Jesteś tutaj: Katalog noclegów
Poleć |

Amal (wcześniej Gewert) **

PolskaHotel Paczkowskiego 2, 62-200 Gniezno, wielkopolskie
Hotel Amal położony jest w zaciszu miasta w parku koło jeziora 10 minut (pieszo) od centrum. W hotelu znajdują się 24 pokoje o łącznej liczbie 53 miejsc noclegowych. W posiadaniu hotelu znajduje się: restauracja, sala konferencyjna, sale bankietowe, niestrzeżony parking hotelowy, 30 metrów od hotelu płatny parking strzeżony.

Informacje o cenie:

brak danych

Dodatkowe informacje

Wyposażenie dodatkowe
 

Hotel Amal położony jest w zaciszu miasta w parku koło jeziora 10 minut (pieszo) od centrum. W hotelu znajdują się 24 pokoje o łącznej liczbie 53 miejsc noclegowych. W posiadaniu hotelu znajduje się: restauracja, sala konferencyjna, sale bankietowe, niestrzeżony parking hotelowy, 30 metrów od hotelu płatny parking strzeżony. Umieszczona w dole budynku przestronna restauracja posiada dwie sale, z czego jedna jadalna, a druga taneczna. W pomieszczeniach restauracji znajduje się drink bar. Restauracja posiada dwa odrębne wejścia, jedno z hotelu a drugie z zewnątrz, co stwarza możliwość wykorzystania sal do zróżnicowanych typów imprez. Restauracja serwuje dania kuchni polskiej, europejskiej, międzynarodowej, wegetariańskiej oraz dania na indywidualne życzenie klienta. Przestronna sala konferencyjna umiejscowiona jest na pierwszym piętrze hotelu.Sala posiada własne zaplecze sanitarne i wyposażona jest w:rzutnik multimedialny, tablica suchościeralna z pisakami, flipp-chart z pisakami, duży ekran projekcyjny, rzutnik pisma, telewizor 32" , DVD, magnetowid, całkowite nagłośnienie.Korzystanie z urządzeń jest nieodpłatne z wyjątkiem rzutnika multimedialnego

Atrakcje w okolicy

Powrót

Przewodniki po okolicy

Powrót
 • Dwudniowe zwiedzanie centrum Gniezna

  Gniezno posiada wiele atrakcji turystycznych i zabytków, jednak głównie znane jest z zabytków religijnych. Spędzając w mieście dwa dni warto obejrzeć najważniejsze zabytki miasta, jak katedra Gnieźnieńska ze słynnymi Drzwiami Gnieźnieńskimi. Zwiedzając punkty miasta polecamy zrobić przystanek w jednej ze znakomitych restauracji, dzięki temu zyskamy chęci do dalszego zwiedzania. Planując wizytę w Gnieźnie zachęcamy do umilenia wieczoru w tamtejszym teatrze, a późniejszy spacer po Starówce wprowadzi nastrojową atmosferę wieczoru.
  Długość: 2 dni
  zobacz plan
 • Poczatki panstwa polskiego – Gniezno

  Plan wycieczki przewiduje jednodniowe zwiedzanie pierwszej stolicy Polski – Gniezna. Miasto tak jak Rzym zostało zbudowane na siedmiu wzniesieniach – Lecha, św. Wawrzyńca, św. Michała, św. Piotra, Panieńskim, Krzyżackim i Żnińskim. Nad miastem górują dwie wieże Katedry Gnieźnieńskiej – najcenniejszego zabytku Gniezna. Prócz ogromu historycznych zabytków, Gniezno oferuje odpoczynek nad jednym z pobliskim jezior lub w pięknie zachowanym parku miejskim.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Zabytki kulturalnego Gniezna

  Dzięki staraniom kardynała Wyszyńskiego oraz papieskim wizytom, a także przez popularyzację wiodącej przez miasto pielgrzymiej Drogi Św. Jakuba - Gniezno, a w szczególności jego Archikatedra stanowi dziś ważny punkt na mapie sanktuariów religijnych w Polsce. Dzięki tym staraniom Gniezno stało się istotnym celem na mapie polskiej turystyki kulturowej i religijnej. Gnieźnieńskie świątynie słyną z długiej i ciekawej historii, a muzea posiadają bogate zbiory. Wycieczka pokazuje Gniezno jako miejsce wycieczek kulturowych ze względu na bogatą historię i bazę religijno-kulturową.
  Długość: 2 dni
  zobacz plan
 • Sladami poczatków Panstwa Polskiego

  Wędrówka przez czas i historię pozwoli zapoznać się z prapoczątkiem Polski nie tylko najmłodszym. W trakcie wycieczki przewidziano m.in. zwiedzanie muzeów gnieźnieńskich, katedry i skansenu miniatur. Warto pamiętać, że Wielkopolska jest kolebką państwa polskiego.
  Długość: 2 dni
  zobacz plan
 • Wielkopolska Droga sw. Jakuba

  Święty Jakub (Większy) był rodzonym bratem świętego Jana. Jako jeden z pierwszych został powołany przez Chrystusa do służby apostolskiej. Jego szlak wiedzie aż do Santiago de Compostela w Hiszpanii. W Polsce znajduje się kilka odcinków. Ten Wielkopolski wiedzie przez 235 km i łączy się z Dolnośląskim. Na podróż samochodem i zwiedzanie miast Drogi. Start pod Katedrą w Gnieźnie, przez Ostrów Lednicki, Puszczę Zielonkę i Murowaną Goślinę, kościół św. Jana Jerozolimskiego w Poznaniu, Ostrów Tumski, Wielkopolski Park Narodowy...potem powoli wkracza już na tereny dolnośląskie.
  Długość: 4 dni
  zobacz plan
Polska Rowy

Obiekt dysponuje pokojami 2, 3, 4-osobowymi. W każ...

Polecamy
foto
Polska Racibórz

Hotel

foto
Polska Łódź

Hotel

foto
Polska Poznań

Kwatera prywatna