Jesteś tutaj: Katalog noclegów
Poleć |

Dom Wypoczynkowy West

PolskaDom wczasowy Wczasowa 16, 78-100 Kołobrzeg, zachodniopomorskie
Obiekt położony 250 metrów od morza. Do dyspozycji gości pokoje 2-, 3-, 4-osobowe z łazienką. Część z nich posiada balkon. Wczasowicze mogą wypocząć na tarasie. Istnieje możliwość urządzenia grilla. Na terenie posesji znajduje się parking.

Informacje o cenie:

 • Cena od:
 • 35 PLN za osobę za dobę

Dodatkowe informacje

Wyposażenie dodatkowe
       
Rekreacja i wypoczynek

W obiekcie

grill

Atrakcje w okolicy

Powrót

Przewodniki po okolicy

Powrót
 • Dabki - Kolobrzeg rowerem

  Dla wyczynowców do zrobienia w 1 dzień. Dla amatorów zwiedzania - propozycja na 2 dni. W sumie 60 km. Szczególnie trudny odcinek znajduje się między Dąbkowicami a Mielnem, gdyż jest piaszczysty. W dużej mierze trasa prowadzona zgodnie z czerwonym szlakiem. Propozycja na weekend nad morzem dla aktywnych.
  Długość: 2 dni
  zobacz plan
 • Kolobrzeg na weekend

  Weekend w Kołobrzegu można spędzić zarówno w otoczeniu przyrody, jak i zwiedzając - a w mieście jest co zobaczyć. Interesujące muzea, XVII-wieczne fortyfikacje oraz kościół barokowy z XIII wieku to tylko niektóre z atrakcji czekających na turystów w tym znanym nadmorskim mieście. Warto też spędzić czas w Parku Zdrojowym, a także skorzystać z oferty lotów widokowych w podmiejskim Podczelu.
  Długość: 2 dni
  zobacz plan
 • Atrakcje Kolobrzegu w dwa dni

  Atrakcje Kołobrzegu są wystarczająco ciekawe by zająć nawet cały tydzień. Proponujemy jednak dwa dni weekend na intensywne spędzenie czasu w mieście.
  Długość: 2 dni
  zobacz plan
Polska Kraków

Nowoczesny hotel położony w centrum Krakowa oferuj...

Polecamy
foto
Polska Bydgoszcz

Hotel

foto
Polska Kraków

Hotel

foto
Polska Kraków

Hotel