Jesteś tutaj: Katalog noclegów
Poleć |

Horeka **

PolskaHotel Kazimierza Pułaskiego 11, 19-300 Ełk, warmińsko-mazurskie
Hotel znajduje się w centrum Ełku, bezpośrednio nad brzegiem Jeziora Ełckiego, które jest doskonałą bazą do uprawiania sportów wodnych żeglarstwa, turystyki kajakowej a także sportów motorowodnch.

Informacje o cenie:

brak danych

Dodatkowe informacje

Wyposażenie dodatkowe
 

Hotel znajduje się w centrum Ełku, bezpośrednio nad brzegiem Jeziora Ełckiego, które jest doskonałą bazą do uprawiania sportów wodnych żeglarstwa, turystyki kajakowej a także sportów motorowodnch. W najbliższym otoczeniu hotelu, przy promenadzie nadjeziornej, można znaleźć liczne restauracje i bary tętniące życiem w sezonie letnim. Hotel Horeka, ze względu na położenie, stanowi idealną bazę noclegową dla turystów podróżujących za wschodnią granicę. Cenimy komfort i bezpieczeństwo naszych gości, dlatego jako jedyny obiekt noclegowy nad jeziorem udostępniamy nieodpłatnie parking strzeżony, który jest monitorowany całodobowo. Hotel Horeka, ze względu na położenie, stanowi idealną bazę noclegową dla turystów podróżujących za wschodnią granicę.Ze względu na położenie w odległości ok. 90 km od granicy państwa przy trasie do przejść granicznych w Gołdapi (Federacja Rosyjska), Budzisku i Ogrodnikach (Litwa, Łotwa i Estonia),stanowi doskonałą bazę noclegową dla turystów podróżujących do tych państw. Położenie hotelu w centrum miasta posiadającego strefę ekonomiczną, gwarantuje gościom biznesowym łatwy dostęp do urzędów, banków i firm na terenie miasta.

Hotel HOREKA dysponuje 64 miejscami noclegowymi w komfortowo wyposażonych 1,2,3-osobowych pokojach oraz dwupokojowych apartamentach. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę, TV-sat, telefon, internet gratis. Nasi goście mogą skorzystać z takich usług jak budzenie telefoniczne, pranie i prasowanie. Hotel dysponuje jedynym w okolicy, własnym parkingiem strzeżonym, ogrodzonym i całodobowo monitorowanym. Dla gości hotelowych parking jest bezpłatny.

Aktywny wypoczynek to doskonała recepta na spędzenie wolnego czasu, niezależnie od pory roku. Latem proponujemy rejsy statkiem i żaglówkami po Jeziorze Ełckim, spływy kajakowe, przejażdżki rowerami i skuterami wodnymi oraz skorzystanie z innego sprzętu dostępnego w nadjeziornych wypożyczalniach. W Hotelu do dyspozycji gości posiadamy rowery, urządzamy grille i ogniska. Goście hotelowi mogą skorzystać z pływalni miejskiej, kortów tenisowych, oferty klubu jeździeckiego, kręgielni czy miejskiej nowoczesnej hali sportowej. Zimą zapraszamy na kuligi z pochodniami i muzyką oraz specjalnym staropolskim poczęstunkiem. Położenie hotelu nad jeziorem przy pobliskiej promenadzie umożliwia uprawianie joggingu i spacerów bez względu na pogodę. Jedną z dużych atrakcji Ełku jest możliwość przejażdżki zabytkową kolejką wąskotorową. Blisko stąd również do takich atrakcji, jak Wilczy Szaniec w Gierłoży, Swięta Lipka, Mosty w Stańczykach, Kanał Augustowski, Twierdza Boyen.W recepcji hotelowej udzielimy informacji i pomożemy w zorganizowaniu wycieczki w wybrane miejsca.

Pubu w hotelu HOREKA oferuje możliwość gry w bilarda, napić się dobrego piwa, również z nalewaka oraz zjeść posiłek według.

 

Atrakcje w okolicy

Powrót
Polska Częstochowa

Apartamenty Komfort położone są w centrum miasta, ...