Jesteś tutaj: Katalog noclegów
Poleć |

Leśny - centrum konferencyjno - wypoczynkowe

PolskaHotel Toszecka 137, 44-103 Gliwice, śląskie
" Hotel Leśny" położony jest 5 kilometrów od Gliwickiego rynku i tyleż samo od dworca PKP i PKS, przy drodze prowadzącej do Pyskowic, Toszka, Poznania, na skraju Lasu Łabędzkiego, w sąsiedztwie niepowtarzalnego " Kąpieliska Leśnego" .

Informacje o cenie:

brak danych

Dodatkowe informacje

Wyposażenie dodatkowe
 

" Hotel Leśny" położony jest 5 kilometrów od Gliwickiego rynku i tyleż samo od dworca PKP i PKS, przy drodze prowadzącej do Pyskowic, Toszka, Poznania, na skraju Lasu Łabędzkiego, w sąsiedztwie niepowtarzalnego " Kąpieliska Leśnego" . Jadąc trasą nr 88 z Krakowa do Wrocławia należy zjechać w Gliwicach zjazdem na Olesno, dojeżdżając do głównej drogi skręcić w prawo, zjazd do hotelu znajduje się około 500 metrów za stacją Shell po lewej stronie. Z centrum miasta należy jechać ul. Toszecką w kierunku Pyskowic, Toszka, Poznania. Położenie hotelu gwarantuje gościom spokój i wypoczynek. Naszym gościom proponujemy zakwaterowanie w pokojach 1 i 2 osobowych, lub w dwupokojowych studiach. Pokoje wyposażone są w: telewizor, lodówkę, telefon, łazienkę z kabiną prysznicową, a pokoje typu studio w wannę. Możliwość korzystania z internetu bezprzewodowego na terenie restauracji, sali konferencyjnej oraz w wyznaczonych pokojach. W sezonie letnim naszym gościom proponujemy bezpłatne korzystanie z " Kąpieliska Leśnego" położonego przy hotelu, ponadto całoroczne korzystanie z naszych krytych pływalni - " Delfin" i " Mewa" . W odległości 5 kilometrów od hotelu znajduje się Ośrodek Wypoczynkowy nad jeziorem ze stajnią i możliwością jazdy konnej. Na miejscu w hotelu proponujemy znakomity relaks w saunie. Przy hotelu znajdują się również duże tereny zielone, idealne do organizacji imprez plenerowych, ognisk, grilli etc. Ponadto na terenie hotelu znajdują się bezpłatne, niestrzeżone, dozorowane parkingi dla 60 samochodów. Dozór w godzinach od 18:00 do 6:00 rano, ponadto teren hotelu zamykany jest bramą. Naszym gościom oddajemy do dyspozycji Restaurację i Kawiarnię " Leśną" . Restauracja serwuje śniadania od godziny 7:00, obiady, kolacje w godzinach od 13:00 do 22:00, kawiarnia jest czynna od 10:00 do 22:00. Bogate menu zaspokoi nawet najbardziej wymagających gości. W okresie letnim zapraszamy również do letniej kawiarni usytuowanej na Tarasach Słonecznych z niepowtarzalnym widokiem na " Kąpielisko Leśne" . Nasza restauracja gotowa jest zapewnić obsługę gastronomiczną podczas wszelkich uroczystości, konferencji, imprez plenerowych etc. Nasz hotel jest również idealnym miejscem do organizacji konferencji, sympozjów, szkoleń etc. Na tego rodzaju okazje mamy klimatyzowaną salę konferencyjną dla 150 osób, oraz kameralną salę wykładową dla 30 osób.

Atrakcje w okolicy

Powrót

Przewodniki po okolicy

Powrót
  • Slask na weekend

    Wybierając się na Śląsk warto zwiedzić Zabrzem Bytom i Gliwice. Miasta zabytków techniki i śląskiej kultury. Miejsca ciekawe zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Pokazują jak kiedyś wyglądało życie na śląsku.
    Długość: 3 dni
    zobacz plan
Polska Ustronie Morskie

Obiekt zlokalizowany 350 metrów od morza. W oferci...

Polecamy
foto
Polska Olsztyn

Pokoje gościnne

foto
Polska Starachowice

Hotel

foto
Polska Lublin

Hotel