje o cenie:

brak danych

Dodatkowe informacje

Wyposażenie dodatkowe
 
Hotel Cieplice w Jeleniej Górze jest położony w centrum uzdrowiska, w pobliżu parku zdrojowego. Do Hotelu Cieplice dojeżdża autobus nr. 9 z głównej stacji PKP. Z lotniska kursuje autobus A4. Oferujemy 140 miejsc noclegowych w pokojach jedno i dwuosobowych oraz apartamentach. Hotel oferuje salę konferencyjną (90 m), salę klubową z TV-sat, taras z grillem, siłownię, fryzjera, kantor, galerię obrazów.Zapewniamy pełny zakres usług gastronomicznych. Hotel Cieplice w Jeleniej Górze posiada restaurację, salę konferencyjną i kantor wymiany walut. Organizujemy wycieczki do i poza miasto. Przy hotelu znajduje się parking. Do dyspozycji gości jest restauracja, kawiarnia, coctail-bar.  

Atrakcje w okolicy

Powrót

Przewodniki po okolicy

Powrót
  • Zamek Chojnik i Karkonosze

    W Sobieszowie należy zajrzeć do XVIII-wiecznego kościoła. Dalej podążamy w kierunku Chojnika, uiszczamy opłatę przy wejściu do Karkonoskiego Parku Narodowego i zmierzamy do ruin zamku Chojnik. Kolejnym punktem wyprawy jest Muzeum Przyrodnicze Karkonoskiego Parku Narodowego.
    Długość: 1 dzień
    zobacz plan
Polska Warszawa

Hotel Novotel Centrum znajduje się u zbiegu dwóch ...