Jesteś tutaj: Katalog noclegów
Poleć |

Diament Plaza Gliwice ****

PolskaHotel Zwycięstwa 30 , 44-100 Gliwice, śląskie
Hotel Diament Gliwice położony jest w centrum miasta, przy głównej ulicy handlowej. Zachwyca wyjątkowym, kameralnym klimatem.

Na naszych Gości czeka 67 świetnie wyposażonych pokoi jednoosobowych, dwuosobowych, pokoi typu Studio, pokoi BIZNES oraz apartament m.

Informacje o cenie:

brak danych

Dodatkowe informacje

Wyposażenie dodatkowe
 

Hotel Diament Gliwice położony jest w centrum miasta, przy głównej ulicy handlowej. Zachwyca wyjątkowym, kameralnym klimatem.

Na naszych Gości czeka 67 świetnie wyposażonych pokoi jednoosobowych, dwuosobowych, pokoi typu Studio, pokoi BIZNES oraz apartament m.in. z telewizją satelitarną oraz bezpłatnym dostępem do Internetu. Pokoje BIZNES oraz apartament dodatkowo wyposażone zostały m.in. w klimatyzację, telewizory LCD, sejfy oraz lodówki.

Do dyspozycji gości hotelowych oferujemy ponadto: - usługi prania i prasowania odzieży - dostęp do internetu - kantor wymiany walut - kiosk hotelowy - studio pielęgnacji paznokci - biuro podróży.

Serdecznie zapraszamy do Restauracji Ines, która czynna jest w dni robocze od 6.30 -23.00, natomiast w weekendy od 7.30-22.00.Przepyszne śniadania serwowane są w tygodniu w godzinach od 06:30-10:30 , natomiast w weekend w godzinach od 07:30-10:30.Dodatkowo w Hotelu można dokupić ofertę PROFIT.Dopłacając jedyne 40 PLN w cenie noclegu otrzymują Państwo przepyszne śniadanie wraz z zaproszeniem na kolację do Restauracji Ines o wartości 60 PLN.

Do dyspozycji Gości oddajemy dwie klimatyzowane sale konferencyjne z możliwością łączenia mogące pomieścić do 80 osób. Sale posiadają bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu i wyposażone są w profesjonalny sprzęt audiowizualny m.in. rzutnik folii, rzutnik slajdów, ekran na stojaku, tablica sucho-ścieralna, TV, magnetowid, flipchart , nagłośnienie.

Atrakcje w okolicy

Powrót

Przewodniki po okolicy

Powrót
  • Slask na weekend

    Wybierając się na Śląsk warto zwiedzić Zabrzem Bytom i Gliwice. Miasta zabytków techniki i śląskiej kultury. Miejsca ciekawe zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Pokazują jak kiedyś wyglądało życie na śląsku.
    Długość: 3 dni
    zobacz plan
Polska Stare Sady

Hotel Mazurski Dworek jest nowym hotelem (działamy...

Polecamy
foto
Polska Poznań

Hotel

foto
Polska Warszawa

Hotel

foto
Polska Kraków

Hotel