Jesteś tutaj: Katalog noclegów
Poleć |

Bonaparte ***

PolskaZamek/Pałac/Dworek Osada Młyńska 5, Częstochowa, śląskie
Hotel Bonaparte to malowniczo położony wśród łąk i stawów, komfortowo odrestaurowany Pałacyk, oddalony zaledwie o 4km od Jasnej Góry.44 miejsca noclegowe w przytulnych jedno lub dwuosobowych pokojach z łazienkami z prysznicem lub wanną, TV kablową, radiem, sejfem oraz minibarem.

Informacje o cenie:

brak danych

Dodatkowe informacje

Wyposażenie dodatkowe
 
Hotel Bonaparte to malowniczo położony wśród łąk i stawów, komfortowo odrestaurowany Pałacyk, oddalony zaledwie o 4km od Jasnej Góry. 44 miejsca noclegowe w przytulnych jedno lub dwuosobowych pokojach z łazienkami z prysznicem lub wanną, TV kablową, radiem, sejfem oraz minibarem. Room service, parking strzeżony. Restauracja na 200 osób oraz Kawiarnia/Bar. 3 sale konferencyjne, największa mogąca pomieścić 120 osób.

Atrakcje w okolicy

Powrót

Przewodniki po okolicy

Powrót
 • Weekend w Czestochowie

  Do Częstochowy przyjeżdżamy najczęściej, by zobaczyć mieszczący się na Jasnej Górze klasztor oraz szereg zabudowań mu towarzyszących. Warto je oczywiście odwiedzić, a gdy zostanie czasu - proponujemy wyruszyć nieco w głąb miasta, by nieco się po nim rozejrzeć. Przecież ono także godne jest naszej uwagi!
  Długość: 2 dni
  zobacz plan
 • Trylogia w roli glównej

  Dla miłośników turystyki filmowej, polskiego filmu lub/ i twórczości Henryka Sienkiewicza. Wycieczka śladami ekranizacji "Trylogii". Zaczynamy od Mazowsza i Wielkopolskim, które są związane z "Ogniem i mieczem". Kierujemy się, zgodnie z fabułą "Potopu", na Jasną Górę i w Tatry, a potem 'śladami pana Michała' w Góry Świętokrzyskie. Samochodowa dla wielkich fanów.
  Długość: 5 dni
  zobacz plan
Polska Warszawa

Mamaison Hotel Le Regina to elegancki i luksusowy ...