Jesteś tutaj: Katalog noclegów
Poleć |

Awo ***

PolskaHotel Warszawska 32, Gniezno
Położenie HOTELU AWO jest wyjątkowe. Hotel-stylowa kamienica znajduje się w samym centrum miasta Gniezna-blisko rynku, Katedry, Muzeum Archidiecezjalnego i Muzeum Początków Państwa Polskiego, dzięki czemu oferuje Państwa klientom możliwość szybkiego przemieszczania się po całym mieście pieszo bez samochodu lub środków komunikacji miejskiej.

Informacje o cenie:

brak danych

Dodatkowe informacje

Wyposażenie dodatkowe
 

Położenie HOTELU AWO jest wyjątkowe. Hotel-stylowa kamienica znajduje się w samym centrum miasta Gniezna-blisko rynku, Katedry, Muzeum Archidiecezjalnego i Muzeum Początków Państwa Polskiego, dzięki czemu oferuje Państwa klientom możliwość szybkiego przemieszczania się po całym mieście pieszo bez samochodu lub środków komunikacji miejskiej. Znajdujemy się w odległości kilku minut od dworca PKP i PKS.

Hotel dysponuje 90 miejscami noclegowymi w 1,2,3 i 4-osobowych pokojach. Posiadamy 3 apartamenty. Pokoje 2-osobowe wyposażone są zarówno w oddzielne jak i podwójne łóżka. W każdym pokoju znajduje się WC, łazienka, TV, telefon oraz przyłącze do sieci internetowej. Goście, podczas pobytu mają możliwość korzystania z faksu oraz Internetu (komputer przeznaczony dla Gości).

W każdym pokoju znajduje się WC, łazienka, TV, telefon oraz przyłącze do sieci internetowej.

Na miejscu w hotelu do dyspozycji Państwa znajduje się restauracja z różnymi specjałami oraz pub, a także ogródek kawiarniany pełen kwiatów na zewnątrz. Klienci będący wiernymi kibicami mogą oglądać na żywo wszystkie wydarzenia sportowe na telebimie.

 

Atrakcje w okolicy

Powrót

Przewodniki po okolicy

Powrót
 • Dwudniowe zwiedzanie centrum Gniezna

  Gniezno posiada wiele atrakcji turystycznych i zabytków, jednak głównie znane jest z zabytków religijnych. Spędzając w mieście dwa dni warto obejrzeć najważniejsze zabytki miasta, jak katedra Gnieźnieńska ze słynnymi Drzwiami Gnieźnieńskimi. Zwiedzając punkty miasta polecamy zrobić przystanek w jednej ze znakomitych restauracji, dzięki temu zyskamy chęci do dalszego zwiedzania. Planując wizytę w Gnieźnie zachęcamy do umilenia wieczoru w tamtejszym teatrze, a późniejszy spacer po Starówce wprowadzi nastrojową atmosferę wieczoru.
  Długość: 2 dni
  zobacz plan
 • Poczatki panstwa polskiego – Gniezno

  Plan wycieczki przewiduje jednodniowe zwiedzanie pierwszej stolicy Polski – Gniezna. Miasto tak jak Rzym zostało zbudowane na siedmiu wzniesieniach – Lecha, św. Wawrzyńca, św. Michała, św. Piotra, Panieńskim, Krzyżackim i Żnińskim. Nad miastem górują dwie wieże Katedry Gnieźnieńskiej – najcenniejszego zabytku Gniezna. Prócz ogromu historycznych zabytków, Gniezno oferuje odpoczynek nad jednym z pobliskim jezior lub w pięknie zachowanym parku miejskim.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Zabytki kulturalnego Gniezna

  Dzięki staraniom kardynała Wyszyńskiego oraz papieskim wizytom, a także przez popularyzację wiodącej przez miasto pielgrzymiej Drogi Św. Jakuba - Gniezno, a w szczególności jego Archikatedra stanowi dziś ważny punkt na mapie sanktuariów religijnych w Polsce. Dzięki tym staraniom Gniezno stało się istotnym celem na mapie polskiej turystyki kulturowej i religijnej. Gnieźnieńskie świątynie słyną z długiej i ciekawej historii, a muzea posiadają bogate zbiory. Wycieczka pokazuje Gniezno jako miejsce wycieczek kulturowych ze względu na bogatą historię i bazę religijno-kulturową.
  Długość: 2 dni
  zobacz plan
 • Sladami poczatków Panstwa Polskiego

  Wędrówka przez czas i historię pozwoli zapoznać się z prapoczątkiem Polski nie tylko najmłodszym. W trakcie wycieczki przewidziano m.in. zwiedzanie muzeów gnieźnieńskich, katedry i skansenu miniatur. Warto pamiętać, że Wielkopolska jest kolebką państwa polskiego.
  Długość: 2 dni
  zobacz plan
 • Wielkopolska Droga sw. Jakuba

  Święty Jakub (Większy) był rodzonym bratem świętego Jana. Jako jeden z pierwszych został powołany przez Chrystusa do służby apostolskiej. Jego szlak wiedzie aż do Santiago de Compostela w Hiszpanii. W Polsce znajduje się kilka odcinków. Ten Wielkopolski wiedzie przez 235 km i łączy się z Dolnośląskim. Na podróż samochodem i zwiedzanie miast Drogi. Start pod Katedrą w Gnieźnie, przez Ostrów Lednicki, Puszczę Zielonkę i Murowaną Goślinę, kościół św. Jana Jerozolimskiego w Poznaniu, Ostrów Tumski, Wielkopolski Park Narodowy...potem powoli wkracza już na tereny dolnośląskie.
  Długość: 4 dni
  zobacz plan
Polska Wrocław

Te nowoczesne i wygodne apartamenty są usytuowane ...

Polecamy
foto
Polska Szczecin

Hotel

foto
Polska Rowy

Kwatera prywatna

foto
Polska Łódź

Hotel